ЧИСТО НОВА СЕДМИЧКА 5.09-11.09

  • 7 216
  • 235
Добро утро красавицииии.  newsm51 newsm51 newsm51 Желая на всички мноооого щастливи мигове, положителни емоции и  естествено мноооого  EFP тестове през цялата седмица. Нека сгреем първите септемврийски дни с по една сутрешна усмивка  newsm62
Виж целия пост
# 1
Хеее, мислех,че аз ще съм първа, но за 3-4 минутки си ме изпреварила, не спиш ли Crazy
Добро утро на всички, весела седмица, дано да е изпълнена с много сбъднати мечти  bouquet
Мойта почна малко накриво...Счупих си очилата,които нося от 4 години Sunglasses и сега като се почне...нови стъкла, нови рамки, пак доктори, сигурно пак ми се е вдигнал диоптърът Shocked Пък как само мразя да избирам нещо ново, тъкмо си бях свикнала с тия рамки...Като си помисля как ги избирах 3 часа, сега какво ме чака ooooh!
Ама няма нищо ,де , важното е ,че съм весела Joy
Виж целия пост
# 2
Отдаааавна съм станала скъпа, даже и аз ти се отчетох в старата темичка  Joy  Като имам възможност да спя до късно-се ококорвам рано, рано, а като ми се налага да ставам към 7.30 ми идва човек да убия само и само да си поспинкам. Даже преди да пусна темата пихме кафе с мъжо, гримирах се, погледах телевизия и чак след това включих нета. За първи път имам честта да пусна нова седмична темичка.
   Ео, ама нали знаеш, че счупеното носи щастие бе златенце??? Недей да съжаляваш, за добро е!!! Гаранция ти давам.
Виж целия пост
# 3
Здравейте и от мен милички   love001, пожелавам ви приятен ден и много положителни тестове през седмичката.Аз чакам лелята да си отиде  smile3508 и почваме пак да се трудиме luvbed за бебешок preggo.Успех на всички. newsm10
Виж целия пост
# 4
 
Ео, ама нали знаеш, че счупеното носи щастие бе златенце??? Недей да съжаляваш, за добро е!!! Гаранция ти давам.
Hug Не знаех Grinning Но щом казваш Crazy Току-виж наистина оная голяма сума пари ме чака зад ъгъла Flutter Laughing
Виж целия пост
# 5
Здровийте сладуранки! smile3525
Пожелавам на всички ви много любов, романтични мигове, а също и да имате много поводи да се похвалите, например с  EFP
Виж целия пост
# 6
Успешна седмица и от мен на всички  bouquet
Ние веднага след сватбата се заехме с ремонта Crazy,затова нямах време да пиша Crossing Arms Лелката си тръгва днес и от утре пак ще бебеправим Blush Blush
Ео честито мила това е страхотна новина Hug  bouquet Пожелавам ви много щастие и любов! Grinning
Виж целия пост
# 7
Добро утро и от мен   bouquet
Както ви обещах - още от понеделник съм тново на линия, но май няма да има много форумки днес  Crazy

Ние си направихме страхотна екскурзийка събота и неделя около Търново и Габрово - за съжаление беше само 2 дни  Confused

Надявам се да чуваме само за две чертички тази седмица  Praynig

Стеф, надявам се да стане този мецес  Heart Eyes

При мен май пак се е пукнала кистичка - пак ми се появи гадно течениееее  #2gunfire - ама как нищо не видя като й казах, че ме боли корема и какви проблеми съм имала досега  #Cussing out В сряда май пак ще ходя  Crazy

Хубва седмичка   bouquet
Виж целия пост
# 8
Здравейте и от мен!

Весели почивни и бебеносни дни и успешна седмица на всички!

Да попитам ползвалите тестове за овулация: Имали ли сте месец с повече от два положителни теста един след друг?
Да кажа, че прочетох в Библиотеката и в Зачатие, че е възможно повече от един положителен, но при мен те станаха вече 3  Shocked без да броя първия, който пък беше с бледа черта   #Crazy

ФФ ми дава надежда, че може да овулирам до утре, но вече започвам да съжалявам, че си купих тестовете, ама пусто любопитство  Rolling Eyes
Та така и аз незнам какво ви питам и дали ви питам нещо изобщо   newsm78 , но понеже четем повече въпроси  за бледи чертички, реших да дам информациа за статистиката.    Crazy

Поздрави на всички!
Виж целия пост
# 9
Да попитам ползвалите тестове за овулация: Имали ли сте месец с повече от два положителни теста един след друг?
Да кажа, че прочетох в Библиотеката и в Зачатие, че е възможно повече от един положителен, но при мен те станаха вече 3  Shocked без да броя първия, който пък беше с бледа черта   #Crazy
А това в няколко поредни дни ли се случва? Ако да, има шанс за хормонален дисбаланс и в този случай тези тестове не вършат работа - надявам се при теб да не е така.
Виж целия пост
# 10
Ааа, Надежда, има разлика между тестовете за ову и за бременност. На вторите и бледата чертичка значи положителен, ама на тези за ову трябва да станат еднакво наситени - едва тогава се брои за положителен Wink

Аз да ви се оплача - разболявам сееее Cry Едно ми е гадно на носа и гърлото, студено ми е зверски и ми е едно гаднооо. Сега ще си правя чайчета и ще пия само вит. С, че съм следовулаторна... Ъмх, вие поне гледайте да сте добре и се пазете!
Успешна седмичка! Grinning
Виж целия пост
# 11
Sunshine,  знам го това много добре, ама ти изчакай да дойде Моренка да видиш как ще спори с теб.  Hug
Повтарям, че при мен първият тест беше с бледа и все пак не много бледа черта. Следващите 3 (три) теста имаха супер наситена черта, много по-ярка от контролната.
Виж целия пост
# 12
Момичета, да ви питам още нещо за ФФ-то. Има ли къде да се отбелязват резултати от фоликуметрия, когато овулацията е проследена по този начин?
Виж целия пост
# 13
..Моренка да видиш как ще спори с теб....
Амиии , нищо подобно !
Всеки има прво да мисли каквото си ще , що да споря  newsm78 . Само ще си кажа мойте мисли , ама ти май ги знаеш , та мога и да си спестя писането  Simple Smile.
Като имах бледа втора забременях , а после видях и по - тъмна втора ( в друг цикъл ) . Явно не съм направила теста в подходящото време та да е по - тъмна ( това за първия ми случай ) .

А по въпроса ти за трите + един след друг  , аз след първия +  не съм правила повече тестове , но съм виждала 3+ във ФФ ( тук и тук и др. ) .

Желая ти две чертички на другия тест , независимо от цвета и броя на тези в ову теста  Grinning !
Виж целия пост
# 14
Благодаря, Морена, за пожеланието. И аз ти пожелавам същото в най- скоро време.   Grinning

Първата графика от ФФ, която си дала, поразително напомня на моята в първата си част, дано и във втората да е така  Laughing

Едно е ясно, ще си чакам добрата стара БТ да реши да се вдигне, че с тази хоризонтала в момента не съм съгласна.  Stop  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия