За продукти на AVON

  • 825
  • 8
Днес разгледах новия каталог на AVON и си харесах някой неща , но преди да си поръчам ми се иска да попитам някой ползвал ли ги е и дали е доволен ? Та да не се окаже , че пак съм си дала парите напразно .
 - ретроактивен серум за очи ANEW - понеже е на промоция с подарък пилинг маската в момента 14.90  . Пък и май ми е време да се погрижа за кожата на очите си .
 - крем за извайване на бюста - че малко поувиснах  Laughing

 Много се извинявам ако вече тези продукти са обсъждани , обаче с тази връзка дето я имам просто нямам шанс да се поровя повече .
Виж целия пост
# 1
Серума за очи е страхотен, много съм доволна от него, но май е за 30+.
Крема за бюст е боклук, няма такава сила, освен пластичната хирургия, която да пребори гравитацията  Wink
Виж целия пост
# 2
Крема за очи наистина е разкошен и мисля, че е 25+  Grinning А за крема за бюста- при моите познати имаше разкошен ефект, но такава дисциплина и аз не мога да спазвам(в рамките на 3 месеца всеки ден се мажеха по 2 пъти). А и не прави силиконови гърди(то е ясно) WinkНо ако си типа човек, който ще се маже редовно- пробвай, надали ще загубиш много. Абе всичко е много индивидуално, но според мен пробвай Grinning Grinning
Виж целия пост
# 3
Серумът го ползва майка ми, а тя е на около 50 Wink Но е хубав де, не може да му се отрече Grinning
Виж целия пост
# 4
ANEW серията е добра.

А аз горещо препоръчвам серията Planet spa! Сташно съм доволна.
Виж целия пост
# 5
Аз ползвам в момента цялата серия ANEW- дневен, нощен крем и серума за очи и съм доволна  Grinning
Виж целия пост
# 6
Аз съм ползвала крема за бюст - не може да се каже, че има кой знае какви резултати.



Виж целия пост
# 7
Много Ви благодаря !  bouquet
 За крема за бюста реших да не го поръчвам , обаче за серума за очи чесно казано се чудя . Той е за над 25 г , а аз след 4  месеца ставам на 28 .  newsm78
Досега съм ползвала гела за очи с пептиди и botanisource .
Като че ли първия ми действаше по добре .

Иначе от Planet Spa съм си взимала продукти с водорасли , морска сол и като цяло съм доволна .
Виж целия пост
# 8
Aко кожата ти в тази област е добре и не е много суха може да се мажеш с гелове за очи, но аз си мисля че колкото и да е добре външно кожата е добре да се подсили Winkти си прецени Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия