ЗАПЕР?

  • 255 567
  • 310
Случайно попаднах на статия за д-р Роял Райф. Звучи невероятно. Наистина ли това просто устройство може да убива болестотворни бактерии, вируси и паразити чрез електромагнитни полета на принципа на биорезонанса. В наши дни се лекувало по метода на д-р Хулда Кларк.

"Заперът, наричан още Zapper, първоначално е открит от д-р Реймънд Райф още през 30-те години на 20 век. По една ли друга причина откритието му остава забравено, докато д-р Хулда Кларк (Hulda Clark) от САЩ не публикува своите научни трудове в книгата "Лечение на всички болести", базирани на теориите на Райф.
Хулда Кларк използва методи за лекуване на всички болести произтичащи от вируси и бактерии чрез 9V-ви електрически импулси.
Д-р Хулда Кларк твърди, че причината за всички болести и болестни състояния, включително СПИН и рак, е някакъв вид инфекция - заразяване с паразити. Всички бактерии, гъбички, вируси, червеи  и глисти са паразити.
Статистиката показва че, у нас всяка година от РАК се разболяват 31 000 души и  21 000 от тях ни напускат. Общият брой на болните - 265 000 показва, че използваните методи и лекарства не са ефективни, а също така са и скъпи.
Медицината отдавна е установила, че всички болестите в нашето тяло, освен фрактурит, се дължат на вируси, бактерии и паразити. Тези микроорганизми са много чувствителни към протичащите през тях електрически импулси и могат да бъдат убити, чрез пускане дори и на много слабо напрежение (от 5.5 до 10 V с няколко милиампера).
д-р Хулда Кларк твърди още, че използването на запера, е много ефикасно срещу всяко болестно състояние и в много случаи води до пълно излекуване и на тежки случаи на РАК и СПИН при кратък период на употреба. Дори и при катротрайно използване заперът повишава жизненият тонус на ползващите го. Според д-р Кларк заперът също така нормализира кръвното налягане, кръвната захар, стабилизира обмяната на веществата и изчиства тялото ни от токсини и отрови.
Повече за теориите на д-р Хулда Кларк може да прочетете в нейните книги:
"Лечение на всички болести - Здраве и щастие"
"Лечение на всички видове рак" (The cure for all cancers)
"Лечение на всички форми на напреднал рак" (The cure for all advanced cancers)"

Много сайтове предлагат въпросното устройство между 70 и 90 лева. Какво мислите? Някои лекувал ли се е по този метод и има ли лечението резултат.
Извинявам се ако е дискутирано вече, търсачката не го откри.
Виж целия пост
# 1
Чела съм за излекувани хора по този метод. Мисля да си поръчам запер, за да изследвам как работи. Мнението ми обаче е следното: ако не се промени съзнанието, моделът на поведение и не се потърси причината за болестта, колкото и да трепеш микробите, те пак ще се появяват - просто защото организмът си ги създава отново, когато се появи пак силна емоция у нас, например агресия към себе си или другите. Заперът може да бъде само помощно средство, но преди всичко да се съчетава с търсенето на причините за болестта. Иначе ще има повторяемост на болестта, докато не се отстрани причината.
Виж целия пост
# 2
И аз четох  доста положителни отзиви по форумите, но сякаш в Бг. методът не е толкова популярен.
Виж целия пост
# 3
Заперът "M-zapper 03" е електронно устройство за унищожаване на болестотворните микроорганизми, вируси и паразити в човешкото тяло, посредствум протичането на безопасен за човека ток със специален по изисквания сигнал. Принципът му на действие е генериране на сигнал, които влиза в биорезонанс с обикновено създавания от микрорганизма такъв, но многократно по-силен от него, което нарушава жизнения цикъл на болестотворните микроорганизми и ги унщожава за много кратко време - под 7 минути. Откритието е направено от канадския лекар, биофизик и учен д-р Хулда Кларк през 1989г. Методът е силно ефективен за профилактика и лечение на широк кръг заболявания - от обикновена настинка, като се мине през всичките видове грип, инфекциозни заболявания и се стигне до лечение на рак и СПИН. Докато фармацевтиката произвежда много често лекарства, които не само лекуват, но и дават силни странични ефекти, биофизичния метод на лечение със запер не води до странични ефекти, може да се използва както за профилактика, така и за лечение на заболяванията. Единствено ограничение на метода е, че здравословния ток не преониква равномерно във всички тъкани на човешкото тяло, а протича основно перез кръвоносни съдове, нервни влакна и лимфни възли, а съшо така и конкретния запер не може да покрие целия честотен диапазон на болестотворни микроорганизми. Затова практиката с уреда може да бъде с различна ефективност при конкретните случаи на заболяваяне. Във всички случаи уредът обаче работи като силен имунен стимулатор за човешкото тяло(подпомага работата на имунната система) и така подпомага лечението.Апаратът не се препоръчва единствено за ползуващи кардиостимулатор, бременни и малки деца (под 5г. възраст).

Конкретно уредът запер "M-zapper 03" работи като портативен уред за домашно ползване:

- 9В батерийно захранване (до 200 процедури с една батерия)- 100% безопоасен за човека ток;
- Три основни лечебни честоти (с генерация на много хармоници)- 30Кhz, 2.5 Khz, 16 Hz (оптимални по ефект с възможност за избор от няколко лечебни програми);
- Комплектът се продава с базов апарат, медни електроди (ръкохватки). инструкция по приложението и гаранция 1 година;
- Два индикатора за удобство на базовото устройство - за изправна батерия и за изправна работа.

Виж целия пост
# 4
И аз четох доста положителни отзиви по форумите, но сякаш в Бг. методът не е толкова популярен.


Здравейте от известно време ползвам един зепер, наречен мултифункционален зепер с няколко програми за различни заболявания. Уникалното при него е че от няколко часа до ден събаря грипа и премахва настинката. Помислих от начало че само при мен ще действа така, но макар че малко скептично под ходих като се снабдих с него, удивлението ми беше голямо когато и на други подсмърчащи и с температура познати бързо, за по-малко от ден зепера ги възстановяваше. Оказва се че стандартната честота на Хулда Кларк действа по цялостно на организма и когато е необходимо определено заболяване да се излекува е необходимо да се прилагат повече от една определени честоти за да се получи бърз ефект. В сайта има и представени таблици с приложението на съответните програми  при лечение. Сега гледам че е реализирана и програма за свинския грип и се каня да си сменя моя с по  новия модел.
Виж целия пост
# 5
Схемата на Запера я има в книгата, а и на много места в нет-а, така че всеки по-сръчен и технически грамотен човек или познат инжинер ще може да ви я направи.
Разликата е в използваните материали и в убеденоста на всички които го правят, че техният продукт е по- и най-
Виж целия пост
# 6
Малко да побутна темата и да попитам - някой вече ползвал ли е уреда? Отзиви?
Виж целия пост
# 7
Днес ми подариха такъв уред Shocked,ще дам инфо когато добия впечатление  Peace
Виж целия пост
# 8
Откъде мога да си купя такъв уред на поносима цена ? Трябва ми и допълнителната приставка за компютър.
Сама няма да мога да го направя  Confused
Виж целия пост
# 9
напиши "запер" в гугъл и ще ти излязат една камара обяви.

Аз ползвам този,  който си е  класически и е по схемата от книгата на Х. Кларк.
Виж целия пост
# 10
Мерси  Hug
Намерих няколко обяви.
Стана ми интересно, защото навсякъде пишат, че материалите струват около 5-10лв. и бързо се сглобявали, а готовите запери се продават за мин.75лв.  Rolling Eyes
Ама който не може сам да си направи, май няма голям избор  Sad
Виж целия пост
# 11
 Peace

вероятно, защото не е е масова стока и едва ли на някой му се занимава да сглобява нещо и да си губи денят за 5 лв.

 Party аз хванах някаква промоция и ми подариха от магнезиевото олио.
Виж целия пост
# 12
Здравейте на всички.
За запер още нямам впечатления, но от септември имам руски уред за биорезонансна терапия - това е малко по-усъвършенствано нещо от запера - честотен генератор с вградени програми за различни проблеми. Абсолютно уникално въздействие има - при остър проблем променя състоянието на човек за 1ч - докато трае програмата. До преди 2-3 седмици го ползвахме само в семейството, но така стана че приятели около нас имаха и имат проблеми - правим им терапия и остават направо изумени от действието му.
Струва ми 2000лв, но с възможностите и ползите, които имаме и ще имаме, в перспектива многократно ще се изплати тази инвестиция.

Така че, определено си струва парите един запер - при цена 80 до 150 лв ще ви се изплатят обратно много бързо.

От 2м работя с една българска компания, която произвежда доста уреди и продукти за превенция на здравето и за лечение. Един от най-новите продукти е Запер - много готиничък на външен вид - официалното му пускане в продажба ще е средата на март. Сега имаме промоция - който си го заяви и плати до края на февруари ще получи подарък 1 опаковка от един билков продукт, който трябва да се пие едновременно с процедурите, за да може организма да се изчиства от мъртвите паразити.
Поръчах си вече запер и ще го пробвам и него при следващи проблеми и тогава ще мога да споделя и от него впечатления.
Една от програмите в моя уред е точно това, което е запера и точно с нея в последните 2-3 дни правим процедури на поредния приятел и той е доста впечатлен, та днес доведе и жена си за процедура.

Засега толкова от мен, по-натам още.
Виж целия пост
# 13
Мерси  Hug
Намерих няколко обяви.
Стана ми интересно, защото навсякъде пишат, че материалите струват около 5-10лв. и бързо се сглобявали, а готовите запери се продават за мин.75лв.  Rolling Eyes
Ама който не може сам да си направи, май няма голям избор  Sad

Peace

вероятно, защото не е е масова стока и едва ли на някой му се занимава да сглобява нещо и да си губи денят за 5 лв. .....


Мисля си, че не толкова това определя цената му, а факта, че начина по който се справя с проблеми означава да забравите за аптеката. Ако се замислите колко пари реално се оставят в аптеката и че този поток на разходи ще спре ... И също ще спре и тровенето с химия, ще се повишат и защитните сили на организма и по-рядко ще се боледува ...  Както и да се погледне - ползите надхвърлят тежестта на цената.

От почти 4г се лекуваме с хомеопатия и до преди 3-4 месеца все още имаше неща, които купувахме от аптека - обезболяващи, антипиретици - сега вече и тях ги спряхме. В момента в който ни нападне нещо - бой по канчето - децата не вдигат вече и Т като за антипиретик (демек Т над 39), аз при болки си правя програмата която ми е нужна в момента ... и така.

Ноември децата се разболяха от грип - май не беше точно щама на свинския, но яка кашлица и висока Т.
Големия - доста здрав общо взето - 3 следобеда Т 38,3 и оздравя (без антипиретик).  
Малкото (много боледуващо от бебе и дълго и с усложнения - стабилизиран с хомеопатия за почти 3,5г) се разболя последния ден от боледуването на баткото - 2 нощи имаше Т и на 3-тия ден беше здрав - 1 нощ Т 40 - едвам я сваляхме до 39 с какво ли не, втората нощ - 38,5-39 - малко антипиретик за намаляване в тези граници).
Лечението - хомеопатия и по 1 процедура с биорезананса - програмата за грип А и Б. Нарочно само по 1, та да не избием до крак грипните вируси, а само да им намалим популацията и с малко помощ организмите им да се преборят сами и да изградят имунитет.  
Педиатърката ни се хвана за главата, като видя с каква скорост оздравяха. Масово хората на 3-тия ден се влошаваха като състояние, а те оздравяха.
Виж целия пост
# 14
Аз си взех запер с приставка за компютър и така имам възможност за лекуване на над 1600 вида вируси и инфекции  Peace
За всяко заболяване си има определена честота и си настройвам програмата за това, което ми е нужно. Струва под 100лв.
Имам го от 1 месец и за 1-2 дни ми оправи грипа и разни гъбички.

Твоето е доста скъпо  Shocked Мисля, че съм чувала за това, но те карат и да пласираш разни хр. добавки  Money
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия