Почивка на Арбанаси

  • 5 336
  • 17
Здравейте!!!!! Почивали ли сте на Арбанаси? Моля, пишете впечатления от там и по-специално за хотелски комплекс "Винпалас". Струва ли си ходенето в Арбанаси, защото на мен ми предстои почивка точно там. Благодорности!!!!! Flutter
Виж целия пост
# 1
Хубаво е на Арбанаси (изказвам мнение не като ходила на почивка там, а като живееща наблизо Wink). И Търново ви е наблизо... и ако сте с кола можете до Етъра и Дряново да идете... Абе, хубаво е! Приятна почивка!
Виж целия пост
# 2
Хубаво е на Арбанаси (изказвам мнение не като ходила на почивка там, а като живееща наблизо Wink). И Търново ви е наблизо... и ако сте с кола можете до Етъра и Дряново да идете... Абе, хубаво е! Приятна почивка!
Благодаря ти!
Виж целия пост
# 3
Здравейте!!!!! Почивали ли сте на Арбанаси? Моля, пишете впечатления от там и по-специално за хотелски комплекс "Винпалас". Струва ли си ходенето в Арбанаси, защото на мен ми предстои почивка точно там. Благодорности!!!!! Flutter
мда-а чудесно е на Арбанаси ние бяхме във вила"Гераниум"
Виж целия пост
# 4
Миналата година за 6 май ходихме до Арбанаси, но само за 2 дни с 1 нощувка. Бяхме в една къща от края към Търново. Беше много готино.
Виж целия пост
# 5
Някой може ли да каже ориентировъчни цени?
Виж целия пост
# 6
Някой може ли да каже ориентировъчни цени?
Ние бяхме на Арбанаси миналата година. В един двор с две бунгала..беше много хубаво. Дворът беше на попа от манастира...нощувката беше по 10лв. на човек. Телефон не записах обаче ooooh! И сега ме е яд ама кво да правя....
Виж целия пост
# 7
Ние бяхме август месец на Арбанаси за 4 дена и спахме във вила творческа(много спретната къща и готина мацка хазяйка)45 лв на двойна стая със закуската.Има много къщи и хотелчета и да тръгнеш без резервация ще има къде да спиш .Цените варираха от 30 за двойна стая нагоре .Единствения проблем  че храната е под всякаква критика и бяха ми прехвалили комплекс Извора -ужас .Разхождах ме се и в Търново там е по-добра храната .Има страничка на Арбанаси разгледай я и прецени ,но повече от 3 дена се подивява от скука.                 .
Виж целия пост
# 8
Често (2-3 пъти в годината) ходим за 3-4 дни във "Винпалас", в Арбанаси.
Разкошно е.
Обслужването е малко бавано, ама не бързат за никъде хората  Wink
Нощувката в двойна стая беше 70 лв., със закуска.Апартаментът май беше около 110 лв.
Има си и басейн. Hug
Супер е
Виж целия пост
# 9
Често (2-3 пъти в годината) ходим за 3-4 дни във "Винпалас", в Арбанаси.
Разкошно е.
Обслужването е малко бавано, ама не бързат за никъде хората  Wink
Нощувката в двойна стая беше 70 лв., със закуска.Апартаментът май беше около 110 лв.
Има си и басейн. Hug
Супер е
И ние ще ходим в началото на октомври във Винпалас, но покрай тези наводнения ми е малко притеснено Tired
Виж целия пост
# 10
Че за какво ти е притеснено - Винпалас е на високо и реката няма да го стигне!Хубаво е във Винпалас,само дето е по-скъпичко,но зависи..... newsm78Като дойдете,можете да си направите разходка из Търново и околността,има много прекрасни места!За колко дни ви е резервацията? Hug
Виж целия пост
# 11
Някой може ли да каже ориентировъчни цени?
Бяхме на Арбанаси за 2 дни.в хотелче"При Чакъра".Намира се в самата начало.За цени мога да кажа,че всичко е на пазарлък-в началото ни поискаха 80 лева за голяма стая със спалня и разтегателен диван.После казаха,че могат да смъкнат на 65 ,но и това ни се видя скъпо и в крайна сметка се споразумяхме за 50 лева на вечер.Къщата е нова и условията са прекрасни-голяма стая,светла,,с гардероб и телевизор.Към къщата има ресторантче.В двора има малко басейнче,масички и столчета и голяма поляна.Струва си парите.Казаха обаче,че сега прохождат,явно тъкмо затова е бил възможен пазарлъка.Не знам,как ще е след време,предполагам,че ще си държат високи цени.Ако някой се инктересува,оставям телефони-062 604230 или 0886907760.
Виж целия пост
# 12
Ох Арбанаси ли???? Х за Арбанаси или Хубаво или нищо друго да не чувам в този форум Naughty Направо е божествено местенце. Много често с мъжа ми ходим там за ден два, просто да се оттърсим от гадната София. А ако обичаш да язди... имат страхотна конна база. За Вин Палас нищо немога да ти кажа. НИе спим в едно хотелче Бохеми. Laughing
Виж целия пост
# 13
Че за какво ти е притеснено - Винпалас е на високо и реката няма да го стигне!Хубаво е във Винпалас,само дето е по-скъпичко,но зависи..... newsm78Като дойдете,можете да си направите разходка из Търново и околността,има много прекрасни места!За колко дни ви е резервацията? Hug
За един ден ни е резервацията. И ми е притеснено защото това ходене на Арбанаси е изненада за любимия човек /има рожден ден/ и не искам ПРОВАЛ Confused. Та дали ще можем да се разходим из Търново при тези реки по улиците и тези преливащи язовири, незнам! Незнам и какво да правя с резервацията Rolling Eyes
Виж целия пост
# 14
Значи ако улучите лошото време си стоите в стаята luvbed,в ресторантчето на хотела е чудесно 1datingДано си прекарате чудесно,независимо от метеорологичната обстановка  Nature Partly Sunny  Hands Thumbsup
А за цените в Арбанаси - зависи!На този телефон предлагат много хубави стаи за 35лв  със санитарен възел и цветен телевизор+кафе и закуска,а от вън на двора има навес със барбекю --0887 538155 и 062 3-31-68!Хазяйката е готвачка в един Арбанашки ресторант  и по желание може да ви приготви нещо вкусно!Скоро едни младежи от софийският край,дошли да се женят на Арбанаси и извеждаха булката  от тях!
Няма проблеми и за удобствата ,когато сте с малко дете!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия