Сдупчих (продупчих, се тая) си носа :)

  • 3 182
  • 41
Ама съм луда ве Simple Smile
Отидох аз на маникюристка, през това време фризьорката правеше плитки на едно хлапе и аз си викам "защо пък не". И барабар Петко с мъжете ...
Козметичката казва "ще почвам с обици на носа" и взе, че се скри зад паравана и след малко цъфна с обичка. Тествала над себе си.
А аз и станах 1вата клиентка. Много исках обица на носа и вече си имам Simple SmileSimple SmileSimple Smile
Виж целия пост
# 1
Честито  Wink


п.с. В първия момент прочетох "Счупих си носа" и си викам "Лелее, кво ли е направила АнМари" Blush
Виж целия пост
# 2
Честито! Grinning
На носа е готино, на мен ми харесват топчета с камъче, много сладко стоят.
Със здраве и мерак да си я носиш! Wink
Виж целия пост
# 3
И аз прочетох "Счупих си носа".

Ами честито!

Аз не си падам тези неща, но щом на теб ти харесва, съд здраве да си я носиш. Flutter
Виж целия пост
# 4
Честио!

пп.Я кажи боли ли че и аз съм се навила Wink
Виж целия пост
# 5
Хехе, честито да ти е  Party
Виж целия пост
# 6
Честит ти пиърсинг. Аз кога ли ще се наканя да си сдупча пъпа не знам  Tired. Надявам се скоро да стане Simple Smile.

п.с. В първия момент прочетох "Счупих си носа" и си викам "Лелее, кво ли е направила АнМари" Blush

Аз също и се ужасих  Laughing.
Виж целия пост
# 7
Честито и дано да не ти прави проблеми и с кеф да си я носиш Heart Eyes
А я разкажи как реагираха хората около теб-мъжа ти, майка, свекърва и тн Twisted Evil
Виж целия пост
# 8
И аз прочетох "Счупих си носа".

Ами честито!

Аз не си падам тези неща, но щом на теб ти харесва, съд здраве да си я носиш. Flutter
Не само ти,и аз така го прочетох първо Mr. Green
Честито ти обичка Grinning
Да бе верно,я кажи как реагираха около теб хората,че и на мен ми е интересно?
Аз ако го направя,мъжа ми сигурно за обицата ше закачи синджир и ша ме дърпа и води докато не я сваля Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Ма съм се навила да си слагам на пъпа,за това сигурация ще е фен Flutter
Виж целия пост
# 9
И аз прочетох "счупих"... 
Честито ново носле!  Wink
На мен няма да ми отива на носа, но искам на пъпчето и от много време събирам кураж, ама нещо ме е шубе да не се възпали. Като знам с ушите какви проблеми са - само злато ми понася Sad
Виж целия пост
# 10
И аз прочетох "Счупих си носа".
Аз не си падам тези неща, но щом на теб ти харесва, съд здраве да си я носиш. Flutter

И аз така прочетох, не мога да повярвам, и чак, когато видях твоя пост видях какво е писано наистина. Ужас  ooooh!
Виж целия пост
# 11
честито с кеф да си хосиш обичката
Виж целия пост
# 12
Честита нова придобивка Simple Smile
Виж целия пост
# 13
Честито!
Който си има хубаво носле... Rolling Eyes
Виж целия пост
# 14
И аз прочетох "Счупих си носа".
Аз не си падам тези неща, но щом на теб ти харесва, съд здраве да си я носиш. Flutter

И аз така прочетох, не мога да повярвам, и чак, когато видях твоя пост видях какво е писано наистина. Ужас  ooooh!

 Оф , ама и аз каква съм ....... и аз така го прочетох  newsm78

AnMary ,  много се радвам за теб. Един живот живеем "тук и сега" така , че прави каквото ти дупа иска!    bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия