Детски рожден ден във Варна

  • 66 377
  • 466
Здравейте! Искам да попитам, тъй като лятото почти си отиде и времето доста захладня във Варна какви са алтернативите за празнуване на рожден ден навън, имам предвид във заведение, сладкарница и т.н.
Виж целия пост
# 1
Ами не знам за колко голямо дете става въпрос, но наскоро познати ходиха на рожден ден в Алиби (детето е 3-ти клас). Аз не си спомням много какво беше там - ходила съм само веднъж.. Другата алтернатива е Мак Доналдс, но не знам дали е за предпочитане
Виж целия пост
# 2
Може да опиташ в клуб"Барби"-намира се на ул.Цар Асен(зад паркинга до Медицинския университет). Има стая за рождените дни, а при хубаво време ги правят навън-има площадка с люлки, пясьчник и т.н.
Виж целия пост
# 3
Да,в "Барби"има зала,но се нагледах лятото на невъзможността да се справят с това.Т.к живеем близо почти всяка сутрин си пиех кафето там,а детето си играеше.Имаше по няколко рождени дни да ден,дублираха се,не стигаха столове,въобще ставаше лудница.Прибави и това,че заведението пуска и външни лица/извън рождените дни/без да се съобразява,че няма достатъчно персонал и място.По този начин нито рождениците могат да се насладят на хубав празник,нито желаещите да си хапнат просто торта,а децата да поиграят, остават доволни.Но то това е друга една тема,sorry ама се дразня като е толкова недоизмислено.Иначе-да-не е лош вариант,дано е по-свободно сега .
Виж целия пост
# 4
Абсолютно съм съгласна с Госта за "Барби", не е лошо заведението, но наистина е недомислено с организацията на р.д.
Виж целия пост
# 5
Аз съм за "Барби". Вчера правихме РД на Ники там и мисля, че всички останаха много доволни.Места имаше точно , колкото бях поръчала. Питиетата идваха на време. Децата си поиграха ...както се полага .
 Абе мина супер !!! newsm08
Виж целия пост
# 6
Абе мина супер,но имаше какво още да се желае по отношение на самото заведение.Сандвичите бяха с уникално малко неща отгоре.Просто бях изумена как може тези от заведението да събират пари за такива сандвичи!Сравнявам ги със сандвичите на заведението на детския кът(водните колелета),където мръвките върху сандвичите бяха в изобилие.

Иначе как няма да изкараш готино с готина компания  Wink
Виж целия пост
# 7
Абсолютно съм съгласна с Госта за "Барби", не е лошо заведението, но наистина е недомислено с организацията на р.д.
Благодаря на всички за отговорите! Дъщеря ми има рожден ден октомври, става на 2 години и освен всичко друго така трябва да го измисля, че да е и подходящо и вътре, не само навън, защото предполагам, че ще е хладно по това време. Това ми е най-голямата питанка.
Виж целия пост
# 8
То и аз съм пред дилема по този повод,защото детето ми е родено на 20 септември и се предполага,че тогава ще е хладно.Дано не е,че за сега остава варианта у нас,на двора  Mr. Green
Виж целия пост
# 9

Ходили сме на рождени дни през зимните месеци на Делфинариума,101 далматинеца/ незнам дали работи все още обаче/ и на замъка до лятно кино Тракия и Бурлекс.
Виж целия пост
# 10
Ние ще празнуваме в Камелия ! Рожденият ден на Рая е на 4 октомври, надявам се да е хубаво времето и да сме в градината на заведението. Прегледах всички оферти......помислих и реших да е там.
Просто няма детско заведение, което да отговаря на всичките ми изисквания  Confused, за жалост.
В случая залагам на храната Peace.
Виж целия пост
# 11
Аз съм доволна от Хоризонт  Peace Там направихме рождения ден на Йоан  Simple Smile Притеснявах се да не завали и попитах управителката,какво ще правим, ако се случи.А тя ми каза да не се притеснявам, че те никога не вземали на един ден два рожденни дни.Така че при лошо време щяхме да сме вътре  Simple Smile
Барбито не го харесвам особенно за рожденни дни,няма достатъчно място,а за вътре и дума неможе да става Naughty
Виж целия пост
# 12
Абе мина супер,но имаше какво още да се желае по отношение на самото заведение.Сандвичите бяха с уникално малко неща отгоре.Просто бях изумена как може тези от заведението да събират пари за такива сандвичи!Сравнявам ги със сандвичите на заведението на детския кът(водните колелета),където мръвките върху сандвичите бяха в изобилие.

Иначе как няма да изкараш готино с готина компания  Wink

Да видим ти дали си измислила по-добро .Ама ще се оплаквам за всяко нещо , дето не ми хареса   smile3533
Виж целия пост
# 13
Аз съм доволна от Хоризонт  Peace Там направихме рождения ден на Йоан  Simple Smile Притеснявах се да не завали и попитах управителката,какво ще правим, ако се случи.А тя ми каза да не се притеснявам, че те никога не вземали на един ден два рожденни дни.Така че при лошо време щяхме да сме вътре  Simple Smile
Барбито не го харесвам особенно за рожденни дни,няма достатъчно място,а за вътре и дума неможе да става Naughty
Вчера ходихме и там- предстои ремонт и са предвидени и много промени, включетилно и на цените, бяхме и в "Барби"- също ще има ремонт от 02.10. Не мога да измисля нищо, а няма време. Някой ходил ли е в тази сладкарница на два етажа на сп. Нептун, мисля че е "Амбелино", но не съм сигурна.
Виж целия пост
# 14
Тази сладкарница не я знам  newsm78! Искам да ви попитам, от къде си поръчвате тортите за РД на децата ?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия