Как влияе зеленият чай?

  • 763
  • 7
Мами, имам питане за зеления чай, тъй като моите пусти колограми така и не падат..... Cry  Ако пия по една- две чаши на ден, дали ще се отрази по някакъв начин на малката...?
Виж целия пост
# 1
Зависи от зеления чай. За кой говориш? Ако е за китайския 'Сание', съдържа сена или майчин лист, които силно разхлабват (то това му е и отслабващото действие - чрез дехидратиране), и ще се разхлаби и детето.

Обикновен зелен чай за пиене няма да ти навреди, даже освежава приятно.
Виж целия пост
# 2
Да, китайският зелен чай наистина е много силен и на мен самата ми причинява силни болки. Вероятно ще си купя обикновен..., пък дано има някакъв ефект. Rolling Eyes
А какво мислите за ПУ ЕРХ чая? Доколкото знам, той се нарича червен, също топи мазнините и май няма някакви странични действия.... Но за бебето.... дали?
Виж целия пост
# 3
Не знам, аз не съм го пробвала. Аз си купих Регулавит 3, който се води отслабващ, и няма нищо опасно за детето в съдържанието, но дали има ефект не мога да кажа, тъй като не го пия редовно. В 'Красива мама' се обсъждаше този чай, порови да видиш има ли доволни от него.
Виж целия пост
# 4
Аз си пия зелен чай и не съм забелязала да има проблеми.Купувам си на Пикуик или на Туайнингс/не знам дали така се пише/ и слагам по 1 пакетче на литър вода.Става по-слабичък и е много приятенПила съм зелен чай и през цялата бременност.Тогава кафе почти не вкусвах.
Виж целия пост
# 5
Аз си пия зелен чай и не съм забелязала да има проблеми.Купувам си на Пикуик или на Туайнингс/не знам дали така се пише/ и слагам по 1 пакетче на литър вода.Става по-слабичък и е много приятенПила съм зелен чай и през цялата бременност.Тогава кафе почти не вкусвах.
А как си с килограмите?  Wink
Виж целия пост
# 6
Плюс 9 килограма Laughing.Не мога да кажа,че отслабвам от зелен чай и че го пия заради това.Просто съм свикнала с вкуса му,а освен това е и много полезен,а кофеиновото му съдържание е доста ниско.
Виж целия пост
# 7
Да добавя,че успях да сваля малко с разделно хранене,а не със зеления чай.Но от известно време нарушавам разделното и килограмите не мърдат надолу.Докато карах на разделно свалях бавно,но сигурно,а сега съм зациклила.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия