Отслабване след раждане

  • 49 912
  • 35
Как да започнем да отслабваме докато кърмим.Знае ли някой храни от който имаш кърма ,но не напълняваш?
Виж целия пост
# 1
Аз само мога да кажа, че пробвах всичко и кг, които си бяха "решили" си се свалиха и сами, но др.-НЕ!!!! Naughty Стоят си и да ям и да не ям Joy Joy Моят въпрос е (сори че ти се намесвам в темата ) кога въобще свалихте-всичкооооо????
Виж целия пост
# 2
Аз с първото си дете свалих всичко че и отгоре само,че кърмих 2 месеца  и после бързо отслабнах...
Виж целия пост
# 3
Според мен е до организъм. Аз пък отслабнах, заради кърменето.
Виж целия пост
# 4
Според мен е до организъм. Аз пък отслабнах, заради кърменето.
И аз  Peace
Без абсолютно никаква диета смъкнах всички 1 годинка и 3-4 месеца след раждането.При активно кърмене през цялото време.
Виж целия пост
# 5
Някъде 6-7 месеца минаха и си влизах в старите дрехи; от храна не съм се лишавала, с първото кърмаче обикалях доста заради коликите, с второто- търчиш след голямото и носиш малкото в слинг. От това по-добър фитнес ако има, здраве му кажи Laughing
Виж целия пост
# 6
А аз досега и кило не съм мръднала надолу  Confused През бременността качих 11 и тъкмо се зарадвах, че няма да съм дебела и няма да ми е трудно да сваля, ама нъцки. Свалих 4 при раждането  ooooh!, които си върнах много бързо след това. И сега си стоя на бременните кг, само дето няма бебе в корема   Crossing Arms.  Идея нямам как стана това  Sad За протокола - активно кърмене през цялото време...
Виж целия пост
# 7
Аз не мога да кажа, че много съм свалила. Определени дрехи ми стават, но други - не. Казват, че е важно да имаш цикъл, за да свалиш.
Аз кърмя до момента и ям, ама доста, хич не се лишавам  ooooh!. Имам още 5-6 кг отгоре, но когато ги сваля.
Виж целия пост
# 8
Значи,може би ще си върна старите килограми,но трябва все пак да мине повечко време,а не 50 дена.Трябва да започна да правя и упражнения
Виж целия пост
# 9
Леле, 50 дни са си брутален срок. Един тукашен акушерски лаф гласи, че 40 седмици бременееш и пълнееш, после 40 седмици тялото се възстановява.
Виж целия пост
# 10
Аз бях качила 19 кг. през бременността и за 3 седмици след раждането ми оставаха само 5 кг. за сваляне. Не знам дали е от кърменето, но сега вече съм на -3 кг. Дано да не сваля още, искам да си го кърмя до годинката.
Чела съм, че е важно доколко активна е била жената преди да забременее и в каква форма е, и от това зависело дали ще свали бързо килограмите. Поне при мен се оказа вярно.
Виж целия пост
# 11
Нямам проблем с килограмите-свалих ги, не много бързо, но това не е важно.
Определено кърменето ми помогна, такива количества храна не бях яла дори по време на бременността( то затова и качих само 7 кг).
Продължавам да си хапвам, продължавам и да кърмя Laughing
Виж целия пост
# 12
С дъщеря ми отслабнах за 2 месеца повече отколкото бях преди да забременея,но ми спря кърмата,сега със сина ми искам да кърмя по-дълго време затова и хапвам,но корема ми си е почти същия като когато бях бременна.
Виж целия пост
# 13
Вредно е кърмачките да отслабват рязко, защото при бързо отслабване се отделят токсини които преминават през кръвта в кърмата. Колкото по-бавно, толкова по-добре.
Виж целия пост
# 14
Аз си върнах фигурата 6 месеца след раждането.Бях качила 17 кг Embarassed. Все още кърмя,просто се съобразявам да не ям много сладко,тестени изделия и т.н. Същевременно пия повече течности. И така хем има мляко за бебе,хем няма коремче за мама. Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия