Боли ли ви костта отпред между краката?

  • 1 359
  • 22
аз съм в 8  месец , сега  го  запо4вам и запо4нах да усещам  една  странна  болка  там, не е  силна , но като ставам  от леглото например с  единия крак  първо, усещам  едно напрежение ...какво е това , костите ли ми се разтварят #Crazy ?

Няма да се смеете ! box Grinning   кажете как беше при вас...
Виж целия пост
# 1
Нормално е. При мен даже почти през цялата бременност си ме боля. Ще издържиш Simple Smile
Таза се разширява
Виж целия пост
# 2
Никак не е смешно дори. Нормално е. Мен от около 5-ия месец започна да ме боли, и то не само отпред между краката, а и отзад целия таз. Бебо иска мястоооооо!
Виж целия пост
# 3

Мен ме боля ужасно през цялата бременност .. направо не се търпеше, но изтърпях  Mr. Green бях с много тесен таз и явно доста трябваше да се разшири  #Crazy
Виж целия пост
# 4
Petia , и мен ме боли по същия начин - особено като ставам сутрин от леглото . После като се пораздвижа и болката намалява . И аз сега почнах 8-мия месец .
Виж целия пост
# 5
И аз бях така от 30 седмица , ужасно болеше , в момента само от време на време ме хваща но болката е доста по слаба от началото
Виж целия пост
# 6
о, да, болеше и още как
един път се опитах да обясня на кумата ми коя кост ме боли и тя ме гледа, гледа и каза - ох, тая кост, за която ми говориш даже не я усещам
но факт - болеше ме
от края на седмия до края
и си е нормално -тазът се разширява, бебето тежи...
особено като съм стояла дълго време седнала или легнала, после като станех ставаше лошо...
Виж целия пост
# 7
И мен ме болеше
Виж целия пост
# 8
Болеше ме и мен,споко,след раждането ще ти мине Wink
Виж целия пост
# 9
Супер сте , моми4ета ! Мерси! Peace

Като виждам как някои  ги е боляло още от  ранна бременност, направо- никакво оплакване!Общо взето имам лека бременност  , това да е проблема ...Помислих ,4е съм се обездвижила нещо , де да знам ...а то си е така , Много е жега тук , не е за излизане ...но сега ве4ер ще запо4не да се захлажда , та поне към края ще гледам да се разхождаме ве4ер по малко.Сега сме само на климатик. sweating pregnant
Виж целия пост
# 10
Ти си щастливка, щом чак от осми месец те боли. Мен ме започна в 6 месец и продължи до края, като все се усилваше, колкото повече растеше Боби. И да се движиш, пак същото - те кокалите се разширяват, така че ... Е, то си е по-добре да се движиш, ама не очаквай от това да ти намалеят болките. Ще търпиш - нали за това сме МАЙКИ!
Лека бременност и раждане и ти пожелавам едно прекрасно здраво бебче да ти носи радост!
Виж целия пост
# 11
О, знам за какво говориш. Мен към осмия месец доста ме наболяваше, особено като вървях. Все казвах на съпруга ми 4е направо имам 4увството 4е "ей сега ще го пусна беб4о" ей така, както си ходя.  Shocked
Виж целия пост
# 12
Нормално е да боли, не си само ти .. На всяко ставане от леглото, ставах лежейки, а не първо да седна, после да стана - направо от легнало положение ... Даже си спомням че пусках тема за това ... Отначало нямаше нищо, но с напредване на бременността се усили, докато последните 2 месеца - УЖАС ...
ТРАЕ СЕ ... няма начин ...
Виж целия пост
# 13
и аз имах същите оплаквания преди около месец и половина.
На консултацията ми казаха че освен на разширението на таза тази болка се дължи и на липсата на калций в костите. Изписаха ми калциеви таблетки, които пиех около 3 седмици и болка вече почти няма, поне не  е толкова силна колкото беше. Сега вече съм на финала и ме боли по-скоро от това, че главичката на бебчето е много ниско в таза ми.
Виж целия пост
# 14
Боли ме и още как. Confused
Все едно някой ме е сритал. Sad
Понякога даже ми е трудно да ставам и ми пукат кокалаците, все едно съм разглоблена. ooooh!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия