Какво значи като видиш мишка?

  • 3 789
  • 16
Здравейте мами.Някоя знаели какво значи бременна да види мишка. newsm12Първата асоциация която ми влиза в главата е стрес #Crazy и затова се притеснявам за бебо да не би да му стане нещо или да има някакъв порок.Забравих да спомена че вече съм в 39г.с и това с мишката не ми е за пръв път.Докато бях бременна видях три пъти мишка и един плъх.Последния път мина през мене.Изплаших се до смърт но доктора ми каза че за сега всичко е наред.Тази вечер видях още една.Мъжът ми каза че било на хубаво,но аз не вярвамМайка ми за да не ме претеснява явно казва същото.Даже ми се подиграва че ние си ги викаме защото си викаме с мъжът ми на галено "Мише.Имали някоя мама сблъскала се с този проблем?После какво е станало с бебо?Блгодаря ви предварително.
Виж целия пост
# 1
Бе какви са тези работи ?   #Crazy  За пръв път чувам такова нещо . Я стига глупости , как може да вярваш на такива неща ?
Виж целия пост
# 2
После какво е станало с бебо?

пораснала му опашка.

да не се засегнеш сега?

Явно имате мишки.
Виж целия пост
# 3
Бе какви са тези работи ?   #Crazy  За пръв път чувам такова нещо . Я стига глупости , как може да вярваш на такива неща ?

И аз тва се питам... Crazy ooooh!
Виж целия пост
# 4
Оххх то бива, може ама кой ти пълни главата с глупости  newsm78
Я го давай по спокойно, не ти остава много до финала  Hug Мисли си как скоро ще гушкаш едно здраво и пухкаво бебче  Peace
Леко раждане  Simple Smile
Виж целия пост
# 5
Това означава, че трябва да извикате фирма да напръка или каквото там се прави против мишки.  Wink
Виж целия пост
# 6
  Това са пълни глупости, би трябвало да се притесняваш повече, че наистина трябва да направите нещо против мишките, за да не ги среща бебето.
Виж целия пост
# 7
Това значи, че скоро може да видиш и котка. Ако видиш пак мишка, значи има бъг в програмата. Wink

Желая ти успешна бременост и едно сладко мишленце накрая! Grinning

Между другото, каквото и да се случи, нали не мислиш, че ще седнеш да обвиняваш мишката?? Ако ти се занимава, помисли по-философски на нещата и ще се усмихнеш на себе си, на човечето в теб, на живота и т.н. Simple Smile
Виж целия пост
# 8
Това означава, че трябва да извикате фирма да напръска или каквото там се прави против мишки.  Wink

 smile3521 smile3503
Виж целия пост
# 9
Joy Joy Joy Joy
Аз пък всеки ден виждах хора, папагал, мама... Не е лесно.
Споко и не се притеснявай, ама разкарай мишките преди да дойде бебето, че иначе лошо.
Виж целия пост
# 10
Означава определено че трябва да изтребите мишките преди да е дошло бебето защото е страшно опасно,зарази носят а и има случеи на нагризани от плъхове бебета така че щом казваш че полазила по теб не можеш да чакаш още повече че бебето може да дойде всеки момент а всичко трябва да се изпере да не е лазено от мишките след като са изтребени.Не чакай а днес се заеми за изтребването да не плачеш после!Успех и не се шашкай от значения и уроки а действай с отрови капани....
Виж целия пост
# 11
 #Crazy  хванете мишока , това  зна4и ...
Виж целия пост
# 12
Купете  капан за мишки Simple Smile или си вземи котка.
Ох откъде ви идват такива неща  Thinking
Виж целия пост
# 13
С мъжа ти не си викайте "мише", защото мишките ви мислят за побратими  Wink
Виж целия пост
# 14
Благодаря за отговорите.Вече се погрижихме. #2gunfireДаже мисля че вече няма да имаме защото започнахме да си викаме "Коте"Най много да започнат да идват котки у нас.Няма лошо.Аз много ги обичам и без това. newsm47
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия