Необряzаните мъже - ужас или...???

  • 3 855
  • 47
Мами, татковzи, дами и господа,
вчера гледах един епиzод от Sex and the City,
където отраканите героини се отвраЩаваха от...
... необряzаните мъже. Стъписах се.
Да, zнам, че zа някои религии е zадължително
да се zепва кожичката на писурчето, оЩе докато
детето е малко, че даже това е и голям праzник.
Други момченzа zагубват въпросната кожичка или от немарливост,
или по-късно от жребчово старание при правене на секс.
Но досега не ми се е случвало в българското православно обЩество
да се говори с неприяzън, гадене и обръЩане на глава, ако, видите ли,
мъжът, с когото сме прекарали вечерта, не кокори малката глава навън.
Това май е тема zа клюкарника, ама мен повече ме интересува,
дали само мацките от филма са на това мнение или и вие.
Как е в държавите, където сте, необряzан мъж - УЖАС, или?
Виж целия пост
# 1
Е кво се отвращават? Те всички американци са обрязани.
Виж целия пост
# 2
Според мен обрязването на мъжа не е само до религия. Много по хигиени4но е.
Виж целия пост
# 3
Според мен обрязването на мъжа не е само до религия. Много по хигиени4но е.

Абсолютно съм съгласна с теб, ама въпреки това, ако имам момченце, никога няма доброволно да го заведа да го...
Виж целия пост
# 4
Как е в държавите, където сте, необряzан мъж - УЖАС, или?
Ужас, трябва ли да се застрелям за това че мъжа ми не е обрязан
Ама и тия от Секс и града са най тъпите съществуващи патки (сори -мое мнение)
Може да е по хигиенично и от тая гледна точка в южните райони по света да са въвели тая практика и после да е влезнало като традиция към религията, но само толкова
Живея на север където няма нужда от хигиенична гледна точка да си забелва главичката. А пък и оралната любов си губи част от чара ( пак мое мнение)
Виж целия пост
# 5
тя хигиената идва от миене. Обрязан или не, ако разчита на това,  да се самопочиства-НЕ МЕРСИ!
Виж целия пост
# 6
Мъж ми е обрязан/по религиозни причини/,брат ми също/по медицински/.Била съм и с необрязан.От естетическа гледна точка за мен няма кой знае каква разлика.Гледах я тази серия и също много се учудих на реакцията на мацките.А иначе с моя мъж като сме на море в Бг ходим на нудистки плаж и ги позазяпвам мъжете,и естествено моя изглежда най-добре.Ама това е щото си е мой,а не щото е обрязан Wink
Виж целия пост
# 7
В САЩ отдавна се практикува обрязване по "хигиенни" причини, но това, че обрязването има хигиенни предимства е мит. Ако на някого му се чете, има с хиляди популярни и научни статии по въпроса за обрязването по нерелигиозни причини. Потърсете с Гугъл.
Виж целия пост
# 8
Моя мъж е обрязан, в началото ми беше малко странно но сега си е вече съвсем нормално за мен.  Ако имам момче сме се разбрали и то да е обрязано.  Не виждам нищо лошо в това и смятам че е по хигиенично.
Виж целия пост
# 9
Я споделете, 4е ми стана интересно, има ли разлика в усещането, когато мъжа е обрязан.
Аз не смятам да обрязваме малкия. След време, ако реши, нека го направи по своя воля.
Виж целия пост
# 10
Я споделете, 4е ми стана интересно, има ли разлика в усещането, когато мъжа е обрязан.
Аз не смятам да обрязваме малкия. След време, ако реши, нека го направи по своя воля.

Аz имах преди 10 години един обряzан мъж в актива си,
много трудно му се втвърдяваШе, ама не zнам, дали е от това,
че бе обряzан. Но пък иначе бе мъж с раzвинтена фантаzия.
Виж целия пост
# 11
Най-важното е да му става Grinning
когато членът е в ерекция, обрязан или не, главичката винаги е непокрита.
Виж целия пост
# 12
Ауууу каква тема се вихрила тука Crazy Mr. Green
Виж целия пост
# 13
брех,че интересно-не знаех,че американците ги обрязват,мислех че това правят само мюсюлманите Embarassedи какво толкова му е по-специалното та са се възмутили тез девойки?
Виж целия пост
# 14
И аз си спомням тази серия, където Шарлот накара приятеля си да се обреже  LaughingСлед процедурата, той и заяви, че се чувствал като девствен и по този повод не искал да се обвързва с една жена за момента, искал да понатрупа опит първо в новото си състояние  hahaha Така горката Шарлот пак остана сама  Confused
Не само в Америка обрязват. При англичаните също се практикува.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия