Генетик в клиника "Малинов"

  • 5 643
  • 15
Здравейте, април месец си правих генетични изследвания в Плевен в заключението пише, че е нужна консултация с генетик. Тъй като съм отскоро пациентка на д-р Персенска бих искала да посетя генетика, който работи в клиника "Малинов". Записах си час за септември. Моля ви ако някоя от Вас е ходила при него/нея да сподели впечатления.  newsm51
Виж целия пост
# 1
Без да съм сигурна в написаното, но не съм убедена, че в Малинов съм ходила на генетик ..... . Имат имунолози, две лекарки и при двете съм била. Всичките ми генетични и имунологични изследвания до момента (освен когато бях пациентка на Малинов) са разчитани или по-скоро преглеждани от моята лекарка - акушер гинеколожката ми. Освен това генетичните изследвания констатират наличие/ или липса на изследваните фактори, а не изискват допълнително разчитане.
Предполагам, че имаш предвид назначаване на имунологично лечение
Виж целия пост
# 2
Идва генетик всеки понеделник от някъде, не помня откъде точно.
Разпитва те за всякакви работи, взема ти кръв и след 3 седмици резултатите ти са в клиниката.
Виж целия пост
# 3
Много Ви благодаря, за бързите отговори, както Ви написах генетични и имунологични изследвания правих в Плевен, бих искала консултация на база изследванията, които вече имам и евентуално да пуснем генетични за съпруга ми, тъй като сме с мъжки фактор и предполагам, че ще са необходими.
Виж целия пост
# 4
Има генетик в клиниката при Стаменов и тя преглежда в определини дни и за това трябва да си запишеш час при секретарките на Сктаменов горе. Доктор Димова мисля, че се казваше . Тя работи и в МД на 6-ти етаж. Ако решиш и там можеш да я търсиш.
Виж целия пост
# 5
Благодаря Sunnyside, аз си записах час за септември месец.
Виж целия пост
# 6
Миналата година ноември правихме генетични в Малинов - кръв от вената и по 150лв на човек. Резултат до месец мисля беше. Една млада и много приятна лекарка - Хаджидекова.
Виж целия пост
# 7
Тази Хаджидекова е друга, може би е нова, но тази Димова мисля , че завежда катедрата в МД на 6-ти етаж, аз съм ходила там при нея, защото повтаряхме тестовете-беше преди година и половина някъде.
Виж целия пост
# 8
Здравейте, април месец си правих генетични изследвания в Плевен в заключението пише, че е нужна консултация с генетик. Тъй като съм отскоро пациентка на д-р Персенска бих искала да посетя генетика, който работи в клиника "Малинов". Записах си час за септември. Моля ви ако някоя от Вас е ходила при него/нея да сподели впечатления.  newsm51

Само да вметна - ако не ти се чака до септември, можеш да отидеш с изследванията си в Националната генетична лаборатория в Майчин дом, намира се на 14 етаж, кабинет 3. Там консултациите са безплатни, не се записват часове, работят всеки работен ден от 9 до 14 ч.
Пък после винаги можеш да идеш и в "Малинов".

Виж целия пост
# 9
На 14-ти етаж при Кременски е за друго-друг тип генетични, а това за кото става дума са склонност към хромозомни аномалии, изследва се хромозомния генотип но всеки партньор и се определя дали е в рамките на нормата.
Виж целия пост
# 10
На 14-ти етаж при Кременски е за друго-друг тип генетични, а това за кото става дума са склонност към хромозомни аномалии, изследва се хромозомния генотип но всеки партньор и се определя дали е в рамките на нормата.

Всички генетични изследвания, които изобщо се правят в България, е възможно да се направят в Майчин дом, точно при Кременски.

Това, за което ти говориш - хромозомен генотип, кариотип или цитогенетични изследвания, се прави там. Или някъде другаде в Майчин дом, или в Педиатрията, обаче горе е, така да се каже, разпределителният център.

Ако не друго, поне консултациите там са безплатни, и могат да посъветват момичето какво точно да си изследва.

Както някой написа по-горе, генетичката в Малинов работи и в Майчин дом - правете си сами изводите.

Ако някой предпочита да дава повече пари, негова работа. Но според мен трябва поне да е добре информиран.

ponima, задай си въпроса в закованата тема "Генетични и имунологични проблеми", там момичетата по неволя са съвсем наясно с всички аспекти на тази проблематика. Разбира се, ако вече си решила да се ориентираш само към клиниката, мога единствено да ти пожелая успех! Peace
Виж целия пост
# 11
Подкрепям това, което са каzали по горе. Отиди при Кременски, хем няма да чакаШ до септември, хем Ще са беzплатни или доста по евтини отколкото в Малинов. Кръвта така или иначе после се иzследва в Майчин Дом.
А на Кременски можеШ да си zададеШ въпросите ето тук.

http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board=budeshtimaiki&Num … mp;sb=5&part=
Виж целия пост
# 12
Генетичката на Малинов - др Хаджидекова работи на 6 ет в Майчин дом.
Там хромозомния анализ ще ви бъде направен абсолютно безплатно при който и от катедра "Генетика" там  да отидете, само малко по-бавно ще стане, т. е. 300 лв може да спестите.
На 14 ет изследването е 120 лв на човек, а в "Малинов" 150 лв.
Успех
Виж целия пост
# 13
Генетичката на Малинов - др Хаджидекова работи на 6 ет в Майчин дом.
Там хромозомния анализ ще ви бъде направен абсолютно безплатно при който и от катедра "Генетика" там  да отидете, само малко по-бавно ще стане, т. е. 300 лв може да спестите.
На 14 ет изследването е 120 лв на човек, а в "Малинов" 150 лв.
Успех
Да,точно така е,и аз тогава се ядосвах,че дадохме 300 лв.след като разбрах,че можеше да ни е безплатно но беше вече късно.
Но после ми мина,казах си целта оправдава средствата и пари се изкарват и се успокоих. Simple Smile
Виж целия пост
# 14
а сега в момента (август) работят ли в Майчин дом и всеки ден ли могат да се пуснат там изследвания? Питам , тъй като имам час за Хаджидекова за септември месец ,а ми се искаше резултатите да са готови колкто може по-рано защото планираме ин витро в началото на октомври
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия