Не на гащите

  • 16 705
  • 94
Мисля си от известно време за сексуалността, жегата, почивката...
Много хора (основно мъже) твърдят, че спят чисто голи. Почиват си по-добре така. Релаксират, възстановяват се.
Та и аз така искам.

Обаче, в семейното ложе, ако свалиш гащите, се приема за сексуално подканяне.
Не е лошо.
Обаче, след секса, ако отново не сложиш гащите, се приема за сексуална покана.
Добре е да повториш.
Обаче, ако отново се опиташ да легнеш дибидюс, се приема хем за сексуална покана, хем за изнагляване.
И така докато не си вдигнеш гащите.

Със сутиените/потници/нощнички/Т-шъртки въпросът е решен.
Кога ще надмогнем гащите?
Или поне в жегата.

Има ли съфорумци, които си позволяват кефа?
Виж целия пост
# 1
Дааа ,спя си сама и ми е доста добре :Simple Smile
Виж целия пост
# 2
Амиии, ние вкъщи си спим "дибидюс", а (ако ги няма децата) и през деня си ходим така. Ако децата са вкъщи, слагаме по едни гащи - все пак, няма да ни гледат "подробностите".
Свикнали сме - няма общо със секса - за секс си казваме, когато ни се прави, без да си правим намеци.
Виж, навън още не мога да изляза без гащи и сутиен - някак гола се чувствам...
Виж целия пост
# 3
Да Simple Smile
Аз лично не обичам да спя без бельо, но милото редовно си се мандахерца по буба Simple Smile И хич не ми е подканящо, по - скоро ми е смешно понякога...
Аз аз спя без бельо и той едва ли ще го въприеме по начина, описан по-горе. Най-много да ме пообара докато спя  Mr. Green
Виж целия пост
# 4
не, иначе сън няма Crazy
Виж целия пост
# 5
Разсмя ме Joy-повече от 25 години спя ,,в семейното ложе''дибидюс Simple Smile( е, само в специални случаи-с гащи). Мъжът ми -също. А по въпросът с искането Laughing- то си идва от самосебе си  Wink
Виж целия пост
# 6
лятото задължително голички и двамата...зимата вече нахлузвам гащите , че съм много зиморничава Laughing

секса си е секс, няма значение дали съм гола или не , за да ме гони из къщи Laughing
Виж целия пост
# 7
Емчи да! Mr. Green
Чукането си е чукане!Любовта си е любов!Обичам да ги правя и двете.. Embarassed
Виж целия пост
# 8
Ако спя гола, безсънието не ми мърда! Тъкмо се ядосвам, че и най-леката нощничка ми е некомфортна в тази жега, ама не смея да я сваля. Laughing
Виж целия пост
# 9
Точно така спим, но не го приемаме за покана. Поканите стават по различни начини и не са винаги след като легнем да "положим черепче".
Виж целия пост
# 10
Не мога да спя без гащи, неудобно ми е. )))) ако имам нощница отгоре, да....но дибидюс гола не ми е по вкуса. )
Виж на вън съм излизала и без гащи и без сутиен...)))
Виж целия пост
# 11
Аз обожавам да спя гола, но не съм случила на партньор  Laughing Той мрази да спи гол, но сега сме на етап приучаване. Laughing
Виж целия пост
# 12
Спя си само по тениска,която ми е над коленете.Изобщо не ми пука ,как ще се приеме.Аз съм си у нас,при собствения мъж,винаги мога да му откажа Laughing
Виж целия пост
# 13
Вчера пробвах номера без, ми жива покана се оказа Joy
Виж целия пост
# 14
Като покана - да, но после се обувам, гадно ми е, а и ме мързи всеки ден да пера чисти чаршафи.
Виж целия пост
# 15
И аз обожавам да спя голя ,ама не го правя често понеже както казваш ти за моя си е редовна покана за секс  LaughingТа  един път, два пъти, три пъти... така докато реша отново да си обуя гащите  Laughing Laughing
Виж целия пост
# 16
А как ги приучавате мъжете да не си искат?
Виж целия пост
# 17
Няма приучаване, чакам с възрастта да "улегне" Simple Smile
Виж целия пост
# 18
Аз спя гола.
Но и сексът и сънят ми са свещена категория и двете много държа да са пълноценни.
В този ред на мисли, понеже мъжът ми доста отсъства, може да се каже, че замествам съня със секс през времето, когато е тук.
Освен това, шегата настрана, но да се спи чисто гол, без да се увъртат пижами и нощници е най-полезно.
Някой ми го беше казал, много отдавна, всъщност този някой ме научи да спя гола. После ми стана навик.
И на тъмно и тихо.
Виж целия пост
# 19
...
Някой ми го беше казал, много отдавна, всъщност този някой ме научи да спя гола ...

Това е друго, аз също съм против пижамите и нощниците, но бельото е друго Simple Smile
Виж целия пост
# 20
Айде, тогава, няма какво да се разправяме повече- всички да си лягат довечера чисто голи и утре форумът ще бъде едно много по-добро, толерантно и светло място. Simple Smile
Виж целия пост
# 21
Айде, тогава, няма какво да се разправяме повече- всички да си лягат довечера чисто голи и утре форумът ще бъде едно много по-добро, толерантно и светло място. Simple Smile

И след 3 седмици ще е пълно с нови лентични в подписите Joy
Виж целия пост
# 22
Гледай сега- Никол, след това ти изказване темата умря.
Дай да се върнем на свалените гащи.
Виж целия пост
# 23


Тъкмо си мислех, че темата е за Димитричка... нали се сещате песничката-
Знаят ли ваще, че одиш без гаще -това софиАнките немате срам  Mr. Green

Ох петъчно ми е, все пак.. иначе - жива покана си е ако си махна гащите и
легна да спя  Crazy Ако случайно по някое време заспя, няма да му пречи
че хъркам  Mr. Green
Виж целия пост
# 24
Аз не я знам тази песен, но неносенето на гащи и през деня, носи своят силен сексуален заряд.
Обаче не е хигиенично и затова не е подходящо за ежедневна употреба.

Мале, Никол, ти с това ежедневно пране на чаршафи след всяко спане без гащи, да не си дева, бре?
Виж целия пост
# 25
Аз не я знам тази песен...

Аде виж я тогава  Laughing Laughing Laughing
http://vbox7.com/play:3d4789a6
Виж целия пост
# 26
Как съм изпуснала тази култова песен.
Много е свежа.

Много благодаря.

Аз мислех, че вече всички са без гащи, по леглата.
Виж целия пост
# 27
В нащо фемили си обуваме гащи само при официални случаи Whistling
Виж целия пост
# 28
И аз обичам без гащета, ама често си заспиваме обърнати на другата страна, защото милото "не издържал"  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Та май ми е по-добре само по гащета, ама гушната  Laughing Laughing
Виж целия пост
# 29
Летоска и ний спим по организъм предимно LaughingА аз се чудех защо сексуалният ни живот е в разцвет Crazy Blush
Виж целия пост
# 30
Спим и със, и без - когато както искаме. Отдавна съм свикнала на спането "на голо", приятно е и здравословно. По отношение на поканите - не възприемаме липсата на гащи като откровена покана. Както и присъствието им не означава нищо конкретно - пък и едните гащи не са в състояние да спрат нито мен, нито него  Laughing
Виж целия пост
# 31
Пфу, вие пък ако си мислите, че гащите спират някого... Все пак не са девствен пояс. Така че зависи от мъжа - за някои с тях, без тях - все тая.  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 32
Никога не спя през лятото с гащи, а през зимат без. Въобще не ме интересува кой как го приема, просто не мога иначе. Компромис правя само в хотел, в който хигиената би ме усъмнила и това би ме възпряло да спя гола, но в такъв рядко стъпвам въобще, така че не се брои.
Е как спите с гащи лятото, не ви ли топлят? Аз не само спя, ами и през деня вкъщи си се разкарвам без бельо, само с една тънка рокличка. Доста е широчка, така че не минава за сексуален намек hahaha Не ползваме климатик обаче, боли ме глава от него. И си е доста жега в нас Tired Не мога да си представя на 30 градуса да се варя в гащи, даже прашките с лентички отстрани ми топлят, явно е на психологическа основа Laughing
Виж целия пост
# 33
С лека дреха и бельо жената е много по-сексуална. Неприкритото с нищо тяло няма сексуален подтекст. откритите женски гърди на плажа та дори и напълно голото тяло по нудистките плажове не предизвиква никакъв сексуален интерес.
Виж целия пост
# 34
Да.
Но когато си свикнете на голотиите, как се възбуждате?
Как разбирате кога Милото кани за секс и кога си ляга  Joy
Щото, ако стане объркване, ще е много неприятно.
Тя чака наточена, а ти захъркваш без да я притесняваш.
Виж целия пост
# 35
Мисля си от известно време за сексуалността, жегата, почивката...
Много хора (основно мъже) твърдят, че спят чисто голи. Почиват си по-добре така. Релаксират, възстановяват се.
Та и аз така искам.

Обаче, в семейното ложе, ако свалиш гащите, се приема за сексуално подканяне.
Не е лошо.
Обаче, след секса, ако отново не сложиш гащите, се приема за сексуална покана.
Добре е да повториш.
Обаче, ако отново се опиташ да легнеш дибидюс, се приема хем за сексуална покана, хем за изнагляване.
И така докато не си вдигнеш гащите.

Със сутиените/потници/нощнички/Т-шъртки въпросът е решен.
Кога ще надмогнем гащите?
Или поне в жегата.

Има ли съфорумци, които си позволяват кефа?
Tва па за първи път го чувам Shocked Аз спя постоянно без бельо,защото ми е много по-удобно,а никога не съм имала проблеми с мъжа ми! И не мисля,че предимно мъжете спят голи,особено ако спят по корем,мисля,че не е удобно!
Виж целия пост
# 36
 и аз съм за голото спане. Може с пижама ама важно е да е без гащи. А без пижама най-добре. А за секса се договаряме с езика на тялото!
Но като чета ще взема и аз да се обувам, че гледам някой какво съвършенство са постигнали, сваляш гащи-секс, обуваш-край на секса. То кучето на Павлов пасти да яде и да си води записки!
Отивам на пазар за гащички, че сега почвам тренировката сваляне-вдигане и може до късане да се стигне, че моя какъвто е трудно схватлив...
Виж целия пост
# 37
Ох, в момента ми иде да ходя командо навсякъде, всичко ми стяга, топло ми е.... В нас съм без.
Виж целия пост
# 38
Зимата с тениска и гащи (защото от всичко най-мразя да ми е студено), лятото - голишарка Laughing Милото спи голо и зиме, и лете, доколкото ми е известно почти откакто майка го е родила. Така че в нашия дом голотата не се възприема като сексуален намек и повод за неконтролируеми атаки Laughing Сексуалните мераци са си сексуални мераци - идват дори когато си с палто и ушанка Peace
Виж целия пост
# 39
И аз не свързвам голотата със секса..
Особено в жегите - и двамата постоянно се разхождаме голи, камо ли за спането..
Ако ми се прииска - искам си..Ако на него му се прииска - проличава му веднага..и.. Embarassed Sunglasses
Виж целия пост
# 40
Случва се да спим чисто голи от време на време. Или двамата, или който му се иска в момента. Но не е задължително като сме голи да правим секс. Не ги свързвам двете неща.
Виж целия пост
# 41
Да.
Но когато си свикнете на голотиите, как се възбуждате?
Как разбирате кога Милото кани за секс и кога си ляга  Joy
Щото, ако стане объркване, ще е много неприятно.
Тя чака наточена, а ти захъркваш без да я притесняваш.

Аааа, сакън - има начини - все пак, спим голи, но имаме и космено покритие - ако преди лягане го избръсне някой от нас, това е покана за другия /и обратно/ - рядко стигаме до появата на косми... Twisted Evil
Виж целия пост
# 42
Спя,лежа,ходя по  организъм.
Секс мога да правя и с гащи,със същата притегателна сила.
Виж целия пост
# 43
Абе вашите деца не живеят ли у вас  Laughing

Всяка сутрин се събуждам отвита, а до мене спи поне единият, сладко завит. Пък ха са ме видели без гащи, ха не можем да ги убедим, че понякога са нужни гащите  Rolling Eyes 
Виж целия пост
# 44
Абе вашите деца не живеят ли у вас  Laughing

Всяка сутрин се събуждам отвита, а до мене спи поне единият, сладко завит. Пък ха са ме видели без гащи, ха не можем да ги убедим, че понякога са нужни гащите  Rolling Eyes 

моят напоследък само ми ги придърпва,че ми били смъкнати Joy
когато са си в къщи ситуацията се усложнява,но се справяме Wink
Виж целия пост
# 45
Аз не мога да спя без олекотена завивка, вие ми пишете за без гащи  Joy. На сутринта задника ще ми е на шушулка. Пък и без борба и  салтанати да се събличам...  Naughty
Виж целия пост
# 46
Абе вашите деца не живеят ли у вас  Laughing

Всяка сутрин се събуждам отвита, а до мене спи поне единият, сладко завит. Пък ха са ме видели без гащи, ха не можем да ги убедим, че понякога са нужни гащите  Rolling Eyes 

Така де! Ама чета и не вярвам на очите си  Shocked Викам си "Ясно забила съм се в сектора дето пишат все още свободните птички /т.е. без деца/".
Я са ме заварили сутринта гола в леглото, я са накарали всички деца в градината да пробват за обед така да си легнат. А ако вземе та се впечатли щерката най-подробно ще разкаже на баби, дядовци, лели и госпожи в градината под секрет какво е видяла и кой косъм в коя посока го е веел сутрешния зефир. Айде моля ви се ...  Stop
Виж целия пост
# 47
Абе незнам ама аз напоследък не мога да избягам:) моя с гащи или без с дрехи или без където ме види из апартамента и почва..като октопод е..не е лесно да ви кажа..Simple Smile вие как се справяте с тези жадни пипала на милото ? ( и на всичко отгоре каквото и да се случва се възбуждащо му действа..охх..напишете рецепта за лек..или поне малко подобрение Simple Smile
Виж целия пост
# 48
 Винаги ставам първа, щото аз съм най-ранобудната в наща къща. Така че по организъм не ходя, ама моя син не ми обръща никакво внимание ако съм гола. Не се впечатлява от моята голота ако ме засече да се преобличам.
Виж целия пост
# 49
Споделям ,не държа да ми завиждат..и в интерес на истината не е особено приятно когато си изморена и тъкмо си легнеш и да те нападнат.. #Crazy
Виж целия пост
# 50
Обаче, след секса, ако отново не сложиш гащите, се приема за сексуална покана.
Добре е да повториш.


Сексуална покана?  Thinking
Не е задължително. Понякога просто ме мързи да си сложа гащите.
Виж целия пост
# 51
Абе незнам ама аз напоследък не мога да избягам:) моя с гащи или без с дрехи или без където ме види из апартамента и почва..като октопод е..не е лесно да ви кажа..Simple Smile вие как се справяте с тези жадни пипала на милото ? ( и на всичко отгоре каквото и да се случва се възбуждащо му действа..охх..напишете рецепта за лек..или поне малко подобрение Simple Smile

Умножете се по 2, ако ви се паднат диви бебета, подобрението само ще дойде  Mr. Green
Виж целия пост
# 52
Без потник, без тишърт - да, така спя. Но без гащи не мога, не ми е комфортно някак.
Виж целия пост
# 53
Съпругът ми спи така, съвсем гол, понеже му е удобно и никой не смята това за сексуален намек.
Аз спя по гащи или с една копринена пижамка- с къси гащи, съвсем къси и потниче с презрамки, защото така ми е удобно, обичам да имам нещо, чувствам се по- хигиенично така. Не до нещо друго, при мен е въпрос на хигиена, поради тази причина и не чувствам удобни прашките, дори когато бяха на мода.
Заключваме си врата обаче, понеже на него му е неудобно сутрин да нахълтат хлапетата и да го заварят разтегнат, само по естествени обвивки.
Виж целия пост
# 54
Спим си и двамата голички - така си се взехме, научени  Mr. Green Зиморничава съм, но милото е такава печка, че няма опасност да ми стане студено - просто се сгушвам в него  Wink Деца нямаме да ни се подпъхват под завивките, но като му дойде времето ще трябва да свикват... С дрехи не мога да спя и това е. Как ли не се мъчи майка ми навремето да ме научи - да спя с пижама, с нощница, с тениска, с нещо, каквото и да е, че да не ми изстивал кръста, е не става и не става. Като почнат да ми опъват тия ми ти дрехи от все посоки, по 20 мин се опитвам да се наместя и все ми е неудобно.
С гащи спя няколко дни месечно - ползвам ги като "държач" на хигиенните материали. Преживява се, ама не ми е приятно, не бих си го причинила без нужда  Peace
На голотата в леглото не гледаме като на специална покана за секс. Но все пак, като се има предвид, че това е времето, когато сме сами заедно и всички други неща са свършени или оставени за следващия ден, тя, поканата си идва от само себе си - с дрехи, без дрехи, милото само ме дебне да се появя от банята с една огромна усмивка  Blush
Виж целия пост
# 55
не го 4увствам като покана,но на мен ли4но не ми е удобно,4увствам 4е ми липсва неЩо,но виж половинката много си го оби4ам като ми е голи4ък,хем пове4ко секс ,хем като си гуШна ***,спя като бебе гуШнало лиубимата си плиуШена игра4ка
Виж целия пост
# 56

Много бързо се свиква, трябва да има към 27 години. Навремето се занимавах с йога, та така. Иначе на гости, на хотел - не.
Виж целия пост
# 57
Така де! Ама чета и не вярвам на очите си  Shocked Викам си "Ясно забила съм се в сектора дето пишат все още свободните птички /т.е. без деца/".
Я са ме заварили сутринта гола в леглото, я са накарали всички деца в градината да пробват за обед така да си легнат. А ако вземе та се впечатли щерката най-подробно ще разкаже на баби, дядовци, лели и госпожи в градината под секрет какво е видяла и кой косъм в коя посока го е веел сутрешния зефир. Айде моля ви се ...  Stop
Ами там е проблемът - би се впечатлило детето, защото не е свикнало, затова и ти се вижда проблем. Моите си ме гледат гола откак са се родили и затова въобще никому не се струва странно. Е, то на бебето няма как да му прави впечатление, но баткото имах предвид.
Виж целия пост
# 58
какво ли не измисляте, само и само за да не си изперете гащите  Mr. Green
Виж целия пост
# 59
Що? Пералнята ми събира 6 кг., т'ва знаеш ли колко гащи са Mr. Green
Виж целия пост
# 60
А съм видяла някой да спи без гащи, а съм го обула. Няма такъв филм. Ще ми трябват поне още 4 комплекта спално бельо да го сменям всяка сутрин. Пък и детето идва сутрин при нас и не е нужно да се запознава чак толкова добре с анатомията ни.  Stop
Виж целия пост
# 61
Всяка сутрин? Щото си спала без гащи? Хора, гнус ли ви е от самите себе си? Всеки път след секс ли си сменяте чаршафите/ което при редовен полов живот значи три пъти седмично, в петзвездните хотели го сменят по толкова ooooh!/ или се сексите с гащи Shocked
Разбирам да не спи човек гол, защото така му е по-удобно, приятно и прочие, ама щото ще си нацапа чаршафите... Rolling Eyes
Виж целия пост
# 62
С удоволствие бих спала без гащи Embarassed ама милото няма да ме остави да дремна при това положение Rolling Eyes
Виж целия пост
# 63
Mойто мило спи често по организъм .Аз-не.Широка тениска и гащи.Мразя да спя с прашки или с прилепнали потничета.Побъркват ме.А ако се случи да легна гола,то това си е чиста покана за секс.Случи ли се,изражението на мъжа ми веднага добива някаква ехидност. Laughing
Виж целия пост
# 64
С удоволствие бих спала без гащи Embarassed ама милото няма да ме остави да дремна при това положение Rolling Eyes
Бъди сигурна, че до една седмица ще се кротне, ако не го отрязваш.

В средновековието са се онождали с дрехите. Жената е имала една цепка на ризата отпред.
Имаше една картина, жена кърми бебе в нещо като замък. На гърдите й има цепки на ризата, и обримчени с връвка, като връзки на обувки, разхлабено малко, колкото за зърното.
Виж целия пост
# 65
Ние вкъщи сме си казали лятото не на гащите и така си спим. То ако ти се иска секс какво пречи дали си със или без гащи - така или иначе пак го получаваш. Много по - удобно се чувстваме голи в леглото (и не ни е гнус от самите нас).
Виж целия пост
# 66
С удоволствие бих спала без гащи Embarassed ама милото няма да ме остави да дремна при това положение Rolling Eyes
Бъди сигурна, че до една седмица ще се кротне, ако не го отрязваш.
Не се получава при всички.При нас поне не.Опитах.
Виж целия пост
# 67
Ако мъжа ми ме иска и железни гащи няма да го спрат-ще намери шперц Joy Joy Колкото до въпроса-и двамата спим голи,с изключение на най-студените зимни месеци.А спалнята ни е свещено място за децата ни,няма опасност да нахълтат без покана(бе вече са големи де).
Виж целия пост
# 68
И лято и зима- без гащи си спим..Даже и през деня, когато съм си в къщи, така си ходя Peace
Виж целия пост
# 69
Спим голи, но в моя случай с "искането" не е никакъв проблем. Децата са достатъчно големи и не нахълтват в спалнята ни.
Виж целия пост
# 70
И при нас като при авторката на темата - без бельо си е покана за секс. Спим със и зиме и лете.И да е 40 градуса,пак без ми се струва хладно. Ако не ги обуя вечерта,рискувам докато спя да бъда изненадана.
 А пък гащи ми е някакси неблагозвучна дума, дразни възприятието ми.
Виж целия пост
# 71
от есента ми се налага да спя с гащи.То зимата и пролетта са си студени сезони,а в студеното изпитвам потребност кръста ми да е дебело загащен.Сега пък съм бременна.Пак трябва да съм загащена smile3538.А и с моя как спим...винаги сутрин ме прегръща(т.е в поза "лъжичка"), а всички знаем,че сутрин мъжете са "на щтрек",а съм без гащи...замина ауспуха Mr. GreenНямам търпение да родя....
Виж целия пост
# 72
В средновековието са се онождали с дрехите.
Но са спали чисто голи. И с шапки  Wink

http://www.bgbook.dir.bg/book.php?ID=5734
Виж целия пост
# 73
И ние сме от тия дето лятото са дибиюс, а зимата без гащи - само с нощница. Мразя да спя с гащи-все едно съм с колан опасана. Страхотно е да се гушнеш до гол к...р. И така без покана, става това, за което в началото не си си мислил. Толкова ми е некомфортно с тях, че през "ония" дни си слагам тампон, само и само да не съм с тях.
Виж целия пост
# 74
Малко прекалявате с к....ра и тампона
Виж целия пост
# 75
Изобщо не ...... Не се шегувам хич!!! За протокола: със съпруга ми сме 40 годишни, заедно сме от 21 години
Виж целия пост
# 76
С удоволствие бих спала без гащи Embarassed ама милото няма да ме остави да дремна при това положение Rolling Eyes
Бъди сигурна, че до една седмица ще се кротне, ако не го отрязваш.
Зависи на колко хиляди е двигателя Вълк  Laughing Laughing Ако е някой на 50000 км знаеш кога ще прегрее  Laughing Laughing Laughing
Виж целия пост
# 77
Разбирам няколко часа да си без бельо,но през цялото денонощие ми се вижда пресилено... Thinking  Както всички знаем,от влагалището на жената в някаква част от деня,в някакво количество,изтичат някакви секрети.Е, като сте без бельо къде отиват секретите,колкото и оскъдни да са те?Или пък имате достатъчно време през 15-20 мин.да сте в банята?Струва ми се ,че без бельо не е достатъчно хигиенично....
Виж целия пост
# 78
Свикнала съм да спя с гащи. Обаче липсата им не я свързвам нито с покана за секс, нито с лоша хигиена. Много са ми странни някои изказвания newsm78
Виж целия пост
# 79
Лятото дрехи не понасям в/у себе си, камоли вечер да спя с бельо  Crazy Така си релаксирам. Ако можеше и цял ден щях да ходя така. Не , че не съм ходила, но гледам да не ми става навик. През деня също ако съм си легнала - пак без бельо Flutter.
Виж целия пост
# 80
Не е ли по добре да се проветрява, отколкото спарва?
Баси кладенеца, направо изворче.
Разбирам няколко часа да си без бельо,но през цялото денонощие ми се вижда пресилено... Thinking  Както всички знаем,от влагалището на жената в някаква част от деня,в някакво количество,изтичат някакви секрети.Е, като сте без бельо къде отиват секретите,колкото и оскъдни да са те?Или пък имате достатъчно време през 15-20 мин.да сте в банята?Струва ми се ,че без бельо не е достатъчно хигиенично....
Виж целия пост
# 81
Абе не е лесно с гащите Laughing Laughing Laughing
Виж целия пост
# 82
Ааа,на работа ходим с гащи.  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 83
даже не мога да спя с га6ти, zатова все съм беz, докато спя де, но мъжа ми е фиксиран га6томан, даже и след секс, пак си ги обува, та да не му открадне някои пи6ката сигурно hahaha.......опитвала съм да го zаговоря на тема, ама ни приема , ни предава Crazy
Виж целия пост
# 84
Да.
Но когато си свикнете на голотиите, как се възбуждате?

Питай някой акушер-гинеколог. Отговора му би бил интересен за много хора  Mr. Green
Виж целия пост
# 85
Да.
Но когато си свикнете на голотиите, как се възбуждате?

Питай някой акушер-гинеколог. Отговора му би бил интересен за много хора  Mr. Green

Има статистика,че няма гинеколози хомосексуалисти.Просто не могат да гледат това цял ден,което ги отблъсква  Grinning Joy
Виж целия пост
# 86
Аз от време на време си спя гола, но приятеля ми не обича. Ако не си обуе боксерките, не може да заспи - мъжка му работа  Laughing Иначе понякога не ми дава и на мен да спя, но взе да свиква, че и аз душа нося и ме оставя да си спя на спокойствие  Sleeping
Виж целия пост
# 87
Ами аз отскоро си позволявам "кефа",ама някак си хич не ми е кеф да ти кажа...Нещо трябва да имам върху себе си,терсене ми е иначе/или гащи или потниче/.Иначе мъжо от как го познавам все гол си спи-зиме ,лете...Аз зимата съм си ощупана.Та сега се пробвам от една седмица,ама не мога и немог да свикна-не мога да се сбогувам с гащите и немога.... Tired
Виж целия пост
# 88
 Как да няма гинеколози хомо?! Моя гинеколог съвсем хомо си беше, много разбран и ме скъса от болнични!!! Винаги с радост го споменавам!!!
Виж целия пост
# 89
Цитат
Има статистика,че няма гинеколози хомосексуалисти.Просто не могат да гледат това цял ден,което ги отблъсква   

По тая логика всички жени-гинеколожки сигурно са лезбийки. Или всички андролози са жени хетеро.
Виж целия пост
# 90
Зиме, лете все дибидюс спим. Виж ако си сложа нещо, тогава вече ще е откровена покана да се свали и се да се почваме.
Сега и децата ги няма и в тези жеги, си се мандахерцаме голи по цял ден.
Виж целия пост
# 91
Не ми е комфортно да спя без гащи.Виж за примамката съм за,но после се обувам.Моят мъж по същия начин процедира.
Виж целия пост
# 92
Моят мъж не само с гащи спи, но и с тениска. Wink
Виж целия пост
# 93
Ами и ние спим голи но смятам че това е покана просто така ни е удобно.Дори и да го няма вкъщи (понеже е шофьор) и сама да си легна пак гола си лягам.А и сина ми не е пречка за това той вече навърши 9 г. спи сам има си стая заключваме вратата на нашата  спалня и си лягаме голи.
Виж целия пост
# 94
Прощавайте исках да кажа НЕ смятам че това е покана.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия