имах най-прекрасното раждане на света

  • 1 880
  • 34
Момичета, не  знам какво е било вашето раждане, но моето беше празник за мен и сега като се сетя просто съм щастлива. Не само заради бебето,а заради всичко което ми се случи.
Аз раждах в Света София секцио, което направи др. Колева, която е най-страхотният лекар на света
 и аз страхотно и благодаря. Целия екип на болницата е страхотен, аз все едно бях на почивка.
Не разбрах изобщо, че съм раждала. Никаква болка, само положителни емоции.
Аз до този момент никога не съм влизала в Болница, въпреки че съм на 29 г. и всичко, което се случваше ми беше страшно интересно. Даже исках да си гледам собственото секцио, но не е разрешено.
Всичко свърши за 20-30 мин. На следващия ден имах малко болки, но нищо страшно. И най-хубавото е че самата ми операция е усмихната...
Детето ми Ава, е страхотно. Не плаче, няма колики, яде, спи нощем и не ме тормози с нищо. Мъжът ми е решил че аз много съм се стараела по време на цялата ми бременност и сега ме обича още повече. Просто носи двете си жени на ръце, а аз не съм лесна, защото съм много капризна.
Пожелавам на всички жени, на които им предстои раждане да имат такова прекрасно раждане като мен.
Виж целия пост
# 1
Честито момиченце! Да ти е живо и здраво Grinning
Радвам се, че имаш положителни спомени от раждането  bouquet
Виж целия пост
# 2
Много се радвам за теб! Изживяването ти е идентично с моето, само дето аз раждах нормално и доктор ми беше Гергов. Щастието е двойно когато всичко е минало с усмивка. Като си помисля, че за раждането си треперим още от деца, какви ли не истории съм чувала.
Прегръдки и целувки от мен!
Виж целия пост
# 3
Пожелавам ти поне още едно такова раждане!  Laughing  bouquet
Виж целия пост
# 4
Честита дъщеричка!Радвам се за теб!  bouquet
Виж целия пост
# 5
Радвай се на това и честита дъщеричка Hug.....и нека все повече мами се хвалят с такова раждане Mr. Green
Виж целия пост
# 6
Честита дъщеричка!!!  bouquet  bouquet  bouquet Аз раждах нормално, но и при мен мина доста гладко, болките бяха поносими, а персонала на болницата и лекарският екип- прекрасни. Не се уморявам да хваля тези хора, които ми помогнаха да доведа на този свят най-прекрасното нещо в живота ми- моята здрава и красива дъщеричка.   bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 7
Много се радвам за вас   bouquet

Живи, здрави и много щастливи  Heart Eyes
Виж целия пост
# 8
Chestito,mnogo se radvam.Dano i az imam kasmet da roda lesno,no mi se iska normalno. newsm10 newsm10 newsm10
Виж целия пост
# 9
Супер , такива  разкази да се 4уват пове4е!
4естито беб4е и нова радост и вси4ки най-хубаво ,което си помислиш...!!! baloni tongue Tada

Дано и  аз мина леко ...ве4е съм в 8 месец и ме  сърби корем4ето , мажа се мажа , дано не   се напука кожата ........не 4е е най-важно..... preggo stork-boy
Виж целия пост
# 10
честито  bouquetчестито  bouquetчестито  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 11
Честито!   bouquet
Виж целия пост
# 12
Да ти е живо и здраво слънчицето!    babydust7
Пожелавам ти да е все така кротко и добро. Да ви носи само усмивки и добри емоции. Браво и на таткото. Да продължава в същия дух.
Виж целия пост
# 13
Супер! Най-сетне някоя мама да се похвали с леко раждане! Дано повече са така като теб! Да ти е живо и здраво момиченцето и много те да радва.
Моето раждане беше тежко, но персоналът на Св.София го направи възможно най-приятно, така че те разбирам от тази гледна точка.
Виж целия пост
# 14
да ти е жива и здрава малката ава!  ylinfantдай боже и занапред само положителни емоции! Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия