Аз май не знам какво точно искам...

  • 2 604
  • 15
Това моето на нищо не прилича. Прибрах си мъжо вкъщи, до тук добре, една седмица си го обичах и в един прекрасен момент започнах да го понамразвам Crazy. Сега вече не го търпя, добре, че отиде в командировка и скоро дано не се върне.
Въпреки, че докато ме е нямало е направил нещо, за което семейството ми цял живот ще му е благодарно, ама... май и аз повече от благодарност няма да мога да му дам. Не го искам Sick. Все пак май ще се присъединя към този клуб Thinking.

Бийте ми по един шамар!
Виж целия пост
# 1
Ти си знаеш най-добре и си вземаш сама решенията. Щом така си решила, това е правилното, пожелавам сила, късмет и... чудеса Peace
Виж целия пост
# 2
Ама защо го обича цяла седмица, пък после го намрази? Скучен ли ти е? Досаден? Дразни ли те?
Ама мислиш ли, че ще намериш някоъ по-хубав?
А като ходи на командировки, не ти ли минава дразнението?
Апропо, една роднина, на кусур години, цял живот живей сама, щот все праща мъж си да плава на далечни курсове и като се върне си спят в отделни легла и ни гък, ни мък, не ги знам как точно живеят, обаче са заедно. Парите му отиват за издръжка на жената и 2-те щерки у чужбина, че даже не стигат. Много странно, но факт. Crazy
Тебе какъв те таралеж нападна у гащити? Може да си писала стара тема, не помня, ако е тъй-прати линк и прощавай.
Ако не си - дай обяснение!  Crossing Arms
Виж целия пост
# 3
Ами беше ме използвал малко като бушон, ама малко де. И уж му простих, щото ми стана жал за него и щото си го обичах, обаче...не мина много време и почна да ми лази по нервите.
Виж целия пост
# 4
Мда, на мен нищо не ми стана ясно, но пък изглежда, че на теб ти е ясно, та май няма да сме много от полза:) newsm78
Виж целия пост
# 5
всичко добре само как така си го ОБИЧАЛА цяла седмица а после - не??????
или не го обичаш или го обичаш?! РРеши кое от двете и ще разбереш аккво да правиш
Шамара е сериозно нещо...но понякога!!! в реудки случаи след като няма повече такива инциденти и човека наистина се покае... ми мисля, че е човешко и да простиш....
ти май не можеш да се примириш с наранената гордост че се е стигнало до тук? а и сега си по-силната страна та може да го мразиш....
реши какво искаш щото другото не прави чест на никого - да знаеш че не обичаш някого и даже го МРЕЗИШ пък да стоиш при него! освен ако нямаш основателна причина да не можеш да си тръгнеш...
айде първо уточни обичаш ли го или не и тогава спрямо чувствата си или забрави миналото или си тръгни!
Виж целия пост
# 6
За мен така както чета не е обикновен шамар, а сериозен проблем. Как ще бъде решен този проблем и има ли решение-надявам се да намерите начин. Извинявам се, че ще пусна линка:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=36215.0
Виж целия пост
# 7
Ама и аз от време на време не го понасям моя. Има ги и тези моменти в едно сем.
Преди 2-3 дена му сложих една голяма черна точка, заплашвах, че ша си ида (туй малко вероятно) Simple Smile, после него шях да гоня, аве цирк.
Наистина решението си е твое.
прибираш си го от командировката, хващах го за ушите, изняснявате се ... и ако се стигне до момента ... кой от къде е
Виж целия пост
# 8
Не прибързвай с категоричните решения, защото може все още да си подвластна на следродилната депресия и затова да си изнервена и свръхчувствителна в момента, току виж след време ти минало. Ти си знаеш и си го познаваш най- добре, но ако мислиш, че е способен отново да ти посегне някой ден наистина трябва да го разкараш. Ако пък смяташ, че това е било нещо инцидентно и няма да се повтори може да му дадеш още един шанс и да не прибързваш.
Виж целия пост
# 9
Мила, това което прочетох за неговото "бушониране" никак не ми хареса....а и ти не можеш да го понасяш....Не знам дали не става взривоопасна смес....Ако му се озъбиш понеже те дразни, а той отново за пореден път посегне да те удря? Помисли добре има ли смисъл да крепиш един такъв брак? Ако наистина ти е дошъл в повече.....може би раздялата е по-добрия вариант и за теб и за детето?
Стискам палци, каквото и решение да вземеш!  bouquet
Виж целия пост
# 10
ЗаЩО ПьК да ти бием шамар Naughty и аз го познавам това твоето положение и зная какво ти е......дано намериш правилното решение. Praynig  bouquet
Виж целия пост
# 11
Марче,незнам какво да ти кажа,но и моят мъж често ме дразни неимоверно.Даже дразни е меко казано Close.Но помисли добре наистина преди да вземеш кардинално решение,защото тук вече освен вас двамата,има намесено и едно дете!

Трябва освен всичко друго да прецениш дали можеш сама да се справяш евентуално,щото с това малко бебе,работа ли ще почнеш,че да се издържате??

И другите са прави за следродилната депресия,може без да се усещаш,да си и подвластна  Rolling Eyes

Ух,то който ме знае аз моите проблеми не мога да оправя,пък давам съвети на другите  Confused
Виж целия пост
# 12
Буба, това, че детето го има, ме кара да се замисля. Ако го нямаше, вече най-вероятно щях да съм си стегнала багажа(има малката слабост да не мисля много, а да действам прибързано).
Ако трябва да съм съвсем искрена с вас...обаче, трябва да си призная, че има намесен още един човек, може би това е главната причина изведнъж мъжо да почне да ме дразни изключително много. Лошото е, че въпросният Човек, вече не е близо до мен, но аз пак продължавам да се дразня от съпруга ми.
Ох, не знам...ще почакам да мине още време, да се прибере г-на и ще решавам.  Confused
Виж целия пост
# 13
Леле,мила,прочетох ти темичката-линка де-и се хванах за за главата-честна дума!!!!! #Crazy Ние с мъжото за 3 години почти съвместен живот се е случвало да се спречкаме и да прехвърчат искри,понякога съм го и дразнила,ама да ме удари.......само си го представям-той-192,аз-около 160. Не,никога не би го направил,мисля,че е под достойнството му.....Но акъл трудно мога да дам,Лесно е да се каже"бягай,спасявай се".Ок,ама ако си си подсигурила гърба...иначе...сложно. Стискам ти палци......опитвам се да си представя подобна ситуация,ама не успявам,а и не искам да успявам Sad След време обаче-режи,късай и хвърляй.Не бих търпяла и час мъж,който ми посяга. #2gunfire
Виж целия пост
# 14
потрай малко-може като се върне пак за го залюбиш newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия