Кажете за антицелулитния крем на "Красная линия"

  • 793
  • 12
Много щедър човек ми подари една камара шампоани, балсами и най-важното - АНТИЦЕЛУЛИТЕН КРЕМ на тази марка. Ползвал ли я е някой и има ли ефект на гадния целулит? Намалява ли обиколката на краката и премахва ли дребните "буци" ooooh!?
Хайде, похвалете ми я...
Виж целия пост
# 1
НЕ
Виж целия пост
# 2
красная линия не е хубава козметика
Виж целия пост
# 3
Да ви кажа и аз за този крем! Хич не ми хареса на мен! Така си стои и се чудя кога ще го изхвърля, защото ми  е жал че е почти пълен! От него по краката ми излизаха едни такива червени пъпчици, които боляха ужасно! По добре още някой лев и си вземи Дева, от него поне не излизат пъпки!
Виж целия пост
# 4
И аз се подмамих да си купя Красная линия, защото в нашата аптека подаряваха кърпи с продуктите. Купих си шампоан за пърхот - ами хич не ми харесва и косата ми се омазнява по-често от преди. А иначе хубаво мирише, опаковката е хубава, а цената доста ниска. За антицелулитния не знам, но като съдя по шампоана, на дали ще си купя друго.
Виж целия пост
# 5
 smile3515 smile3515 smile3516
Виж целия пост
# 6
Абе Ню, пробвай пък, на всеки човек му действа различно... (аз лично не съм я ползвала, де).
Виж целия пост
# 7
Абе Ню, на харизан кон зъбите не се гледат!  newsm47
Ти го измажи антицелулитния, пък току виж имало някакъв ефект.
За по- сигурно го комбинирай с утайка от кафе. smile3503
Виж целия пост
# 8
Абе Ню, пробвай пък, на всеки човек му действа различно... (аз лично не съм я ползвала, де).

Абе Ню, на харизан кон зъбите не се гледат!  newsm47
Ти го измажи антицелулитния, пък току виж имало някакъв ефект.
smile3503
Ще пробвам я... да няма да го хвърля пък сега? Ще го изпохлепам целия+балсамите и шампоаните. Може да ми окаже ефект Whistling
Щеше ми се да чуя някакви чудодейни мнения, ама нейсе...
Виж целия пост
# 9
аз пък им харесвам душ-геловете Crossing Arms
Виж целия пост
# 10
 "Красная линия"  ..... тц!
Не я харесах тая марка, разочарована съм   Naughty
Виж целия пост
# 11
Аз пък им харесвам интимния гел. Ползвам го вече 4-5 месеца и съм точно толкова доволна колкото от разните там на AVON и на ORIFLAME- ефекта е същия а цената е много по ниска. Но за другите продукти не знам.
Виж целия пост
# 12
Ползвала съм интимния гел, но белия и беше хубав, даже повече ми хареса от този на Ейвън!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия