ПЕРЛА-борбата за една споделена любов 9

  • 34 651
  • 440



Страст и разкаяние, любов и гордост ще гледат зрителите на bTV цяло лято в една от най-вълнуващите истории, създавани някога. Животът на главната героиня Инджи се променя изцяло, когато чичо й съобщава по телефона, че богатото и известно семейство Шадоолу я е избрало за своя бъдеща снаха. Инджи е влюбена в сина на Шадоолу - Мехмет, още от дете и с обаждането на чичо й се сбъдва най-голямата й мечта. Тя се премества в Истанбул, изпълнена с очакване да започне нов живот с мъжа, когото обича.

Междувременно в тежка катастрофа Мехмет загубва приятелката си, с която е бил в продължение на 6 години, въпреки неодобрението на родителите си. След трагедията Мехмет затваря сърцето си за любовта и започва да води абсолютно безсмислен живот ден за ден. Една вечер той се забърква в побой и неговият дядо го спасява. От този момент нататък Мехмет започва да изпълнява всичко, което дядо му пожелае, включително това да се ожени за Инджи, въпреки че сърцето му не е готово за нова любов.

След като Инджи най-накрая се омъжва за любовта на живота си, тя научава по трудния начин, че бракът не е толкова прекрасен, колкото си го е представяла. Тя трябва не само да спечели любовта на Мехмет, но и да се справи с интригите на свекърва си и снаха си.

Зрителите ще могат да проследят по два епизода от романтичната драма, наситена и с много други сюжетни линии и криминални случаи, всяка делнична вечер по bTV.

с участието на: Сонгюл Йоден, Къванч Татлътуу, Екрем Бора, Гюнгьор Байрак, Фунда Илхан, Лачин Джейлан, Севинч Гюрсен Акйълдъз, Тарък Юнлюолу, Баръш Хайта, Джунейт Чалъшкур, Алпер Дюзен, Сердар Орчин

Сайтове,където се качват вече излъчените серии: vbox7.com   lapache.info

тема1, тема2, тема3, тема4, тема5, тема6,тема7, тема8

Линкове към песните от сериала:
Dayan gonlum : http://www.youtube.com/watch?v=m8C-zg74Fe4
Gulum : http://www.dailymotion.com/video/x2jteb_gumus-gulum-ugur-aslan_music
Deyer miydi ? : http://www.youtube.com/watch?v=-7QcVHq5fpk
Sezen Aksu : Biliyorsun : http://www.youtube.com/watch?v=QZFi_bkHvHc 



За предстоящо развитие на филма моля използвайте бели букви.Избирате произволен цвят от гамата,изтривате цвета и пишете на негово място white.
Пример:[color=black ]..............[/color],[color=white ]..........[/color]
Информация за предстоящото развитие на сериала можете да намерите тук
Виж целия пост
# 1
браво за новата тема    bouquet

Да вземем пуканките и да седнем пред ТВ- то, че сериалът започва.  Popcorn
Виж целия пост
# 2
седнали сме и гледаме  Laughing
време беше да си признае Мехмед , че иска дете - иначе защо живее  newsm78
а за Бахар как се кефя  Mr. Green
а Пънар не я разбирам изобщо  Shocked
Виж целия пост
# 3
докато траят рекламите да се запиша при вас Simple Smile
Виж целия пост
# 4
И аз.  Flutter
Виж целия пост
# 5
 Heart Eyes
Виж целия пост
# 6
Айде, Гьокхан вече почна да носи оковите на зет на Шадоолу Mr. Green

Уфф, с тая сплескана коса Инджи хич не ми харесва. Пак да я изправят, но поне обем да има. Така много й изпъкват торбичките под очите и лошата кожа. Като лелка е. За сметка на това Пънар е много свежа с тази прическа Flutter

Пък т'ва бебе... все едно се е родило вече, така обявяват и се хвалят ooooh!
Виж целия пост
# 7
Здравейте и от мен! Аз отново съм на работа и не мога да гледам филма  Sad За кое бебе говорите? Да не би Инджи нещо...?
Виж целия пост
# 8
Мехмет и Инджи ИСКАТ да имат бебе.За „нероден Петко„ става въпрос Peace
Виж целия пост
# 9
И аз да се запиша докато дават реклами.
Горкия Мехмет как страда,че не могат да имат дете. Стана ми мъчно за него.
Виж целия пост
# 10
И аз да се запиша докато дават реклами.
Горкия Мехмет как страда,че не могат да имат дете. Стана ми мъчно за него.
който има проблем и го разбира по тази начин може да го разбере Мехмед. наистина е ужасно. аз съм изжвяла такъв момент и сега  Cry Cry Cry отново.
дано им се реши проблема и да имат деца. Praynig
Виж целия пост
# 11
Трайкова   bouquet    А защо не могат да имат деца,моля да ме извините ако изнервям с въпросите ми,но пусто любопитство,не мога да изтрая до утре  Embarassed
Виж целия пост
# 12
Защото Мехмет бутна Инджи по стълбите,когато беше бременна,
и в следствие на това и не само,тя има запушване на маточната тръба.
Той се чувства виновен за  нейното състояние.
Виж целия пост
# 13
Гьолсюн беше хубава булка.
Виж целия пост
# 14
Всъщност това заболяване на Инджи се лекува,макар че може да се наложи и операция. Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия