ами какво да ви кажа

  • 808
  • 11
здравейте!off,какво да ви кажа,след като пуснах темата СТУДЕНТИ С ДЕТЕ и след като прочетох вашите окуражителни отговори,май решихме да бебеправим.сега стискайте палци да се получи и дай боже да стане Praynig,ще ви засипя с въпроси,защото още от сега ме е обхванало едно такова неопределено чувство на притеснение и страх дори Shocked.затова имам нужда от подкрепата ви и топлите думи. Simple Smileа при ва с как беше,когато решихте да имате дете?а сега приемете една скромна почерпка от мен,защото днес стават 2 мес.откакто сме женени! beerлеле как лети времето!
Виж целия пост
# 1
Честита годишнина да сте живи и здрави и много да се обичате!  bouquet
Ами ние не сме били студенти като решихме да имаме бебе,затова не му мислехме много. Wink
Не се притеснявай няма нищо страшно. Simple Smile

Виж целия пост
# 2
А такааааааааааа -таман ще ми дойде добре биричката:).Мерси за почерпката-да сте живи и здрави и да имате много поводи да празнувате като семейство.За бебеправенето си правете бебе.То е ясна работата щом си го мислите,значи го искате.Никой не се е родил научен тъй че живота ще те научи и ще видиш как ще се справяш по-добре от приятелките си с деца дето са в Б-я и им помага родата.Сега като се замисля чвно сма в чужбина не ми е било чак толкоз трудно за да се реша на второ дете/да са ми живи и здрави и двечките/.Каквото има-питай:)))като му дойде времето.
Виж целия пост
# 3
Сусу, поздравление за месечието ви брак.  Grinning
Не го мислете много. От вас се иска само лИбоФ  Heart Eyes txtloves, другото си идва самО на мястото
Първото чедо го "решихме" в Б-я. Казахме - "Време е" и то стана. С втората мома същата работа. Решихме, че вече искаме бебе, консултирах се с джи пито, спрях противозачатъчните и ето нА и номер две си дойде. Да сте ми живи и здравички, пък другото се нарежда Hug
Виж целия пост
# 4
Честит празник,дьльг и щастлив семеен живот,кьсмет с бебеправенето и последващото бебегледане.
Ние сьщо искаме да си имаме бебе и работим по вьпроса....както казва Хонда от вас се иска само любов,а другото само се нарежда newsm10
Виж целия пост
# 5
Ей че хубавоооооо  smile3501

Честита ви месечна (така ли се казва?) и успех с бебето  newsm10
Виж целия пост
# 6
3дравей и честит двумесечен праzник  bouquet
И ние сме студенти и не се паzим от девет месеца. 3нам , че Ще ни е трудно, но на определена въzраст дивото zове и .... сега бебеправим. Нямаме успех до сега, но то Ще дойде, когато му е писано Hug Търпение му е майката и многó лиубов и топло гуШкане Blush Mr. Green
Ако те интересува има много хубава библиотека в "Искам бебе"(една от zакрепените теми в началото). иначе питай спокойно
Виж целия пост
# 7



еее,радвам се,че имаме съмишленици в това начинание.определено си права,че няма да ни е лесно,но ще се справим.важно е желанието!успех с бебеправенето!скоро да се похвалиш с хубавата новина! preggo
Виж целия пост
# 8
4естито +двумесе4но официално съвместно съжителство!!!   bouquet
Късмет и здраве ви желая. Оби4айте се много и ... действайте, щом искате бебенце!!! Какво по-хубаво от това?! Heart Eyes Hug
Виж целия пост
# 9
Честити ви два месеца Сусу newsm78
Правете повечко любоФ...и хайде след 9 месеца да честитим нещо друго   ylinfant

Късмет Peace
Виж целия пост
# 10
Честито и от мене за решението! Моето мнение съм си го казала, но пак ще кажа, че ако не е ученето, нещо друго ще те притеснява дали ще се справиш с детенце. Аз като почнах да уча, бях с деца на 3 и 1 годинка. Честно казано за мене бебетата между 3 и 7/8 месеца са много по-лесно нещо за учене и работа от проходило хлапенце. И ... честно казано, според мене ангажиментите покрай децата не намаляват с времето, а само се модифицират. А щом сте се решили вече - плодотворно бебеправене!
Виж целия пост
# 11
Честит празник!!!  Дълъг и щастлив семеен живот.
А за бебето, ако наистина го искате, то почвайте да действате по въпроса. А за трудностите и гледането, моето мнение е, че когато човек иска, винаги намира начин да се справи. Успех!!!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия