След епилиране?

  • 637
  • 4
Винаги след като се епилирам с машинката и ми остават червени точици, където са били косъмчетата и това много ме дразни. newsm78 Самата ми кожа е бяла и тънка и още пове4е се вижда. Вие с какво се мажете след епилация, за да изглежда кожата на краката гладка, мекичка и красива? И по принцип след обезкосмяване на крака с какво се мажете? Посъветвайте ме с какво да прикрия точиците! Hug
Виж целия пост
# 1
аз лично ползвам овлажняващ крем винаги след епилация,но червените точици така или иначе ми стоят по един ден преди да изчезнат.
Виж целия пост
# 2
аз се мажа с крем Дева след епилация,но червените точки няма да се махнат с мазила,трябва да изчакаш няколко часа,аз обикновенно си махам косъмчетата вечер за да може на другия ден зачервяването да е изчезнало  Wink
Виж целия пост
# 3
След епилация изплаквам краката си с хладка вода и леко подсушавам с кърпа. След това се мажа с body lotion, в момента съм с Dove
Виж целия пост
# 4
С нищо специално не се мажа, те точките изчезват след няколко часа. Лосион за тяло ползвам винаги, но не мисля, че той би помогнал в случая, точките няма да избледнеят благодарение на него. Големината и трайността на тези червени точки зависи от дебелината на косъма и от типа кожа. Всичко е твърде индивидуално.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия