Солени палачинки

  • 1 825
  • 9
Докато четох рецептите за палачинки се присетих, че никога е съм правила вкъщи солени палачинки. Имам предвид такива като по завезевияна със сос вътре, поръдени с кашкавал и запечени. Дайте някоя идея за плънка, ще съм ви много благодарна Simple Smile
Виж целия пост
# 1
  • Задушено пилешко с гъби
  • Шунка, кисела краставичка или морков, сварено яйце, топено сирене
  • Задушени зеленчуци
Виж целия пост
# 2
Аз ги пълня с шунка(филе), гъби, топено сирене, отгоре ги поръсвам с кашкавал и запичам във фурната. Сервирам ги със сос от майнеза и кетчуп.
Виж целия пост
# 3
Аз ги пълня с шунка(филе), гъби, топено сирене, отгоре ги поръсвам с кашкавал и запичам във фурната.

Аз ги правя по същия начин, но понякога замествам шунката с пилешко месце.
Виж целия пост
# 4
Можеш да пробваш и с шунка (филе) с настърган кашкавал и сирене.
Виж целия пост
# 5
Запържвам кайма с лук и слагам във всяка палачинка + кашкавал и кисела краставичка. Навивам и запичам във фурната , като отгоре намазвам с кетчуп
Виж целия пост
# 6
Правя смес от задушени с малко кимион гъбки, малко пилешко(варено, пушено, печено...) и пълна импровизация(замразени зеленчуци, кис. краставички, чушки и т.н.). Палачинките се пълнят, сгъват се на четириъгълник, потапят се в галета и яйце и се пържат, като първо се пържи от страната на сгъвките, за да се запечатат. Докато са топли се поръсват с малко настърган кашкавал. Не е голяма философия, само пърженето е по-трудоемко, а е вкусно и ефектно, аз го правя най-вече за гости.
Виж целия пост
# 7
Ето една моя рецепта:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=4490.msg57555#msg57555
Виж целия пост
# 8
Аз запържвам лук, пиле  и гъби. Завивам ги, поръсвам с кашкавал и запичам.
Виж целия пост
# 9
Запържвам кайма с лук и слагам във всяка палачинка + кашкавал и кисела краставичка. Навивам и запичам във фурната , като отгоре намазвам с кетчуп

и аз така, само че накрая настъргвам кашкавал да се запече..ммммм  chef
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия