Кърма и петна по лицето?

  • 445
  • 2
Здравейте момичета,
чудех се къде да пусна темата- дали тук или в "Красива мама", но в крайна сметка реших да е тук.
Преди време бях чела някъде, че петна и лунички намалявали и изчезвали, ако редовно се мажат с кърма. Някоя от вас пробвала ли е и има ли ефект?
Виж целия пост
# 1
При мен нямаше ефект... Sad Но това не пречи да пробваш- при теб може да проработи... Успех!
Виж целия пост
# 2
На мен също ми се появиха петна по лицето и аз чух за това, че трябва да се мажат с кърма, но нямаше ефект, като между другото не бях и много постоянна. И сега също имам възможност да продължа да се мажа, но и аз незнам защо не го правя (от утре ще възобновя процедурата). Но има един крем (лекарствено средство е, не е козметика и затова си мисля, че би трябвало да е ефикасно), който много помагал - така ми казаха, изпитано средство. Та ще си го купя, струвал около 16лв., но не се сещам как се казваше "скр........" с някакви такива букви започваше, но утре ще питам и ще ти кажа.
Уж бяха тръгнали да ми избледняват тези петна, но от слънцето отново потъмняха - ужасни са.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия