Проблем с храненто на поискване

  • 366
  • 3
Значи незнам проблема в мен ли е или в детето самото ето ви случая.
Вечер се къпем в 21:30 най - късно след това хапваме към 22:00 и бебчо заспива и спи до 1:42 винаги яде 15 мин заспива и става в 2:30 пак търси гърда пак яде и край със съня. Унася се за 15-20 мин яде в 4:30 и повръща...
Значи вчера се хранихме навън за първи път проблеми с повръщане нямаше ама той направи една 4 часова пауза прибрахме се нахраних го и пак храната навън. Днес пак яде навън пак не е повръщал пак след 4 часова пауза и спим ... Крив е винаги след обед и повръща да не би аз да му претоварвам стомаха ? Почти реших да го слагам на режим днес и утре да видим как ще е .. да не би малките бебета да нямат чуство за насищане още ? Моля ви дайте някакъв съвет защото  #Crazy
Виж целия пост
# 1
Аз и вчера това ти опявах, днес ще продължа с песента: Денис повръща, защото е още на 3 седмици. След още малко време, като поизрастне и храносмилателната и нервната му система (много тежко понятие за такъв малък бонбончо) съзрее, ще спре да повръща. Повръщането във вашия слумай не значи нищо повече от това, че ти се отваря работа да го преобличаш. В който случай можеш да му слагаш лигавници.

А щом кърменето навън е минало без повръщания, изводът е един - по цял ден в градинките с такива като нас, загори-тенджери. Хем ти имаш компания за кафето, хем Денис доволен Grinning
Виж целия пост
# 2
Повръщането си е нормално за малките бебета и общо взето,е проблем само на пералнята Laughing Стига детето да наддава добре,няма от какво да се притесняваш.
Иначе няколко неща,които помагат да не повръща - да се храни начесто,за да суче по-малко количество и да не се нахвърля лакомо (както става след 4-часова пауза - тогава е прегладнял и суче като змей,съответно и гълта повече въздух).Опитай да го уригваш поне веднъж по време на хранене и задължително след това.Повдигни матрачето на леглото,като сложиш отдолу нагънато одеало.
И споко - минава,обикновено докъм 6-тия месец изчезва.
Виж целия пост
# 3
Малък е още, затова повръща. След време отшумява. Моите и двете повръщаха след всяко хранене (не на фонтан де). После започна да намалява връщането докато изчезна. Ани още си връща от време на време по малко, хем е почти на 6 месеца.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия