Мами в Германия, помогнете ми да намеря приятелка от гимназията

  • 748
  • 9
По стечение на обстоятелствата загубихме контакт. Много ми е мъчно за нея Cry
Казва се ГАЛИНА ВЪЛКОВА(моминско име), а сега е ГАЛИНА FIECHTNER. Родом е от Разград.
Обръщам се към вас, защото в родния ми град(аз също съм от Разград) не е останал неин близък човек. Майка и почина, сестра и е при нея, баща и не знам къде е.
Дори не знам в кой град живее Галя сега. Има и син, който се казва Карл.

Ами надявам се да излезе нещо. Ако някоя мама иска инфо за мен(или случайно я познава) да ми пише на ЛС.
Знам, че това не е детективски форум, но съм длъжна да опитам.
Виж целия пост
# 1
Криста, за съжаление от нашата хамбургска голяма група няма Галя, но стискам палци тя да пише във форума и да се намерите много скоро! Аз така тук си намерих много любимо другарче от ученическите години!

Жалко, че нямаш поне идея за града, в който живее Sad
Виж целия пост
# 2
Жалко, че нямаш поне идея за града, в който живее Sad

Еми имах, ама загубих адреса  smile3555 smile3555 smile3555

Но все пак ти благодаря много  Hug
Виж целия пост
# 3
имаш ли спомен какво работи (ако е работила тук де) защото ако е била в някой университет примерно, малко се улеснява търсенето
Виж целия пост
# 4
Ами не знам какво работи  Embarassed Замина с програмата "Au pair" и там си и остана. Малко след това роди и си е гледала детето. Ама сега то трябва да е на 3-4 години и сигурно работи. Аз от поне три години не съм я чувала.
Виж целия пост
# 5
От вси4ки бьлгарки,които по3навам и сьм срещала тук такава няма NaughtyТова е около Augsburg.Сьжалявам.
Виж целия пост
# 6
Имам приятелка в Бон от Разград. Ще питам, дали я познава като се върнем след 10 дни и ще пиша.
Виж целия пост
# 7
6o6i, ще съм ти благодарна  Simple Smile
Виж целия пост
# 8
Криста, защо не провериш и тук www.atol.bg Сигурно ти откривам топлата вода, но там има доста записани хора и така. Късмет  Peace
Виж целия пост
# 9
Криста, защо не провериш и тук www.atol.bg Сигурно ти откривам топлата вода, но там има доста записани хора и така. Късмет  Peace

Регистрирана съм там и проверявам редовно, но засега нищо.....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия