Кой иска тънка талия (като на оса)?

  • 4 429
  • 43
Аз! Аз!  newsm68
И затова си закупих дървен обръч от ХИТ, прочела тук, че имало такава хубавина. Прибирам се аз с прекрасната покупка и се навирам в обръча, с намерение да разваля хубавата жена. Започвам да го въртя, врътна се два-три пъти и падна, като ме цапна болезнено по всички издадени кокалчета. Но нали съм инат, пробвах много, много пъти.  smile3537. Резултат? Тънка талия, като на оса? Тцъ.  Такива синини по краката, сякаш са ме измъчвали в Айрън Мейдън или др. група, пардон с др. средновековен уред за мъчения. Добре, де, вещица съм, признавам, ама вече цяла седмица се опитвам да въртя тоз обръч, детето си взима пуканки и сяда на първия ред да се кикоти и... нищо! Завърта се няколко пъти и падне, пустия му обръч.  Дали не е защото е по-малък (детски) Crazy или пък не мога да му хвана чалъма?
Ах, отиде ми талията като на оса. Ще трябва май да се задоволя с талията на някоя по-едра буболечка.  Cry
Виж целия пост
# 1
Според мен ефекта от въртенето на обръчи е точно в начина на въртене,който ти не можеш да усвоиш явно.Тоест талията би се оформила само ако съумееш да задържиш обръча окколо себе си колкото може повече.
Така мисля аз(като бивша гимнастичка по художествена гимнастика.Ама много бивша)
Виж целия пост
# 2
Дано Ralitza03 се включи. Тя го е правила това упражнение и е имало ефект при нея.
Виж целия пост
# 3
Така мисля аз(като бивша гимнастичка по художествена гимнастика.Ама много бивша)

Я кажи тогава, гимнастичке, как става този номер със задържането на талията? Май накрая ще те викам да демонстрираш.  Hug
Виж целия пост
# 4
И аз съм бивша гимнастичка Mr. GreenНямах идея за това упражнение, Обаче нямам обръч Rolling Eyes Мисля, че с повече упоритост и тренировки - можеш и да му хванеш цаката. Нямам идея как бих могла да ти обясня newsm78 - то май трябва да ти покаже някой.
Виж целия пост
# 5
Според мен тези в Хит са малки за нас Laughing
Някъде по спортните магазини май съм виждала. Ама къде..?
Виж целия пост
# 6
Дано Ralitza03 се включи. Тя го е правила това упражнение и е имало ефект при нея.
Добре, включвам се  bowuu
Значи, сега отново въртя обръчи - два на брой от тези пластмасовите, без течност или оребряване, но въртя поне 15ина минутки докато талията ми се изпоти и започне да "щипе"....най готино е на музика или на някое забавно предаване, защото иначе омръзва  baby_neutral Междувременно се старая да придвижвам обръчите нагоре и надолу по талията и да правя разни други "упражнения", но подчертавам, че имам опит от пубертета, когато това беше основното ми занимание вечер и ефекта беше потресаващ Shocked но въртях едни метални, сгъваеми обръчи с гумено покритие - доста по-тежки от тези с които съм в момента  Rolling Eyes Тогава просто нямах никаква талия и за около половин готина оформих такава, но сега да видим как ще се преборя със солидните пластове сланинка отгоре й  Embarassed и ....разбира се ще докладвам ! Grinning
Виж целия пост
# 7
Oх, много ме зарибихте с това Laughing Ще взема да се огледам за обръчи по магазините..
Виж целия пост
# 8
В ХИТ обръчите са много дребни, сигурно за това не можеш да го задържиш- върти се по-трудно.
Виж целия пост
# 9
Аz искам, аааааz. Де ги раzдават тея "тънки като на оси талийки" да ходя и аz да се наредя на опашката Crazy
Сега, мани майтапа ама и аz имам обръч - пластмасов и доста тежък, щото е пълен с вода. Въртя си го по час на ден и не ми пада от кръста. Пускам си даже някое филмче и хем си въртя, хем си гледкам  Crazy Щото иначе ми доскучава.
Не съм виждала дървен обръч, но ако намериш такъв като моя не е лошо да си вzемеш - поне няма да имаш синини по краката  Laughing
Аz получавах синини от скачането на въже. (то всъщност беше някакъв кабел). Отначало скачам добре, но като се поиzморя и... почвам да се бия. Кат се цапнах няколко пъти, кат се привих на осемнайсет, кат ми иzляzоха няколко синини и... zахвърлих кабела.
Той пак влеzе в употреба де, върzахме го zа колата на малкия и го дърпахме zа него  Mr. Green
Виж целия пост
# 10
Мда, по-широкия обръч определено се върти по-лесно Grinning Що не си вземеш обикновен пластмасов (но по-голям), и след като се научиш да го въртиш, да минеш на дървения
Виж целия пост
# 11
Хе-хе развесели ме,  Grinning

Като бивша гимнастичка ти казвам, че ефект има, има си и чалъм, но като начало обръчът трябва да ти е "тамън". Ако ти е малък - хич не се и опитвай, направо трябва да си виртуоз, за да се оправиш, като начало можеш да си вземеш някой по-голям да ти е по-лесно и почваш с плавни движения, леко разкрачена.........абе ти ще си схаванеш как ти е добре.
Виж целия пост
# 12
Еееееееее, не се бях сетила за такова упражнение..а толкова обичах като малка да въртя обръч. Има ли ефект за някое и друго излишно месце (не много) около талията?
Виж целия пост
# 13
Малък е обръча, гледах ги в Хит. Купих от пласмасовите за 4 лв с някъв пълнеж, ама аз и с него се насиних Cry.
Виж целия пост
# 14
Днес едно 10-годишно момиченце ми даде в парка да повъртя. Ей, бях забравила какво удоволствие е. Супер!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия