Яйчен специалитет

  • 954
  • 7
Яйцата се сваряват и нарязват,след което се подреждат в плитка чиния.Покриват се със ,,гъст сос",приготвен от натрошено сирене,майонеза и ситно нарязан чесън.Става много вкусно.....
Виж целия пост
# 1
Вкусно ще да е. Аз бих сложила кисело мляко в майонезата, да е по-леки4ко. При първи сгоден слу4ай, ще го направя.  chef
Виж целия пост
# 2
Аз пък имам винаги проблеми когато смеся майонеза с кисело мляко-хваща ме разстройство. Като си спомня на една Нова година какви котки ми мяучеха в корема от тази комбинация.................. Та се направя първата, оригиналната, предложена от goreva.
Виж целия пост
# 3
По - вкусно става като се добавят 1-2 сл. горчица и кисело мляко, (в зависимост от количеството майонеза) и черен пипер .
Виж целия пост
# 4
Опитвала съм това предястие, не съм го приготвяла, но имам отлични спомени от него. Комбинацията за соса беше, струва ми се, млечна майонеза и кисело мляко. Във всеки случай не беше само майонеза.
Виж целия пост
# 5
Аз пък имам винаги проблеми когато смеся майонеза с кисело мляко
Винаги, когато правя салата с майонеза, я разреждам с малко кисело мляко. Така ми харесва пове4е. Не съм имала проблеми.
Виж целия пост
# 6
Аз добавям чесън и копър към майонезата и к. мляко.Яйцата нарязвам наситно.и мажа върху тостери. smile3508
Невяроятно е!
Виж целия пост
# 7
аз също прибавям към майнезата кисело мляко и соса става по лек
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия