Какви изследвания да си направя?

  • 549
  • 1
Здравейте,

Много се надявам 4е може да ми помогнете. Пак съм бременна но не смея да се зарадвам, за6тото не съм сигурна 4е вси4ко 6те е наред. Преди горе долу една година пак бях в това състояние и отидох на доктор. Когато казах 4е преди да родя дъ6теря ми съм имала анормална бременност (имах т.нар. "кухо яйце"- бременна, но няма плод) и след раждането о6те един спонтанен аборт тя ми се скара 4е не съм си направила хормонални изследвания преди да забременея, за6тото според нея две анормални бремености озна4авало 4е имам проблем и ако вземем някакви специални мерки (прогестерон или да лежа) може да се роди дете с уврезданийя. В крайна сметка пак абортирах спонтанно.

Срам ме е да го кажа, но след това така и не намерих време да си направя тия изследвания, а сега пак съм бременна. Този път оба4е гледам пове4е да лежа и избягвам да вдигам дъ6теря ми. Оба4е се притеснявам дали 6те е наред жси4ко... baby_neutral Мозе ли да ми кажете какви изследвания мога да си направя в ранна бременност и къде
Виж целия пост
# 1
здрасти lilfi- мен ми бяха казали ,че имам нисък прогестерон и ако не пия дуфастон неможе да се задържи бебче -аз почнах да пия дуфастон ,който ми се отрази зле на нервите ,та пих го 4 месеца и понеже почнах да откачам го спрях въпреки лекарите и 2 месеца по -късно забременях ,като бебо се задържа слава Богу сам.определено смятам ,че Господ ми подари бебо въпреки идеите че ми е нисък прогестерона.понеже се притеснявах след положителния тест си направих в цибалаб изследване за прогестерон-оказа се ,че е в норма-лекарката ми каза тогава ,че след като си бременна няма значение вече какви са ти били предните иследвания-така ,че споко но наистина няма лoшо да внимаваш повече-горе главата и успех Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия