Втори положителен тест. Кога да отида на лекар?

  • 2 593
  • 19
Здравейте на 06.09 си направих тест Quik Sure /кутийката е бяла със синьо/, след една седмица закъснение на цикъла. Нямах търпение и днес 08.09 си направих втори тест на Sure Check, който също е положителен. Надявам се резултатите да са вярни. Кога е най добре да отида да се консултирам с лекар?
Успех на всички.
Виж целия пост
# 1
Честито!
Лека бременност ти пожелавам!
А кога да отидеш на лекар, ами утре можеш да отидеш вече.А защо не и днес имаш вече около 10 дни закъснение все пак Wink
Виж целия пост
# 2
Честито и от мен!
На мен ми казаха, че трябва и било най - добре да има 10 дневно закъснение.
Виж целия пост
# 3
Честито. Когато бях бременна за първи път ходих чак на втората седмица след закъснението. Сега вече можеш да отидеш и по-рано
Виж целия пост
# 4
Идвай при майските майки. Успех и целувки
Виж целия пост
# 5
Честио и от мен. Пожелавам ти лека бременност.
Виж целия пост
# 6
Честито лека  preggo
Днес вече можеш да отидеш на лекар с вагинален трябва да се види вече сакчето Успех и прекрасно   ylinfant ти желая
Виж целия пост
# 7
Честито и от мен. Лека, безпроблемна и сладка бременност! При 15 дневно закъснение е сигурно, че ще се види плодното сакче,  за по-рано-не знам! УСПЕХ!!!
Виж целия пост
# 8
Честито!  bouquet
Така обичам бремелинкииии... Laughing
Виж целия пост
# 9
Честито и от мен!   bouquet
Виж целия пост
# 10
Честито  bouquet  леко бременеене и само хубави емоции следващите месеци  love001.Аз отидох на лекар 14 дни след закъснението веднага се видя плодното сакче на коремен ехограф.Още веднъж ЧЕСТИТО  Hug
Виж целия пост
# 11
АЙДЕ,ЧЕСТИТО!ОТИДИ ВЕДНАГА,ЗА ТВОЕ УСПОКОЕНИЕ.Поне аз така направих!
Виж целия пост
# 12
Отивай - няма какво да чакаш  bouquet и дано всичко бъде наред Laughing
Блазе ти - ще си имаш майско бебче smile3501
Виж целия пост
# 13
Честито и от мен!    bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 14
Изчакай да станат около 14 дни закъснение и тогава отиди на лекар, за да може да се диагностицира бременността категорично.
Успех и много хубави емоции за в бъдеще ти пожелавам!  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия