Пазар в Солун ?

  • 86 079
  • 198
# 15
Малко съм разочарована от пазара в Солунския МОЛ тази година. В Зара-та намаленията бяха към края си и за момчета нямаше избор, а и цените бяха по-високи. За момичета още можеше да се намери нещо, но тениските по 1.99Е и полите по 4.99Е не ми грабнаха окото. В Сфера, където също се намират качествени детски дрешки, с голямо намаление, също беше опоскано. В Бенетон пък намаленията са 50%, което все още е скъпо за мен. Все пак синчето се сдоби с два чифта къси панталони и три тениски за по 4-5Е. Добре, че минахме и през магазините на Спридер в Солун и на границата да допълним малко торбите.
Бяхме в Гърция за 1 ден, защото ако останехме да нощуваме, хотела и храната ще ни излезнат по-скъпо от пазара. Около МОЛ-а има само други магазини, офис сгради и един лунапарк, така че не мога да помогна с хотела.
Виж целия пост
# 16
А има ли вече нова колекция в Зара и как вървят цените?
Виж целия пост
# 17
Така - да разкажа и аз как мина пазара в Солун.
Цъфнахме малко преди 10:00 в мола, че пътувахме рано, за да избегнем трафика.
Определно не беше това, което очаквах - сравнено с миналата година на зимните намаления, когато всички магазини бяха пълни с намалени стоки. Сега, за съжаление, намалените неща бяха изтикани в една малка част на магазина, останалото беше нова колекция! Crossing Arms A това, което беше останало е отбирано по време на цялото намаление. Резултатът: 4 блузи от Сфера - 20 евро, кецове Бершка - 8 евро, 2 чифта дънки Страдивариус - 20 евро. След Космос, решихме да идем до центъра, до H&M. Пътьом мернахме табела за Мега Аутлет, та решихме да минем и през там - нищо интересно. Намерихме и H&M - магазин на 5 етажа!  Mr. Green Но и тук намаления почти нямаше вече ...  Crossing Arms С една дума - доста бяхме закъсняли.

Да спомена и за паркирането по центъра. Само на разрешените места, като се взима билет от бутки на улицата. Цената зависи от това, колко часа ще се ползва паркинга. Три часа са 5 евро. Преди това намерихме и голям паркинг - 8 евро, но ключовете от колата, трябвало да бъдат оставени в колата ...  Shocked Такива били правилата на паркинга ...  Laughing
Виж целия пост
# 18
А как са цените на новите колекции?
Виж целия пост
# 19
За цените на новите колекции не мога да кажа много.
Палтенца гледах на Зара - около 100 евро, рокли - около 50-60 евро.
H&M - приятни, изчистени рокли - 30 евро, поли - 20 евро, дънки - 40 евро
Виж целия пост
# 20
Ами да..за намаления по това време наистина сте закъснели. Аз ходих до мола и аутлетите преди 2 седмици на връщане от почивка и толкова народ не бях виждала никога специално в космоса. Едва намерихме място на паркинга. Успях да напълня чантите предимно с детски дрехи. Пазарувах от зара и unique. Цени от 4-5 до 12 евро. Около 200 евро дадох за малкия, а вие се питате къде са намалените дрешки  Joy Като се сетя как грабих последни бройки за моето момче, представям си 2 седмици по-късно каква е ситуацията  ooooh! Лека полека започваха да вадят нови колекции, даже в зара имаше свършили номера от по-хубавите рокли, цени 40-45 евро (за роклите специално). В бершка имаше традиционните евтини кожени якенца (хубави) 45-50 евро. За мъжете ви в Зара има много хубави неща на добри цени. Моят цял ден там се лута.. Специално в мега аутлета имаше добри неща, хубаво намалено бельо на venus victoria от 45 на 14 евро комплекта. Детски дрехи взех от една марка sam baby, цените са доста прилични, невероятно бански тип хавайки за 5 евро и страхотно якенце от сега модерните шушлякови с ластици за 15 евро в подобни хавайски десени. Имаше и други красиви неща, но номерата бяха кът. Има и lapin house, но цените са доста кофти, от сорта на 50-60 евро панталонки..
Та вече за намаления не си струва много да се бие път...
Виж целия пост
# 21
Браво Enti добър пазар си направила, детенцето ти с здраве да си носи дрешките  Hug
Стигам до извода, че трябва да се хване първата, максимум втората седмица от намаленията и тогава да се ходи иначе няма смисъл. Сега чак януари ли има намаления  newsm78
Виж целия пост
# 22
Абе миналата седмица имаше доста неща намалени аз като ходих ,явно найстина с часове свършват. Късничко  си е вече ,при всички положения е най добре да се отиде през първите 2 седмици от намаленията.
Мишелин ,а къде се намира H&M ако имаш адрес също ми върши работа /с навигацията ще го откриеме/ ,че след 10-тина дни ще ходиме на море в тази посока и ми се иска да минеме да поразгледам ,но вътре в Солун съм попадала 2 пъти и то загубвайки се та нямам никъква идея за нищо там.
Виж целия пост
# 23
Адки много неща си харесах от новата колекция на Зара,дано ги има всички. Blush
Виж целия пост
# 24
Мики, здравей! Simple Smile
Значи ние магазина го открихме с GPS-a направо. Ние сме с Гармин и там си има една опция в менюто за търсене на магазинии и други обекти. Та джипиес-а показа един магазин само, на улица: Agias Sophias 11.  Сега обаче през сайта на H&M видях, че имат още един магазин. http://www.hm.com/nl/storelocator__storelocatorhtml.nhtml# - в първото падащо поле избираш Greece, във второто Thessaloniki, 54623 и ще ти излязат адресите и на двата магазина.
Успех!
Виж целия пост
# 25
Мики, здравей! Simple Smile
Значи ние магазина го открихме с GPS-a направо. Ние сме с Гармин и там си има една опция в менюто за търсене на магазинии и други обекти. Та джипиес-а показа един магазин само, на улица: Agias Sophias 11.  Сега обаче през сайта на H&M видях, че имат още един магазин. http://www.hm.com/nl/storelocator__storelocatorhtml.nhtml# - в първото падащо поле избираш Greece, във второто Thessaloniki, 54623 и ще ти излязат адресите и на двата магазина.
Успех!
Мерси  Hug ще го издириме  Grinning
Виж целия пост
# 26
Мен ме интересува дали някой не е попадал на този известен Китайски пазар за дрехи в Солун и знае ли горе долу къде се намира
Виж целия пост
# 27
момичета някоя от вас планува ли ходене до солун скоро?
Виж целия пост
# 28
момичета някоя от вас планува ли ходене до солун скоро?
Аз планувам - живот и здраве на връщане от морето, но като чета тук направо няма смисъл да се ходи в мола  newsm78 а тия аутлети къде се намират и на кои марки има дрешки там? някой ако може линк с карта до аутлетите да даде , ще е супер.
Виж целия пост
# 29
момичета някоя от вас планува ли ходене до солун скоро?
Аз планувам - живот и здраве на връщане от морето, но като чета тук направо няма смисъл да се ходи в мола  newsm78 а тия аутлети къде се намират и на кои марки има дрешки там? някой ако може линк с карта до аутлетите да даде , ще е супер.

http://www.megaoutlet.gr/
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия