Оспамокс в осми месец

  • 643
  • 6
Мамчета помагайте.
Днес ми изписаха антибиотик Оспамокс за 5 дена по 1таб на 12 часа.
Имам някакви коки в цервикалният секрет. Иначе течение нямам сега. Лекувахме го до преди 2-3 седмици. Притеснена съм от този антибиотик - все пак съм 34 седмица и незнам вредим ли на бебето?Док ме уверява че е безопасен но искам и вашето мнение!
Благодаря Ви!
Виж целия пост
# 1
И мен за настинка в 3 месец ми изписаха оспамокс няма страшно. А племеничката е на няма и 1 месец беба и тя беше на оспамокс не се притеснявай всичко ще е наред  Simple Smile
Виж целия пост
# 2
И аз го пих, но в 5 месец, за да лекувам възпалено гърло. Не се притеснявай - това е пеницилин, а той е групата на безвредните. Дават го и на кърмачки и на бебета.
Виж целия пост
# 3
Аз пих Ампиницилин в началото на 8 - новото на левкоцитите не ми беше добро за н-ти месец и ... докато се открие къде има инфекция пих на 6 часа 5 дена.
 Много се притеснявах и се чудех дали да го пия или не; но го пих, в интерес на истината след като го изпих се чувствах много по добре.... друг е въпроса обаче че сега лекувам  гъбична инфекция...и се надавам да се отърва от нея преди да тръгна да раждам
Виж целия пост
# 4
Аз пих Ампиницилин в началото на 8 - новото на левкоцитите не ми беше добро за н-ти месец и ... докато се открие къде има инфекция пих на 6 часа 5 дена.
 Много се притеснявах и се чудех дали да го пия или не; но го пих, в интерес на истината след като го изпих се чувствах много по добре.... друг е въпроса обаче че сега лекувам  гъбична инфекция...и се надавам да се отърва от нея преди да тръгна да раждам
и моето ниво на левкоцитите не е много в норма. На какво се дължи това - казаха ли ти???
Виж целия пост
# 5
Каза ми че най вероятно е някаква вътрешна инфекция и изреди - уши, нос, гърло,зъби, сливици.Пита ме да ли имам някакви оплаквания и евентуално да се правят изследвания.
  На мен носа ми е доста често запушен, аз не обърнах внимание преди да ми изпише   антибиотика и ходих на УНГ , откри ми хроничен синозит със съмнения за вирус причина другата седмица ще ходя да давам секрет, след цял месец капане на капки ефект никакъв.
 Ще видим другата седмица , ако ми изпишят пак антибиотик смятам да отскоча до някой хомеопат за мнение.
Виж целия пост
# 6
Каза ми че най вероятно е някаква вътрешна инфекция и изреди - уши, нос, гърло,зъби, сливици.Пита ме да ли имам някакви оплаквания и евентуално да се правят изследвания.
Уф, на мен нищо ми няма.  ThinkingАма хич. Нито хрема, нито гърло - абе съвсем съм си добре. Затова и се шашкам какво ми е всъщност! Благодаря ви. Почвам антибиотика пък дано всичко да е наред! Praynig
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия