Днес я ваксинирах с Act Hib и.......

  • 918
  • 7
така и посиня крачето, че не знам какво да си мисля.....защото в листовката пише МНОГО да се внимава да не се засегне кръвоносен съд. А май точно това е станало....сега какво да правя???Утре рано звъня на докторката, но бебка нито е кисела, нито нищо, заспа си нормално...ох, сега да я следя ли през нощта?
Виж целия пост
# 1
обади се на лекарката утре сутрин!ако детенце е спокойно през нощта не се притеснявай!най-вероятно няма да има проблем но все пак.....тя се поставя на много специфично място.....
желая всичко да е наред! Praynig
Виж целия пост
# 2
 Може лиз а невежите...... каква е тази ваксина ?  Blush
Виж целия пост
# 3
Незнам за реакциите от тази ваксина, но ми се ще да я сложа и на моето дете. Би ли казала, колко струва и с поръчка ли я доставят или се продава в аптеките?
Виж целия пост
# 4
Това е противоменингитна ваксина, слага се само по желание на родителите, не е от задължителните. Аз лично я поръчах в нашата аптека и за 1 ден ми я доставиха, струва 19,90.

Eleksir пиши после как е бебка, ох дано нищо да и няма  Praynig на нас ни предстои слагането на тази ваксина и съм притеснена и аз.
Виж целия пост
# 5
Не се стряскайте, и на нас ни е я сложиха.

Нищо, нито плака, нито се поду, все едно не е убоден. Но пък докторката ни е върха просто. Ние не се занимаваме с поръчването на ваксините, казали сме и че искаме всички и тя ни ги доставя на цени на производител и ни ги пази при съответната температура, нещо което аз не мога да направя.
Виж целия пост
# 6
Аз пазя моите в хладилника, купих си и термометър - то друго не ти и трябва.
Виж целия пост
# 7
Ню, ваксината си я поръчах от Фармател - 962 22 22, струваше около 22 лв., донесоха ми я в къщи.

Всъщност бебка се оправи, поне засега, да чукна на дърво. Вчера вдигна малко температура, но около 37 - 37.5 и още след първата доза панадол спадна. Повече не е вдигала. А и крачето се пооправи.

На останалите - благодаря за помощта Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия