Признаци на алергия

  • 1 096
  • 3
Немога да разбере какви са признаците на алергия,по принцип Мишо му излизат разни пъпки-по крачета,по ръчички по лицето но не едновременно,а днес тук утре там,не са ситни пъпчици а ми по разширени,абе с една дума навеждат на мисълта че това са ухапвания от комар.Често си влизат комарчета вкъщи,а и аз също съм нахапана,но като чета за признаците на алергия си помислих да не би пък да не е от комари,а да е алергичен към нещо?Знам ли и аз..... newsm78Бихте ли ме светнали малко повече по въпроса???
Виж целия пост
# 1
Ами на Мартин някои от алергичните му пъпки приличат на ухапано от комар - твърди, червени, големи пъпки. Единсвено можеш да разбереш, като следиш дали няма някава зависимост между пъпките инещо, което е ял, място на което сте ходили, нещо, с което сте се мазали, дреха...Но ако са малко, минават бързо и не го сърбят, най-вероятно не е нищо притеснително Wink
Виж целия пост
# 2
moje li za4erviavane na dupeto sa6to da e ot hrana?
Виж целия пост
# 3
Алекс беше алергична към белтъка на кравето мляко. Първо започнаха обриви на скулите по лицето. За тази алергия признаците са че започват зачервявания по гънките на краката и ръцета.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия