Спасение от белези от комари

  • 1 171
  • 8
Скоро ще си показвам краката на празник, но ме нападнаха комари преди няколко дни. Как да прикрия пораженията - с коректор, има ли нещо ефикасно от аптеките, което бързо да премахва червенината?
Попаднах на един спреи VapeDerm (в Лукойл)  - изглежда ми ефикасен против ухапвания и мирише по приятно от Аутан и Оф
 
Виж целия пост
# 1
Мисля, че ще свърши работа малко фон дьо тен, отгоре пудричка и хубав чорапогащник, ако позволява събитието. Grinning
Виж целия пост
# 2
Алергозан Crazy не оставя белези.
Виж целия пост
# 3
Преди време тук момичетата бяха споменавали, доколокото си спомням за някакъв 'невидим чорапогащник" на AVON. Всъщност това беше някакъв лосион за тяло/крака, с такъв ефект. Simple Smile
Аз също ще следя темата с интерес, защото искам да скрия гадните точки от епилатора Close Close.
Дано се включи някой, който го е ползвал въпросният лосион.

Другото нещо, което се сещам, за прикриване е пак някакъв блестящ лосион-от типа на Нивея-сега това се сещам. Thinking
Виж целия пост
# 4
Ми автобронзант, дали няма да свърши добра работа?  newsm78
Преди време тук момичетата бяха споменавали, доколокото си спомням за някакъв 'невидим чорапогащник" на AVON.
Този "невидим чорапогащник", е по-скоро като фон дьо тен и мисля, че цапа ooooh![/size][/color]
Виж целия пост
# 5
Събирай тен до празника- плаж или солариум. Peace Може да комбинираш и с автобронзант.
Виж целия пост
# 6
Автобронзантът е чудесна идея, наистина, но все пак трябва цялото тяло да се маже.
Виж целия пост
# 7
Благодаря, ще експериментирам с част от нещата.
Виж целия пост
# 8
автобронзант спрей....къде ти плаж , сауна ...много време иска , от 1 пе4ене не става , а мойе да станат и по-4ервени.На мен веднъж ми станаха  кафяви  -Ужас.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия