подсъзнанието може всичко 12

  • 117 840
  • 493
# 405
Pinkito, много добре си го решила! И си на прав път  Peace

Сега, в епохата на Новата енергия, нашето най-голямо предизвикателство и нещото, което трябва да преодолеем веднъж за винаги е страха. Всяко едно решение, което вземаме, ако сме подвластни на страха, е изначално погрешно. Страх от смъртта, страх от бедност, страх от неуспех и провал... Всички тези страхове трябва да бъдат отхвърлени като ненужни, деструктивни и дърпащи ни назад... Пак по Крион е това, да уточня Joy

Винце, сега се замислих...  Thinking
Тази временна загуба на гласа, за която споменаваш, не може да е случайна  Rolling Eyes
Бърборанка ли си по принцип? Обичаш ли много да говориш?   Laughing
Ако е така, сигурно е било знак от Духа да поспреш малко, да млъкнеш вътрешно, да се вгледаш в себе си и да успокоиш духа си.

Аз също много обичам да говоря. Забелязала съм колко много енергия се изразходва като говоря. И затова често имам нужда да мълча, да си събера енергията и да се концентрирам в себе си  Hug
Виж целия пост
# 406
Mише...да, абсолютно същото  си помислих и аз в първия момент за гласа. Grinning Бърборонка  съм... да Joy Обаче има и друг момент...сега си разсъждавам  мисля, че е друго. Аз работя с гласа си. Напоследък доста много  работих и като че ли се пренатоварих...и  мисля че това евентуално е знак да  поспра малко с темпото на работа...

Напоследък не съм толкова разговорлива...улавям се, че искам да бъда повече сама със себе си....и почвам да избягвам шумни компании и шумни места....и това ми харесва Rolling Eyes

Бих искала да споделя нещо,което се случва навсякъде. Нещо като драстични промени, които са толкова много по света и  в края на краищата ....всичко е толкова еднакво и решението е винаги едно и също! Лятото имах среща с моя братовчедка. Майка и  почина и тя и сестрите и  трябваше да разделят имота. Заради  подялбата всичките се изпокарват много лошо, като преди това са се обичали и  са се подкрепяли винаги. Много страда от разбитите отношения със сестрите си. Бяха много задружни, това си спомням. Бях изненадана, когато си бях там лятото да видя, че трите  сестри не си говорят...и то заради имот/ материално нещо/. Confused  Близка съм и с трите и ги обичам,  но с тази най-малаката сме  си най близки, понеже горе долу сме на една възраст. Израснахме заедно. Искаше да дам менение и да се нямеся... Rolling Eyes  

 Стигнало се е до много силни обиди, казани лоши думи и накрая до омраза. Много трудна ситуация! Тя сподели, че е абсолютно убедена, че те никога повече няма да се сдобрят. Труден кармичен за отработка урок...и явно никоя от тях не е готова за това, защото ако бяха готови, щяха да се помирят и да си простят и всички лоши думи казани  щяха да ги оставят зад гърба си.

В семейната кавга, всички са си казали обидни неща. Не може да прости и преглътне обидите и злините, които те са и причинили. Казах и че те може би си мислят същото, че не могат да и простят обидите, които тя е на нанесла пък на тях  и че нещата ще се оправят, ако седнат и трите и се изяснят.... Пак се стигна до Прошката./Пустата прошка, ако знаят хората,  каква сила има и че там е спасението.../ . Не искаше и да чуе за прошка!  Казах и за успокоение, че всеки от нас е преминал през обиди...бил е обиждан и е обиждал някого, но важното е да простим. На себе си, на другия и на ситуацията. И че никак не е важно , ако отсрещната страна не иска да  прости и още  се сърди. Това си е за тях, не за нея. Изчистването на ситуацията тръгва от момента  в който  сме простили всичко...това значи, че се движим напред, защото сме разбрали урока си и с прошката сме го отработили. Урока, който сами сме си избрали !!!  Ако този , който ни е обиден, не може да ни прости, то това си е за него, защото той все още ще носи тежестта в себе си. Ние с прошката сме се освободили от тази тежест. Само когато простим...идва освобождаването. Тя е убедена, че не може да прости.

Много дълго време прекарахме заедно и осъзнах, че  колкото и да и говоря за отговорността за нашите дела и Прошката, не мога да помогна! Колкото и да исках. Исках да препоръчам няколко книги, но тя каза, че няма време за книги...  Много я обичам и нея и другите ми две братовчедки и исках да  помогна, когато тя сподели с мен...но разбрах, че това е нейния път и тя трябва сама да го извърви.  Жалко разбира се за прошката,защото  жената неволно избира страданието и иска да носи обидата в себе си, вместо да прости, да благодари и да се освободи. Но това си остава нейна кармична задача... Има два пътя...тя да изчисти тази ситуация...или да затъва в нея и нещата да се усложнят и де се стигне до трагични последствия. Много бих искала тя да избере първото...Времето ще покаже.

 Бях помолена да поговоря с другите две сестри...а аз не съм била свидетел на случката. Преди бих се намесила , като се опитвам да ги сдобрявам....сега обаче си научих урока. Не искам да с меся, защото това е тяхна ситуация, между тях трите..нищо, че са ми братовчедки.  Преди време се палех, че хората искат помощ ...а не я приемат. Обидно беше...Колко глупаво от моя страна.  LaughingСега разбирам, че не са длъжни. Hug  Което мога да направя за тях е  сега, само се моля за ситуацията, да се развие най-добре за всички страни.  Останалото ТЕ трябва да си  го направят...за себе си!  Hug

Абсолютно съм убедена, че това беше поредно изпитание за мен....свързано с близки хора.  Sunglasses Това ме кара да се усмихвам...  Спокойна съм и няма никакво напрежение... Laughing

Относно изчистване на кармични ситуации. Сетих се за това, което пише Крион:

"Следващото качество е отговорността и се състои от две части. Първата е перспективата. Човекът на Новата епоха разбира, че е напълно отговорен за всички неща, които се случват в живота му. Това означава познание на интуитивно ниво, че случващото се е планирано лично от вас. Не сте предопределени да направите каквото и да било. Вие сте господар на живота си и той ще съществува такъв, какъвто вие го изберете. Но вие планирате предварително прозорците на възможността и един от тях е тази вечер, докато седите на този стол, защото ви е довел тук! Помислете над това. Ето ви тук, слушате или четете тези думи - не по предопределение, а по ваш собствен избор. Тази перспектива за отговорността означава, че никой от вас не е жертва на нищо! Никой и нищо не ви причинява злини. Защото разбирате, че независимо как ви изглежда, случилото се е по ваш собствен план и избор да издържите тези уроци. В живота ви ще стават много неща, които ще ви карат да се спирате и да се питате, "Защо ми се случва това?" Тогава ще трябва да си отговорите чрез вашата интуиция, защото сте го планирали много отдавна и събитието е кодирано на клетъчно ниво, в очакване да го разпознаете и да му отговорите."

[/color]

Момичета, важен урок.. и от Крион и от това , което разбрах за себе си е...да не се намесваме , а да оставим хората да си вървят по техния път , който те трябва да си извървят! Това си е техен път, може само да ги обичаме, но не и да се месим. Те сами си избрали тази ситиация... Peace

Приятен ден!  Hug





Виж целия пост
# 407
Попаднах на нещо забавно  Wink

НАПРАВЕТЕ ПОРЪЧКА ДО ВСЕЛЕНАТА

"Пощенско отделение №27 - това е програма, предназначена за изпращане на поръчки във Вселената. Съобщението пристига за няколко секунди и молбата, поръчката и т.н. започват да се изпълняват незабавно.
Инструкция: В долното поле напишете своето желание или молба. След това натиснете бутона  "отправить", и ще се изненадате приятно от резултата.
Количество на съобщенията: докато ръцете ви не се уморят да пишат.
Когато натискате бутона "отправить" ПОЧУВСТВАЙТЕ, как съобщението отива във Вселената. Това е всичко, поръчката е направена.
Аз я използвам през цялото време. Работи ВИНАГИ. Когато вашето желание се изпълни, не забравяйте да поблагодарите по някакъв начин на Вселената за изпълнението на вашето желание!!! "


А ето го и въпросното пощенско отделение  Laughing

http://simoron.jino-net.ru/
Виж целия пост
# 408
Пинкито, звучиш, като да си на прав път - успех!  Peace
Винце, много си права. Едно от трудните за осъзнаване неща относно прошката, поне за мен, беше, че при прошката не правиш услуга на този, който те е наранил, защото за него практически нищо може и да не се промени. Услуга правиш на себе си, защото се освобождаваш от негативни чувства към този, който те е наранил. Но не зная защо, в средностатистическия случай, хората смятат, че като държат карез на някого, го наказват по някакъв начин. Всъщност, наказват само себе си - още повече в случаите, когато връзките са прекъснати.

Обаче е много хубаво това, че си успяла да се отделиш от ситуацията и да не се опитваш да буташ стени с глава - т.е. да поемеш чужда отговорност за техния живот. Всеки си има път. Ако има нужда от помощ и съвет - го иска. И го получава.  Hug
Виж целия пост
# 409
записвам с за темата  Grinning не ми е особено ясно за какво става въпрос, но съм в момент, в който имам нужда да променя мисленето си към позитивно и да намеря пак себе си. заглавието ми се стори обещаващо. Grinning засега захващам книгата и ще ви следя   bouquet
Виж целия пост
# 410
Сега, в епохата на Новата енергия, нашето най-голямо предизвикателство и нещото, което трябва да преодолеем веднъж за винаги е страха. Всяко едно решение, което вземаме, ако сме подвластни на страха, е изначално погрешно. Страх от смъртта, страх от бедност, страх от неуспех и провал... Всички тези страхове трябва да бъдат отхвърлени като ненужни, деструктивни и дърпащи ни назад... Пак по Крион е това, да уточня Joy

Мише, благодаря ти за това! Hug Аз започнах Крион, но вървя бавничко... нали ти казах ... време ... и ти ми отговори- сега имаш нужда от това- период е приеми го и аз го приех и съм щастлива. А за бърбораните- и аз съм от тях, но да ви кажа напоследък наистина не говоря , както преди. Просто нямам нужда и се чувствам по-добре. Grinning

Мише, също да те попитам- може ли на български да пишем поръчките си до почтовое отделение 27?
Винце, като чета разказаната от теб история, толкова ми е близка твоята реакция. И си мисля тук , в тази тема станахме много близки, което е чудесно! И разказаът на Пинокито ми е близък и много хора, като разказват своите преживавания и чувства - все едносъм аз-. Hug Hug Hug
Пинокито - и от мен поздрав за взетото решение! Давай напред! Hug
Виж целия пост
# 411
Мише, също да те попитам- може ли на български да пишем поръчките си до почтовое отделение 27?

Привет, Дарена   bouquet

Ами да. Не виждам причина да не може да се пишат на български  Grinning

Радвам се, че си започнала Крион  Hug
Отговори на толкова много въпроси откривам в неговите книги. 
Но ако не ти върви, остави го за друго време  Grinning

Винце, правилно си решила да не се намесваш в подобна ситуация.
Това си е техен кармичен възел за разплитане, не твой  Hug
Виж целия пост
# 412


А ето го и въпросното пощенско отделение  Laughing

http://simoron.jino-net.ru/
Ха Мижке  Hug интересна находка  Wink

На същия принцип е и Лепесток желании т.е. пишеш и пращаш  Hug всяко венчелистче на цветето е за определена свера тъЙ да се каже на желанието ни  Laughing примерно : пари, любов, дом и т.н.
Самия сайт   7sky и друг път сме го "пускали" тук и е доста интересен  Grinning



 Heart Eyes  за всички пишещи и следящи тази тема  Hug



Виж целия пост
# 413
Момичета Heart Eyes
Минавам само да ви кажа newsm76 txtloves
Жъна страхотни успехи и напредвам със завидна скорост Hug
Чета ви Hug
Виж целия пост
# 414
Интересна темаи се надявам да ми остане време да ви прочета.А каква е тази книга Крион  - и откъде мога да я изтегля
Виж целия пост
# 415
mijjjka, благодаря за изпълнителя на желания!  Hug

В един руски форум намерих  подобна форма чрез, която можем да се "отървем" от всичко негативно и неприятно, но предупреждавам, че картинката за визуализацията е доста пошла за моя вкус.

Ето
Виж целия пост
# 416
Здравейте, момичета!
Редовно ви чета, но от доста време не съм писала, някак си нямах какво ново да добавя.....до днес. Миналия вторник абсолютно спонтанно си поисках неутралния имплант. Бях чела и мислила по въпроса, имах някакви леки колебания newsm78, накрая реших, че все някога ще ми се случи и това ще е в най-подходящия момент за мен. Въпросния ден се събудих с някакво особено вълнение, нещо като предчувствие за "вълшебство", приключих с обичайните сутрешни занимания, изпратих дъщеря си с баща и към детската градина. Изненадващо за мен самата силно и ясно на глас заявих, че съм готова за неутралния имплант  Laughing Добре, че ми се случи в къщи  Joy Досега не съм изпадала в депресия, по-скоро ме обзе някакво временно раздразнение от всичко и всички, но беше за кратко 2-3 дни и отшумя.
Чувствам се прекрасно, много енергизирана, сънувам сънища с хора, които не съм срещала от 30 години, някои ми казват някакви неща, други просто минават и ми се усмихват, но всички са много добронамерени, спокойни и мили...  bouquet Буквално ме залива информация за Крион и Ангелите, включително и чрез вас от темата, много ви благодаря  bouquet Heart Eyes Hug Чета книгите отново, все едно ги срещам за първи път... Разбрах и осъзнах много неща, чувствам, че това е едва началото Rolling Eyes
Благодаря ти Мише за линка  bouquet, тъкмо си изпратих две заявки до Вселената...
Животът е прекрасен, Любов и Светлина на всички!!!
Виж целия пост
# 417
Интересна темаи се надявам да ми остане време да ви прочета.А каква е тази книга Крион  - и откъде мога да я изтегля

В спиралата
Виж целия пост
# 418
mimina, благодаря ти, че сподели и ти за преживяванията си около получаването на импланта  Hug

Намирам, че е изумителна еднаквостта на преживяванията ни - моите, твоите и на Винцето
Абсолюто всичко протича по начина, предаден от Крион. Като по учебник.  Peace

... по-скоро ме обзе някакво временно раздразнение от всичко и всички, но беше за кратко 2-3 дни и отшумя.

Точно така беше и при мен... Никого не можех да понасям, и най-вече себе си  Laughing

Ами аз мисля, че скоро можем да очакваме и други с импланти  Wink
Виж целия пост
# 419

Ами аз мисля, че скоро можем да очакваме и други с импланти  Wink

Колкото повече, толкова повече, както казва Мечо Пух ...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия