Пак въпроси за съня

  • 536
  • 11
Значи,дребос,колкото повече пораства,толкова повече си увеличава часовете за сън. Нощен-не по късно от 20.30-21.00 часа докъм 6.30=7.00.че даже и 7.30 newsm78
Понякога аз се будя стресната,че детенце не е яло,и ако е в полубудно състояние-го доразбуждам за млекцето. През деня спи 2 пъти поне по около 2 часа,и ако не може да заспи-става яко кисел.Научил се е да заспива по корем,и така ми спи до откат Hug И аз,като видя,че киселее,направо го обръщам тама и след 10 мин. е готов
Та..какво искам да попитам.Вие спомняте ли си как е било при вашите бебоци? Нали уж трябва повечко да бодърстват? Ние яко беснеем,когато сме будни,не е болен,яде си както винаги,обаче...мен ме притеснява тоя сън. ooooh! Споделете,моля.
Виж целия пост
# 1
София спеше до скоро от 18 ч. следобяд до 6-7 ч. сутрин, само в 24 ч. й бутах едно мляко, но тя не се будеше, изяждаше го в спящо състояние Laughing
Виж целия пост
# 2
София спеше до скоро от 18 ч. следобяд до 6-7 ч. сутрин, само в 24 ч. й бутах едно мляко, но тя не се будеше, изяждаше го в спящо състояние Laughing
Е добре де-да го отдам ли това на усилен растеж ли,що ли?? newsm78 Щото той като съвсем бебе ми е правил  3х30 мин. сън през деня за общо 9 часа #Crazy
Виж целия пост
# 3
Аз го отдавам и на това, че коремчетата им сега побират повече храна и им помагат да спят сити и доволни, а не да стържат от глад през час два  Laughing
Другото е, че са по-подвижни, изразходват повече енергия и се уморяват повече.
И най-вероятно вече е разбрал, че като е тъмно е време за сън, а като е светло трябва да става Wink
Виж целия пост
# 4
Абе жена,ти няма ли за какво друго да се притесняваш LaughingВместо да те радва че спи повече,седнала си да се вайкаш.Ако е гладен ще се събуди и ще опищи всичко,не бой се! Сега вече хапва по-засищаща храна.Нормално е от млякото да огладнява по-бързо.Я излез малко на разходка да се разведриш Wink  bouquet
Виж целия пост
# 5
.Я излез малко на разходка да се разведриш Wink  bouquet
Натам сме се запътили,Биле,ама той спа до 13.30,после преобуване,манджа,сега пак е 'оранжев" и след малко излизаме. Аз понеже си нямам наистина друга работа,току се шашкам #Crazy Понеже досега не е било типично за него-разбираш ли?
Виж целия пост
# 6
Според мен като бебе малко е спял, а не сега много. И радвай се, че като тръгнат зъбките, може рязко да спре да спи.
Приятна разходка  Grinning.
Виж целия пост
# 7
Според мен като бебе малко е спял, а не сега много. И радвай се, че като тръгнат зъбките, може рязко да спре да спи.
Приятна разходка  Grinning.

Че той си има вече 2 зъба и трети на път май-не разбрах как стана?????Само дето ми лигавеше рамото като любовник любовницата си Mr. Green
Виж целия пост
# 8
Тогава просто се радвай  Wink. Да ти е жив и здрав  Grinning.
Виж целия пост
# 9
СърДечко, все едно описваш моя бебон на вашите месеци. Детенце си е сънливичко, и обича да нанка. Остави го, и бъди спокойна, децата растат докато спят, така че се радвай. Не прекъсвай съня му по никакъв повод  Naughty

Моето (вече почти на 1 година) днес например спа цял ден - аз изпрах, прострях, спах даже, изчетох всичко във форума, написах над 40 мнения сигурно, а той все спи. Но не се притеснявам - миналия ден не спа изобщо, мъчиха го зъбки, разтройство, и сега възстановява.

Та така де, отплеснах се малко.

Явно имаме сънливи дечица, няма друго. Обичат да нанкат.
 Hug  baby_neutral  Hug
Виж целия пост
# 10
А такааа казаха ли ти го мамите Joy
Цитат
Абе жена,ти няма ли за какво друго да се притесняваш


А ти си се ошашкала яко... #Crazy
СПОКО ЧОВЕЧЕ Joy  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 11
Де и мойто бебе да спеше толкова, хич нямаше да се притеснявам  Mr. Green
Радвай се   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия