Много спим, а малко сучем?

  • 380
  • 5
Здравейте мили мами Heart Eyes
На 27ми август и аз станах мама на много сладка дъщеричка. Имам огромно желание да я кърмя, но тя ми е много поспалива и трябва да я будя, за да я нахраня. Много е спокойна и не реве, но и не иска да се храни, най-много 4-5 мин се кърмим. Единствения шанс да я разбудя добре е като я разсъбличам да я мия и да и сменям памперсчето.
Нормално ли е бебчетата на няколко дена да са държат така и дали причината за това е жълтеничката? Защото гърдите ми са пълни и трябва да се изтисквам, за да освободя напрежението в тях. Rolling Eyes
Дано бебка скоро стане по-активна. Praynig
Благодаря ви предварително!  bouquet
Виж целия пост
# 1
Честита дъщеричка Grinning
Щом имате жълтеница,е нормално да е по-сънлива - но не се отразява добре на храненето.Вземи нещата в твои ръце - не трябва да прави големи паузи,без да яде!Буди я на всеки 3ч през деня и на 4ч през нощта,ако не се буди самичка,за да си сигурна,че гърдите ти получават достатъчно стимулация и да осигуриш адекватно наддаване на бебката.Скоро ще мине този момент,не се притеснявай - само след 1-2 седмици ще се чудиш къде отиде това бебе,дето си спеше от хранене до хранене Grinning
Виж целия пост
# 2
още като прочетох заглавието и си помислих, че е ново бебе
има в Библиотеката една статия за поспаливото бебе, засуче ли, не го оставя да заспива дълбоко и да забрави папкането. Сменяй методите, за да не привикне и после да не действат; разтривай стъпалото, след това ушенце и т.н .
Виж целия пост
# 3
Събличането гола обикновено помага, поне при нас. Ако не, следва мокра гъба на челото, но да не е студена. Успех! Щом мине жълтеницата и нещата ще се пооправят.
Виж целия пост
# 4
Благодаря ви за отговорите!  bouquet
Нещата при нас вече се нормализират. Бебка започна доста активно да иска да суче. Като се събуди веднага иска цица. Laughing През 1, през 2, макс. през 3 часа се кърмим. Много се радвам, че не е така мързелива както първите няколко дена. 
Виж целия пост
# 5
Браво на вас!
Все така да папате и да растете като гъбки!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия