Гаден цирк

  • 2 102
  • 12
Пускам темата тук, защото майката за която ще ви кажа вече е самотен родител.Бяхме на почивка със семейството на зълва ми и едно приятелско семейство, което обърна представите ми за нормална почивка.Та те ( приятелското сем.) се бяха разделили за около година, но се събраха да опитат отново заради детето, не вървеше и те го виждаха но решиха да отидат на почивка и после всеки по пътя си.Е да но на 3 ден мъжа извика новата си любов да дойде и станаха тройката на хотела.Персонала му викаше шейха...Жена му го понесе тежко, колко унижение изтърпя тази жена незнам.Опитвах се да я накарам да се прибера за да не я унижават, но тя се беше хванала като удавник за сламка за него.Те двамата я тъпчеха, подиграваха и се, а тя си стоеше и търпеше.Ходиха заедно на плаж.Той по средата, а те от двете му страни.Най-ме доядя че никой не помисли за това дете.Та мама му стара  разкъсаха го направо.Вярно е че тя си заслужаваше някой да и даде урок( жена му) защото преди това му въртеше всякакви номера, но това вярвайте ми беше прекалено.Казвах и че никой свестен мъж няма да постъпи така, но нейните думи бяха аз си го заслужавам и няма да го оставя.Е да ама когато се прибрахме той и събра багажа и край.Побъркахме се с тях. Прощавайте ако пиша объркано, но още съм възмутена и каквото ми дойде това пиша.
Виж целия пост
# 1
темата я пуснах аз
Виж целия пост
# 2
Това много ми напомня на една ситуация на морето преди доста време, може да има вече и 10 години от тогава. Та в една от квартирите почиваше поляк заедно с жена си и любовницата си и иси се разбираха учудващо добре, за удивление на всички българи, които коментираха, че ако това стане с българско семейство двете жени ще са вечно хванати за косите. Но това просто за разведряване на обсатновката. Иначе за конкретния случай, за който пишеш мисля, че си е виновна бившата/може и още да е настояща неразбрах/ съпруга. Явно изпитва някакви мазохистични наклонности, за да се подлага на всичко това, но горкото дете, как ли се е чувствало то като е видало какво става - тати се гуши с някаква непозната, прави мама на луда и тя си трае. Утре то може да приеме всичко това за нормално, да не говорим, че може да изгуби всякакво уважение към майка си и да и врътне подобен номер, защото ще го смята за в реда на нещата. Луда работа, а жената е за прът, защото е оставила нещата да се развият по този начин.
Виж целия пост
# 3
Абе мен ако питат цялата компания е за бой. Twisted Evil
Виж целия пост
# 4
Шантави хора, горкото дете Confused
Виж целия пост
# 5
Преди 4-5 години имаше едно момиче-сервитьорка, колежка на моя колежка. Дълго и ненужно обяснение.
Та тя идва във Варна с приятеля, си, който твърди, че е разделен с жена си. Работят през лятото на морето и към края на юни месец, идва една жена на вратата им. Добър ден, аз съм жената на Х, той ме извика да дойда, защото имало работа, и да си помогнем за зимата.  #Crazy #Crazy И двете не знаят една за друга. В тоя момент оня галфон се връща и тия като почват-бой, бой и го изгонват от квартирата. След това изпиват бутилка ракия и си говорят цялата нощ. Момичето сподели, че това било най-готината жена, която била срещала и са първи приятелки, всяка вечер биели общия мъж.
Истории всякакви, ужасно е като се стигне до някаква подобна ситуация и ми се ще да имах един калашник и подписана амнистия предварително, че да видят тогава подобни мъже.  #2gunfire
Виж целия пост
# 6
Всичко което мога да кажа за ситуацията е : кой какво си надроби....
Само за детето ми е жал. То не го заслужава.
Виж целия пост
# 7
Мъжът определено е куку, а жената- още по- голямо! Whistling
Жалко за детето. Sad
Виж целия пост
# 8
многоооооооооо тъпа ситуация-жалко за детенцето, дано не го е усмислило,но като ги знам какви са умничета всички Cry

а съпругата защо не е проявила характер и поне да си запази малкото останало достойнство и да си тръгне....отмъквайки им всичките пари и дрехи Twisted Evil
Виж целия пост
# 9
Супер тьпа ситуация Confused,жал ми е за жената и направо не мога да повярвам ,4е е останала там newsm78.
А така с тези "харемски" историй само да травмират детето,ниЩо пове4е. #Cussing out
Виж целия пост
# 10
много сте прави, детето направо ще се побърка с тези родители.А в момента тогавашната му съпруга сега е бивша, а с  любовницата си вече живее.
Виж целия пост
# 11
всеки луд с номера си ,някоий с цяла програма #Crazyгоркото дете
Виж целия пост
# 12
тези ми приличат на душвни садо-мазохисти.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия