Да си похваля туристчето

  • 784
  • 3
Не мога да се стърпя да не си похваля малкото туристче - покори връх Мусала преди три дни!

От Боровец се качихме с кабинковия лифт до Ястребец и от там до х. Мусала, заслона Леденото езеро и после... върха.  Какви красиви езера има по пътя...

Преходът е около 6 часа с дете все пак, но не е невъзможен, разбира се, с малко помощ от таткото т.е. носене на гръб в по-трудните участъци.

Искам да споделя и още нещо, което ми направи впечатление - усмихнатите хора, добросърдечни и внимателни... Къде ли се крият през останалото време? newsm78
Виж целия пост
# 1
Браво на туристчето ти Grinning. Това си е сериознен маршрут Grinning Колко е голямо?
Моята е почти на 5 г. и до сега сме я водили само на Витоша - основно от Алеко да Симеонова /качването с лифта де/. Рила и Пирин обаче са си истинските планини. Така ми се е приходило... Наистина нищо не може да се сравни с високата планина, скалите, езерата... Ех, блазе ви, блазе..... Дали да не се надигнем тия дни, докато още става, към Мальовица, че там са ми познати маршрутите newsm78
Виж целия пост
# 2
И моята е почти на 5 - 4г.7м.

Мальовица е добър вариант - по-живописно е. До Мусала са общо взето само камънаци и езера... но пак си е много красиво  Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Ами да се включа и аз-моят малък син е на 3г6м .Ходихме на Рилски манастир скоро.Тръгнахме за пещерата на св.Иван Рилски.А тя на високо и трудно достъпно място-по една тясна пътека криволичеща по коренища и каманаци-край нямаше sweating.Другите изкапаха по пътя-ние не.Стигнахме до пещерата,провряхме се през дупката и излязохме от горе.Само дето неуспях да го снимам-мина преди мен!На слизане пък впечатлихме едни английски туристи newsm74,защото бил много малък и blahblah blahblahСега чака пак да идем някъде с нетърпение...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия