Балетната школа на Маша Илиева

  • 4 582
  • 11
Решила съм да запиша дъщеря ми на балет(това малко силно казано за дете на тази възраст,но така го водят  Laughing какво да правя).Знам само координатите и таксата,но ме интересуват и отзиви.Има ли тук някоя мама,която да води там детето си?Тази зима това ще е развлечението за моето слънце.А е единствената школа ,в която приемат 2-3 годишни деца.
Виж целия пост
# 1
я кажи къде се намира и таксата каква е
Виж целия пост
# 2
Таксата е 40 лв за месец,но не знам колко занимания за седмица са,може би две  newsm78.Намира се в културен дом Средец(бившата Лиляна Димитрова).Там има и модерни танци,но сме малки още  Laughing
Виж целия пост
# 3
Отличен избор! Grinning Дори да не я бива малката, поне ще си оформи тялото Flutter
Виж целия пост
# 4
Принцеске - аз съм чула и недобри отзиви за школата на Маша! Ама ще чакаме ТИ да се произнесе след време  Grinning
Инак и 10Х за инфото    bouquet

Аз лично исках да запиша щерката към Руския културен ц-р. Всички знаем постиженията на руския балет на какво ниво са. НО така и не достигнах да проуча в подробности къде, по колко и кога е... Confused
Виж целия пост
# 5
Моята също иска да става балерина, но подозирам, че мерака и е по-скоро за балеринска рокличка Grinning. Забелязах, че харесва народна музика и несъзнателно подрусва дупе в такт, така че ако я записвам на нещо, ще е на народни танци.

http://www.kakvodapravim.com/learn.php?topic=25&id=2468 - кратко интервю с М. Илиева
http://www.az-deteto.com/index.php?id=333 тел. и координати на балетната школа
Виж целия пост
# 6
Моята също иска да става балерина, но подозирам, че мерака и е по-скоро за балеринска рокличка Grinning. Забелязах, че харесва народна музика и несъзнателно подрусва дупе в такт, така че ако я записвам на нещо, ще е на народни танци.

http://www.kakvodapravim.com/learn.php?topic=25&id=2468 - кратко интервю с М. Илиева
http://www.az-deteto.com/index.php?id=333 тел. и координати на балетната школа

И мойта има склонност към хорцата, така че дай координати.

Иначе в градината съм я записала за някакви танци, които не са обаче латино. Води им ги една жена, която подозирам че е балерина, защото "загрявката" им е като балетната, и краката са и изкривени навън като на баРеЛините. Но на концерта на края на миналата година танца си беше ... кючек.
Виж целия пост
# 7
Най-вероятно ще я запиша в читалището до нас - Петър Берон, тъй като няма да имам възможност да я водя по-далече. Тел. е 9522578, но от няколко седмици упорито не вдига никой Confused. Явно ще трябва да отида да проверя лично. Пише, че нар. танци са за деца над 6 г., но съм сигурна, че за почти 5 годишно, като моето ще се навият.
Виж целия пост
# 8
  Мъжът ми се познава лично с Маша Илиева и понеже Кремена проявява огромен интерес към балета, решихме да я запишем.
 Два пъти седмично с такса 40 лв., както са написали вече намира се в културен дом Средец.
  Водихме я веднъж, но на мен лично не ми хареса особено защото не дава родителите да присъстват на репетициите /на нас ни разреши по изключение само на една/. Сигурно децата се държат по-добре като са без родителите.
Стори ми се обаче, че е прекалено строга с децата. Вярно, че се изисква дисциплина, но все пак, чак пък толкоз.
  В детската съм я записала на народни танци/други танци няма/, но като не го влече детето и това е. Ходи да изнася  концерт и като видя в коридора балеринките и като ревна......
  А на мен пусто ми е слабост/играла съм 5-6 г. в танцов състав/- ама тя като иска балет, та балет. Какво да я правим - ще ходи.
 
Виж целия пост
# 9
etia,много ти благодаря!Аз не съм си и мислила,че ще присъствам на репетициите.Работя също в сферата на изкуството,работя с деца и бих казала,че правилното е родителите да не присъстват.Да неговорим,че има много амбициозни и  взискателни родители,които само пречат на децата си.
Нямам за цел  да правя дъщеря си балерина(това е много тежка професия),нито да и извайвам тялото(то си е изваяно и без друго тъй като е много претенциозна към храната-хич не е от ящните).По-скоро ме интересува контакта с децата,това че ще се занимава с нещо интересно,красиво и ще я научи на дисциплина,ще развие чувството за ритъм,и най-сетне малко финес да придобие,че ходи всяко лято с рани по коленете и много синини.А на детска градина ще я пращам чак на пролет,така че цяла зима да я държа в къщи не ми се иска  Wink
Виж целия пост
# 10
 То и аз не си мисля, че ще стане балерина. Ако ще ходи то е заради това, че действително от балета добиват добра стойка и повече финес в движенията си.
 Е разбира се защото и тя има огромно желание. Макар, че подозирам то е основно заради красиво изглеждащите балеринки.
Виж целия пост
# 11
Моята дъщеря ходи една година на балет в Двореца на децата на бул.Стамболийски, но после заяви, че балерина няма да става и се отказа  Grinning
Там е доста по-евтино и общо взето бях доволна, освен това има много голям избор от занимания за деца, направо се чудиш какво да избереш.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия