Кръвотечение след гинекологичен преглед

  • 1 657
  • 2
Вчера бях на преглед при гинеколог . И тъй като ми беше първия преглед след раждането ми взеха цитонамазка . Резултатът беше 2 гр. за което казаха , че е нормално . Вечерта като че ли ми прекърви лекичко , но не обърнах внимание и днес от сутрина обаче съм с кръвенисто течение . Такова нещо ми се случва за първи път . А утре нямам възможност да ходя пак на лекар , тъй като днес бечето ми се разболя .
   Ако ви се е случвало нещо подобно , ще съм ви благодарна ако споделите . Ще ми  бъде полезна всякаква информация по въпроса . А най вече наложително ли е да ходя спешно на лекар или мога да изчакам ?
Виж целия пост
# 1
Първо, не се притеснявяй! Нормално е!
6 дни преди моя цикъл бях на гинекологичен преглед. След прегледа  ми се появи леко кърваво течение. Отидох при друг гинеколог, защото се ядосах и той ми каза, че от металнато устройство предишния доктор ме е наранил и е провокирал цикъла. След два дни ми дойде цикъла. Така, че често се случвало. Може да ти дойде извънрезен цикъл-по този начин се изрази  втория гинеколог. Е гадно е, но да са ни живи и здрави докторите, ударили са го през просото-това е мое мнение!!
Виж целия пост
# 2
Е на мен тъкмо преди 4 дни ми свърши и ако текне пак .....
Ей , затова ги мразя тези прегледи . Ама няма начин .
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия