Има ли мами палаткаджиики? Къде на палатка по празниците????

  • 1 219
  • 4
Има ли сред нас "откачени"мами като мен ? Ходи ни се на палатка по празниците. Ама искаме на нова място.Дайте идеи.!!! Хелп!!!
Виж целия пост
# 1
Има, има.
1. Много ни харесва да ходим на заслона на Плана по пътя за Ярема. Върви се по пътека край една рекичка, може би 300-500 м встрани от шосето. Заслонът е на чудесно място, има изградена камина, наоколо има дървени масички с пейки, огнища. Трябва да си носите вода за пиене, иначе за миене - от рекичката.
2. Поляната под манастира "Седемте престола" над с. Елисейна. Планината е Ржана.

Ти къде ходиш на палатка. Дай да разменим опит. Ако се сетя още нещо, пак ще пиша. Към кой район сте се насочили?
Виж целия пост
# 2
Чак сега видях тая тема. И аз съм фен.
Мога да ти препоръчам места край Варна за другото лято Laughing
Всъщност, покрай тоя дъжд по празниците, не че ставаше за палатки Mr. Green
Виж целия пост
# 3
А пък ние не пропускаме година - много обичаме да ходиме на яз. Доспат.
Природата няма описване, просто трябва да се види, но там е височко и е най-хубаво през юли-август, после става студено.
Виж целия пост
# 4
Чак сега успях да се включа отново EmbarassedМного ми харесва идеята за обмяна на преживявания в любими местенца PeaceНие с половинката и децата сме заклети палаткаджии.Задължително юни-юли за 1 месец на нос Шабла.Сега септември се разходихме и по южното черноморие, и там има много хубави местенца. Абе изобщо Приключвам, че работааааааааааа..........................
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия