С кафенцето, малко снимки от концерта на Елтон Джон в Торонто

  • 998
  • 19
Здравейте:)

Когато нещо не можем да постигнем с пари го постигаме с много пари нали така... Важното е да сме щастливи, ...  Ами незнам за Вас, но аз съм от тези, дето не жалят пари, когато става въпрос до реализация на детски мечти и повдигане на настроението....Simple Smile 

Преди 2 дни разбрах, че Мр. Елтон Джон, ще има концерт в Торонто от неговото световно турне и разбира се... веднага реших отивам на концерт. Изненадващо дори и билет намерих , не беше никак евтин, а за моя хипер изненада, дори бях на втория ред до сцената в центъра (когато не гледаше пианото гледаше директно към мен хехе фук фук) , а после дори и на първия ред и танцувах до сцената до края на шоуто. Още не  мога да повярвам на това, което се случи снощи наистина.

Елтон Джон страшно много се раздаде: 3 часа концерт без подгряващи групи и почивки. Що концерти сам посетила такова нещо не бях преживяла досега. Верно доста остарял, но все още супер енергичен, не е лесно да свириш на пианото и да пееш толкова дълго време. Много странно впечетление ми направи, че противно на моите познания за свирене на пиано, той си местеше прастите по пианото като, че ли аз сега докато тракам на клавиатурата. Свити пръсти, наистина много странно.

Концертът започна с последния му албум, който изненадващо няма нито един хит и както той самия каза, ами нека да ги чуете сега, че те нали затова са направени да можете поне веднъж да ги чуете:)))

Разбира се, публиката седеше кротко до момента, в който започнаха известните му хитове, което постави началото на супер приповдигната атмосфера в иначе изпълнената до краен предел супер огромна зала.

Пращам Ви малко снимков материал, за да усетите и вие атмосферата.  А за пълно удоволствие, ако сте любители на Елтон Джон може и малко негова музика да си пуснете:))

http://photofile.ru/default/do.php?aid=619141&np=y&top=1#sm

Следващият демидж ще бъде следващата седмица концертът на Ю2, за съжаление ще трябва да жертвам много повече пари, само на черно може да се намери. Но няма как....Simple Smile)
Виж целия пост
# 1
Браво на теб,добре си прекарала а и си стастливка с билтите.И аз тарся като луда билети за концерта на U2 но наистина е трудно да се намери последните дни.Аз ли4но мисля да се пробвам с билети от скалперите в деня на концерта..Ако не се лажа концерта на Елтон Джон бе6е в ACC,нали.Моля те кажи ми как е разположението в залата,интересуваме положението `behind the stage`.Най-евтините билети които сам намерила са там, но сте се вижда ли несто или само кабелите на апаратурата?Мерси предварително...
Виж целия пост
# 2
Здравей Windsor's Dot Laughing,

Със сигурност, ще намериш билети за концертът на Ю2 от скалперите, за съжаление такива като мене и тебе, ще ги ощастливими. Като видиш колко много хора предлагат по 10ки билети отпред разбираш каква огромна мафия се шири с билетите.

Да точно там, ще бъде концерта, в АСС. Ей сега, ще ти издиря разпределение на залата.
http://www.ticketmaster.ca/event/1000397DC06BB206
оттам погледни вдясно  има  seating chart

От мене един огромен съвет, в никакъв случай не купувай билет зад сцената, така или иначе всички билети са по 200 от скалперите. Непременно си принтирай разпределението. Виж Елтон Джон можеше и отзад сцената да го гледаш, но за шоумени като Мадона и Ю2, изтърваш половината концерт. От опит знам за какво говоря. Пак ще си говорим след концерта:))  Преди години гледах турне на Ю2 в Австрия, те използват много ефекти и зад тях има винаги видео стени със много интересни клипове, които текат успоредно с техните изпълнения. Те са известни, че правят най-зрелищните концерти.

Миналата година гледах Мадона 2 пъти, първия път: зад сцената, втория срещу нея. Ами разбрах, как за тези пусти 50 долара  (разликата между най-евтините и по-скъпите билети) първия път съм изтървала половината шоу. Така, че никакви такива зад сцената:))


Браво на теб,добре си прекарала а и си стастливка с билтите.И аз тарся като луда билети за концерта на U2 но наистина е трудно да се намери последните дни.Аз ли4но мисля да се пробвам с билети от скалперите в деня на концерта
Виж целия пост
# 3
Здравей Юле,мерси за кафенцето и снимките,разгледах ги с кеф  Blush
Твоите снимки са станали по_добри от тези ,които правих аз през Юли на Боно и компания  Sunglasses
Та понеже видях,4е пиШете за концерта на U2 и за билетите. Аз ходих тук в Милано през Юли. Билетите си ги купихме две седмици преди концерта,аз ве4е бях изгубила надежда,но един познат на братов4едка ми ни ги намери. Малко се прецакахме ,заЩото дадохме по 80 евро за билет а няколко дни след това по E bay пуснаха ( въпреки,4е навсякъде пиШеШе  SOLD OUT месеци преди концерта ) билети и то по 40_50 евро за съЩите места като наШите. Ина4е и пред стадиона в деня на концерта продаваха тези т.нар скалпери,но там цифрата беШе бая по_солена.
Та съвета ми е ако искате да ходите на този концерт, следете и по E bay сигурно Ще пуснат билети. Ох как завиждам,с такъв кеф бих отиШла да ги гледам пак  Embarassed  Blush
Виж целия пост
# 4

Еххххх Юле изкефи ме с тези снимки, тъкмо се бях успокоила да запивам и сега се развълнувах;) Не жали средства, само така, живота е да го живеем, а не просто да го съществуваме;)
Чакам всключване и след като гледаш Ю2!
Весел купон!
Виж целия пост
# 5
Юлеееееее, страхотни снимки!
Благодаря ти за възможността да"присъствам" на концерта му  Hug

Обаче аз да питам ей така малко офф, МакДирок беше обещала снимки от концерта на Ю2 в Милано, ама нещо не е пускала още  newsm78
Виж целия пост
# 6
Малеее, искам и аззз! Много го харесвам чичо Елтън. Браво,браво, много хубаво и ти завиждам благородно!

Аз умирам да ида и на Лорд ъф дъ данс.
Виж целия пост
# 7
Юлеееееее, страхотни снимки!
Благодаря ти за възможността да"присъствам" на концерта му  Hug

Обаче аз да питам ей така малко офф, МакДирок беше обещала снимки от концерта на Ю2 в Милано, ама нещо не е пускала още  newsm78
Елементарно,Уотсън  Wink Ка4еството на снимките не е от най_добрите ( малко като " Бой на негри в тъмна ноЩ"  Twisted Evil ) та затова и не съм гу пуснала,имам и няколко клип4ета,ако ти се гледа мога да ти ги пусна на поЩата ( само да ги сваля преди това  Wink )
Виж целия пост
# 8
Юлеееееее, страхотни снимки!
Благодаря ти за възможността да"присъствам" на концерта му  Hug

Обаче аз да питам ей така малко офф, МакДирок беше обещала снимки от концерта на Ю2 в Милано, ама нещо не е пускала още  newsm78
Елементарно,Уотсън  Wink Ка4еството на снимките не е от най_добрите ( малко като " Бой на негри в тъмна ноЩ"  Twisted Evil ) та затова и не съм гу пуснала,имам и няколко клип4ета,ако ти се гледа мога да ти ги пусна на поЩата ( само да ги сваля преди това  Wink )
А бе аз така си и мислех, ама викам стига съм се правила на криминалист  Laughing
Ти пусни филмчетата на пощата че да си ги сваля и да ги погледам, нали си останах само с поканата  Embarassed
Виж целия пост
# 9
Юлеееееее, страхотни снимки!
Благодаря ти за възможността да"присъствам" на концерта му  Hug

Обаче аз да питам ей така малко офф, МакДирок беше обещала снимки от концерта на Ю2 в Милано, ама нещо не е пускала още  newsm78
Елементарно,Уотсън  Wink Ка4еството на снимките не е от най_добрите ( малко като " Бой на негри в тъмна ноЩ"  Twisted Evil ) та затова и не съм гу пуснала,имам и няколко клип4ета,ако ти се гледа мога да ти ги пусна на поЩата ( само да ги сваля преди това  Wink )
А бе аз така си и мислех, ама викам стига съм се правила на криминалист  Laughing
Ти пусни филмчетата на пощата че да си ги сваля и да ги погледам, нали си останах само с поканата  Embarassed
КатЮШке само да ги стоваря от апарата и ти ги мяткам  Wink
Виж целия пост
# 10
Юлинце, благородно ти завидях, че си присъствала на концерта на Елтънчо и за предстоящия на U2. Сър Елтън Джон изнесе концерт, докато бяхме в Абърдийн (беше първата му визита там), но съответно научих твърде късно и нямаше билети (дори на черно). Но се чудя как са давали да се правят снимки по време на концерта.  Confused
Когато ходих на "Лорд оф дъ данс" изрично предупреждаваха на входа и събираха камери и фотоапарати, а мобилните караха да се изключят.
Ударили сте късмет ми беше мисълта.
На тебе ти е било интересно как свири със сгънати пръсти, а аз винаги съм се чудила с тия къси пръстчета пък как свири така красиво  Grinning Wink.
Виж целия пост
# 11
Аууу, с какви шик обувки е - чИрвени Whistling (абе пич е той)
Жули, а автогравче успя ли да си барнеш - гледам си снимала протегнати ръце  Grinning
Хихи, а онази обувка дето му я предлагат чия беше  Crazy Party Joy
Виж целия пост
# 12
...
Когато ходих на "Лорд оф дъ данс" изрично предупреждаваха на входа и събираха камери и фотоапарати, а мобилните караха да се изключят.
Ударили сте късмет ми беше мисълта.

Боже,Хриси,на нас дори не ни прегледаха раниците преди да влезем на стадиона а беШе малко след атентатите в Лондон. #2gunfire #Cussing outНякой ако беШе реШил да вкара ядрена глава,нямаШе да има проблеми,камо ли за фотоапарати и мобилни телефони .Направо бях Шокирана и възмутена,даже мислех да пиШа на някой вестник  #2gunfire #Cussing out
Виж целия пост
# 13
Ееееееееее, убихте ме с тия концерти  Flutter

И аз искааааааааммммм! Не е чесно Cry

Добре че сте добри душички та пускате снимчи и ние да погледаме Hug

Точно вчера си слушах Елтън Джон - баладите и се бях отпуснала да медитирам. Много ме кефи.

Ама такакато ми говорите за бек стейдж и тям подобни...... много се ядосвам и ви завиждам в същото време. Ама не по лошия начин, нали се сещате  Peace
Имам си и аз такива преживявания и много се надявяам да имам възможността да ги поопресня някой ден  Wink Дано е скоро  Praynig

Всеки който има нещо готино от концерти да пуска!  Mr. Green
Виж целия пост
# 14
Та понеже видях,4е пиШете за концерта на U2 и за билетите. Аз ходих тук в Милано през Юли. Билетите си ги купихме две седмици преди концерта,аз ве4е бях изгубила надежда,но един познат на братов4едка ми ни ги намери. Малко се прецакахме ,заЩото дадохме по 80 евро за билет а няколко дни след това по E bay пуснаха ( въпреки,4е навсякъде пиШеШе  SOLD OUT месеци преди концерта ) билети и то по 40_50 евро за съЩите места като наШите. Ина4е и пред стадиона в деня на концерта продаваха тези т.нар скалпери,но там цифрата беШе бая по_солена.
Та съвета ми е ако искате да ходите на този концерт, следете и по E bay сигурно Ще пуснат билети. Ох как завиждам,с такъв кеф бих отиШла да ги гледам пак  Embarassed  Blush
Ох, болна тема ми е това. Не можем да си намерим билети под $500 за концерта в Тампа.
А как искам да отидеееееем  Cry
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия