Ето снимки и от нас

  • 1 824
  • 24
Най-после и аз се наканих да сложа снимки във форума, за да се запознаем поне виртуално с вас.  моето момченце утре става на три месеца Simple Smile вече е голям мъж Grinning  който иска да ни види да заповяда:
http://community.webshots.com/user/ivo_pp
Виж целия пост
# 1
Много сте готини!!!! Да сте много щастливи!!!
Виж целия пост
# 2
Здравей Ани,
много сте готини и ти и бебчето. Обаче много си ми позната, случайно да си учила география в СУ-то. Grinning  Grinning  Grinning  Grinning  Grinning  Grinning  Grinning
Виж целия пост
# 3
Цитат на: Anna
Най-после и аз се наканих да сложа снимки във форума, за да се запознаем поне виртуално с вас.  моето момченце утре става на три месеца Simple Smile вече е голям мъж Grinning  който иска да ни види да заповяда:
http://community.webshots.com/user/ivo_pp


Пу-пу, да не го урочасам адаша!  Simple Smile  Да расте здравичък и много да ви радва!
Виж целия пост
# 4
хе-хе "Мама, татко и аз" е супер снимка Laughing  Laughing  Laughing
страхотни сте! да растете, че имаме мома у дома Wink
Виж целия пост
# 5
Вярно е Ани, че е станал голям мъж и крайно време да замениш това бебе след постингите си Wink  Simple Smile
Видях новите попълнения в албума. Оттървах го младежа. Гепа вече той какичката Wink  Ама не видях любимият му жираф Wink  Laughing
Виж целия пост
# 6
Страхотни снимки, бях гледала някои,но не всички(тези от сватбата например) ! Разгледах ги  пак и се порадвах на малкия юнак.Пу- ама много е сладък и много голям.Поздрави и да добавиш и по нови снимки на Алекс!  Tada  Laughing
Виж целия пост
# 7
Цитат на: Mila77
Здравей Ани,
много сте готини и ти и бебчето. Обаче много си ми позната, случайно да си учила география в СУ-то. Grinning  Grinning  Grinning  Grinning  Grinning  Grinning  Grinning


благодаря ти. да, точно в СУ-то учих и точно 'География' завърших. да не би да се познаваме? прати една снимка да те видя Grinning
Виж целия пост
# 8
Цитат на: Honda
Вярно е Ани, че е станал голям мъж и крайно време да замениш това бебе след постингите си Wink  Simple Smile
Видях новите попълнения в албума. Оттървах го младежа. Гепа вече той какичката Wink  Ама не видях любимият му жираф Wink  Laughing


какичката иначе много му се радва и като го види все скача да го мачка и целува Laughing а жирафа...........е как можах да не го снимам. та той ни е толкова любим. ама обещавам и снимка с жирафа да има по-нататък Laughing
Виж целия пост
# 9
Цитат на: Anna

да, точно в СУ-то учих и точно 'География' завърших. да не би да се познаваме? прати една снимка да те видя Grinning


Да значи не съм сбъркала, аз съм Милена, а пък мъжа ми е Събин- бяхме в един курс, само че ние бяхме катедра геоморфология. И ние се оженихме миналата година Grinning   Незнам дали ще си ни спомниш само по имена. Кажи къде да ти пратя снимка, ако не се сещаш още  Simple Smile  Simple Smile
 Ейййййййййййййй колко малък е света Grinning  Grinning  Grinning  Grinning  Grinning  Grinning  Grinning. Много се радвам, че се видяхме тук във форума.
Виж целия пост
# 10
Видях го и аз големия мъж  Grinning. Той щом си харесва какички......и ние имаме една Stuck Out Tongue
Виж целия пост
# 11
Цитат на: Mila77
Цитат на: Anna

да, точно в СУ-то учих и точно 'География' завърших. да не би да се познаваме? прати една снимка да те видя Grinning


Да значи не съм сбъркала, аз съм Милена, а пък мъжа ми е Събин- бяхме в един курс, само че ние бяхме катедра геоморфология. И ние се оженихме миналата година Grinning   Незнам дали ще си ни спомниш само по имена. Кажи къде да ти пратя снимка, ако не се сещаш още  Simple Smile  Simple Smile
 Ейййййййййййййй колко малък е света Grinning  Grinning  Grinning  Grinning  Grinning  Grinning  Grinning. Много се радвам, че се видяхме тук във форума.


еййй, Миленка, как да не те помня Grinning и Събин го помня. много се радвам за вас. пращам ти ЛС
Виж целия пост
# 12
Цитат на: anan
Видях го и аз големия мъж  Grinning. Той щом си харесва какички......и ние имаме една Stuck Out Tongue


и тя каквато е чаровница Simple Smile хайде каки, дръжте се. Laughing
да я цункаш от нас
Виж целия пост
# 13
Видяхме ви, ама наистина сте порастнали!
Мама цяла фотосесия има с булчинската рокля!
Целувки за сладкия бебок
Виж целия пост
# 14
Много щастие и късмет ви желая! Да ви е жив и здрав малкия юнак!!! Laughing Много сладурски снимки сте направили! Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия