Записвам се на Тае Бо :)

  • 1 980
  • 11
Ами значи ,днес ми попадна случайно една брошурка за танци, бойни изкуства и тае-бо. Оказа се и че ми е много близко до вкъщи, та реших да се запиша от следващия месец, много съм надъхана и с голямо желание и нетърпение го очаквам Grinning Иска ми се да знам какво мислите вие- някой тренирал ли е, трябва ли специална подготовка, специални дрехи за тренировките...ей такива неща, кой каквото се сети да ми каже, ще ми се да знам повечко предварително Flutter
Ако някой от Пловдив се интересува, мога да дам координатите Wink
Виж целия пост
# 1
Аз съм си свалила на компютъра и го играех в къщи преди да заременея. Доста енергия изразходвах, особено негативна. Чувствах се много добре. Играех по клин и блуза. Трябва да са ти удобни дрехите, леки, от естествени материи и да не са много ефирни, защото имаш доста ритания и т.н. За да чувстваш по-добре започни от сега да правиш някои упражнения в къщи. Аз първия път издържах само наколко минути, но небях тренирала нищо 10-15 години.
Виж целия пост
# 2
Аз съм си свалила на компютъра и го играех в къщи
То и аз си го имам свалено, обаче реших че ще ми е по-приятно да съм сред хора някъде извън къщи, и без това не ми остава време да излизам Confused Благодаря за съвета за облеклото Wink И за упражненията Flutter
Виж целия пост
# 3
Супер:), аз ходех на тае-бо и се чуствах много добре, страхотен тонус дава, стягаш цялото тяло, а е и забавно. Дрехите - спортен екип, памучен ще ти е най-удобен - в никакъв случай не обличай нещо от изкуствена материя - потенето е доста Wink. Тренировката винаги се започва с разгряване, но ако отдавна не си правила никакви упражнения почни по нещо - примерно малко да тичаш, коремни преси, ей такива неща. Аз в общи линии на 3тия 4тия път вече влязох в час с темпото, но физически успявах да издържа цяла тренировка с всичките му там повторения доста по-късно.
Виж целия пост
# 4
Ако някой от Пловдив се интересува, мога да дам координатите Wink

Аз се интересувам, даже скоро бях пуснала май такъв въпрос. Ще ти бъда безкрайно благодарна, а ако вече си ходила ми е интересно да споделиш и впечатленията си Wink
Виж целия пост
# 5
Супер е !  Тук е много  на мода .Във   фитнес  залата има  всеки ден   група  за Тае  бо .....за  сваляне на кг. е  супер ...защото не се набляга на мускули , а  се раздвижва  цялото тяло , потиш се ....отслабваш.... Peace
Виж целия пост
# 6
Пепи, от следващия месец ще ходя, така че засега единствено мога да ти дам координати ако искаш. Похвалиха ми момичето което води тренировките, така че мисля че ще съм доволна. Като почна да ходя, ще пиша задължително пак.

СК "Есприт"
Латиноамерикански танци
Муайтай
Тай-Бо- вторник и четвъртък,от 19.30 до 20.30, в Събота- в удобно за Вас време
Месечни такси- за работещи 20 лв, за студенти и ученици- 15лв.
Тел. за контакти. 0898 736 263    0898 736 262
 Тренировките се провеждат в залата до Събота пазар, училище Братя Миладинови, Кючук Париж
Виж целия пост
# 7
А да питам от куде мога да си дръпна от нета ТАе-Бо? Запалихте ме и искам да пробвам Crazy
Виж целия пост
# 8
Аз съм си свалила на компютъра и го играех в къщи преди да заременея. Доста енергия изразходвах, особено негативна. Чувствах се много добре. Играех по клин и блуза. Трябва да са ти удобни дрехите, леки, от естествени материи и да не са много ефирни, защото имаш доста ритания и т.н. За да чувстваш по-добре започни от сега да правиш някои упражнения в къщи. Аз първия път издържах само наколко минути, но небях тренирала нищо 10-15 години.
Моля те кажи ми от къде си го свали.Аз много искам да тренирам тае-бо,ама тука в кз няма/ Sad
Виж целия пост
# 9
Стефани ти си съкровище. Благодаря ти! Grinning
А това е една тренировка по Тае Бо
http://store3.data.bg/ichyi/Tae%20Bo/
http://forums.data.bg/viewtopic.php?t=390205&highlight=%F2%E0%E5+%E1%EE
Виж целия пост
# 10
Стефани ти си съкровище. Благодаря ти! Grinning
E, чак пък толкоз Embarassed Радвам се че ти помогнах. Даже може да се засечем някой път Crazy
Виж целия пост
# 11
Аз не ходя на тае-бо, но искам да кажа за облеклото. Дрехите е най-добре да са от тези функционалните от изкуствена материя, защото изкуствената материя попива потта и не я връща към тялото, докато памучните стават мокри, мокрят тялото и не е конфортно. Незнам дали го обясних както трябва, но това го знам от моята треньорка по северно ходене.


Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия