Разрешавате ли да лапат играчки от земята?

  • 769
  • 8
Сега, като вече се опитваме да ходим и си играем с другите бебета в градинката, изникна интересен казус ThinkingЗначи там всички играчки сме се разбрали, че са общи...няколко майки вадим кой каквото има и се почва едно общо мачкане, бутане, возене, дрънкане и т.н.Да, ама има и лапане SadАз в началото не давах изобщо, ама то може ли нон стоп да седя до него и да му вадя играчките от устата ooooh!По едно време бършех с мокри салфетки - абсолютно безсмислено, защото след 30 секунди вече е харесал друга играчка, която току що е била в устата на друго дете или на асфалта SadЧудя се...да го оставя ли да гради имунитет или това е прекалено, вместо имунитет да не си докараме някой хепатит, да не дава Господ PraynigВие как процедирате?
Виж целия пост
# 1
Прекалено  много се плашиш.
Давай го по ларж - децата имат нужда от така наречения битов имунитет.
Ако сега не се цапат и обменят микроби и др гаднинки то по късно опасността да развият алергия е доста по голяма
Виж целия пост
# 2
Обикновенно и ги вадя от устата, е понякога несмогвам де. Когато кажа - НЕ, тя я лапа и ми се хили даже. Дано наистина не се разболяват, а да придобият битов имунитет както казва "Стройна" фиданка. За сега да чукам на дърво не сме имали инциденти. Само една афта, ужас голям беше - рев, лиги, с Ваготил я оправихме за няколко дни.
Виж целия пост
# 3
Тези, които падаха по пода в къщи, ги давах за близане, ама тези дето падат на вън.... не. Като знам колко кучешки л...а има...
Виж целия пост
# 4
На морето бебето и пясък яде. Човекът беше с гръб към мен и по едно време започна да си посмуква пръстите... Успя и някаква клечка да гризне. Какво да правя - не мога да го вържа. Играчките вкъщи непрекъснато се валят по пода и му давам да ги лапа, а и да не давам - все се случва да захапе нещо Wink. Паднали на улицата играчки или гледам да ги скрия, или ги избърсвам с мокра кърпичка.
Виж целия пост
# 5
Ох , незнам аз какво ще правя  като  дойде времето , и  аз съм е дна ....ще  досадя на бебето....все ме е  страх от  бактерии , а то  стерилна среда няма  newsm78 Rolling Eyes
Виж целия пост
# 6
А те искат ли разрешение?
 Wink
Виж целия пост
# 7
Първоначално ги бършех , когато ги изхвърляше от количката , но след като проходи ...
Незнам вашите деца как са , ама при моето няма почивка , а на мръсни играчки вече не обръщам и внимание , то да бяха само играчки , добре щеше да е !
Виж целия пост
# 8
Оставям я да ги лапа.А като се зарови в песъчника и пясък похапва.Чак тогава вече се включвам.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия