Ето и инфо за модата през 2006 г

  • 2 938
  • 38
В модата винаги противоотровата срещу скуката е смяната на сезоните, а с това и на тенденциите. Що се отнася до дрехите, предстоящата есен и зима ще бъдат всичко друго, но не и отегчителни.
След експлозията от крещящи цветове, класическото черно, както и контрастът между бяло и черно, отново стават символ на изисканост.

Перлите, основната тенденция в модата при аксесоарите наесен, можете да носите в различни форми, цвят и големини, както на вечерни партита, така и през деня.

Металните бижута от сребро или платина продължават да са актуални. Новото е, че златото се завръща на мода, но бижутата не следват дискотенденциите от 80-те години, а подчертават благородното излъчване на метала.

Специфичното този сезон е, че съчетаването на различни метали вече не е рисковано, а тъкмо обратното - играта на цветове и повърхостите е водеща в модата при аксесоарите.
При материите туидът вече не е така актуален, както вълната например. На мода се завръщат дебелите кашмирени пуловери и плетените поли.

Малката черна рокля е една от задължителните дрехи за предстоящия сезон.

Коланите, които силно пристягат кръста, са лесен начин да поставите модерен акцент в облеклото си.
На мода остават дрехите в стил "милитъри", войнишките ризи с джобове с капаци, както и месинговите копчета.

Обувките с високи подметки "танкове" (wedge), повлияни от модата през 60-те и 70-те години, ще изместят равните балетни пантофки.

Романтичните рокли побеждават в съревновението със сексапилните деколтета и миниполите - на мода са по-женствените кройки.
Виж целия пост
# 1
Toчно съм съм в стрес заради тази обувките. Нещо равните балетни пантофки не са ми по вкуса, а ми трябва затворена обувка, за предпочитане с висок ток.  Някой има ли идея какво е актуално, защото всичко по магазините ми се струва ужасно.
Виж целия пост
# 2
И на мен ми е болна тема обувките, налага се да ходя с едни със сцепена подметка, защото нищо не мога да си харесам- просто ужасни обувки са напускали...или остри, или с тънка подметка...или и двете. Sick
Виж целия пост
# 3
Вижте тук дали нещо няма да харесате. Цените, според мен са разумни.
http://www.shoes-bg.com/view.php?id=1&id2=4
Иначе за цветовете тази есен от една друга тема научихме, че ще са зелено и кафяво, естествено и черно, къде без него, това си е класика.
Виж целия пост
# 4
В модата винаги противоотровата.......................................
по-женствените кройки.

а кой е източника?
Виж целия пост
# 5
http://www.netinfo.bg/?tid=40&oid=768843
Виж целия пост
# 6
хххххм  Thinking в друга тема пише че тази есен ще шевства кафявото (и витрините го потвърждават), тук пише за черно (което си е винаги на мода), а вчера по "Огледала" ни успокояваха да не тъгуваме по ярките цевтове (розово, жълто, зелено) тъй като те щели да продължът да са модерни и през новия сезон  newsm78
Виж целия пост
# 7
Вижте тук дали нещо няма да харесате. Цените, според мен са разумни.
http://www.shoes-bg.com/view.php?id=1&id2=4
Иначе за цветовете тази есен от една друга тема научихме, че ще са зелено и кафяво, естествено и черно, къде без него, това си е класика.

Къде имат магазин "Брайд"?-ако знаеш, че си харесах едни ботички.
Виж целия пост
# 8
Вижте тук дали нещо няма да харесате. Цените, според мен са разумни.
http://www.shoes-bg.com/view.php?id=1&id2=4
Иначе за цветовете тази есен от една друга тема научихме, че ще са зелено и кафяво, естествено и черно, къде без него, това си е класика.

Къде имат магазин "Брайд"?-ако знаеш, че си харесах едни ботички.
Съжалявам не знам, аз си поръчах онлайн. Нещо напоследък само така мога да пазарувам.

Само това открих в сайта:
адрес:
гр. Варна
Офис: Западна промишлена зона - завод "Метал" ет.1
тел: +359 52 599 000 / +359 52 599 001 факс: +359 52 506 000
E-mail: office@shoes-bg.com
ICQ - 5066741

За организационни въпроси:
тел: +359887 304 304 - Тодор Тодоров
За сключване на търговски сделки:
тел: +359888 677 070 - Ивайло Тодоров
Виж целия пост
# 9
И аз съм в потрес от обувките, които сега се предлагат по магазините. Първо не ми харесват и второ, никак ама никак не подхождат на стила ми на носене и свинските ми краченца. Миналия месец обикалях цял ден магазините докато накрая си купих чудни обувчици на фирма Кариока от естествена кожа. Спрях се на тях явно защото бяха от миналогодишната им колекция.
Виж целия пост
# 10
Зарадва ме bouquet
Омръзнаха ми тези бебешки балетни обувки. За дребосък като мен платформите са много подходящи и удобни  bowuu
Виж целия пост
# 11
И на мен не ми харесват. Не отговарят на ръста ми и на дрехите които нося.
В този сайт има доста интересни модели на обивки и боти. Може би ще се възползвам от него   bouquet.
Виж целия пост
# 12
На мен също ми харесаха няколко моделчета от сайта на БРАЙД, но казано честно до сега никога не съм си пазарувала он-лайн и ми е странно как да си нацеля точният номер, ами ако после не ми станат??? Ако ми стягат или са широки???....изобщо бихте ли ми казали каква е процедурата.
Виж целия пост
# 13
В сайта е написано ясно. Цитирам:
Ние знаем колко е важно за Вас да получите точно това което очаквате и винаги оглеждаме всяка поръчка за евентуални дефекти по нея. Предварително се консултираме и с момичета които работят в нашите магазини дали отговарят на желаният от Вас размер и едва тогава поръчка бива изпратена.

В случай, че получената от вас обувка все пак не отговаря на желания от Вас размер, на следващия ден Вие можете да ни изпращате обратно обувките, за да бъдат заменени с точен размер. Разходите по връщането със Спиди са за наша сметка.

Аз напоследък все така пазарувам поради липса на време да обикалям по магазините заради малкия. За мен също беше странно това пазаруване, но след като си купих 2 чифта бански и 1 сутиен вече съм много спокойна, всичко ми пасва по мярка.
Виж целия пост
# 14
Замислила съм се и над този вариант-с поръчки он-лайн, но пък съм с една шантава номерацияяяяяя, чак не ми се описва. Имам обувки от 36 номер та чак до 39 /а реално нося 38  #Crazy/ Зависи от модела, марката и т.н. Дано това е успешен начин специално за мен, защото така ще спестявам часове и дни наред обикаляне по магазините. МЕРСИ за инфото smile3525
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия