Препарат за почистване на цедка на кафемашина Делонги

  • 11 220
  • 12
 От къде мога да купя препарат за почистване на кафемашина Делонги? Спешно ми е
Виж целия пост
# 1
Втора тема пускаш по същия въпрос, в рамките на един ден...и то и двете в грешен подфорум  ooooh!
Виж целия пост
# 2
Аз цедката я разглабям и с игла почиствам всички отвори, и мисля че е достатъчно+ миенето.
Виж целия пост
# 3
В БГ не мога да ти кажа откъде, но предполагам както навсякъде от големите вериги за техника, където продават и консумативи. Иначе по принцип можеш да си направиш разтвор от лимонова киселина, който би трябвало да има същото действие. Ние ползваме препарат, ама ако е толкова на зор (не тече или какво?), това може да го предприемеш като спешна мярка. Ползва се като разтвора.  

П.С. за почистването няма значение каква марка ти е кафе машината. освен това нали и Делонги имат толллкова множко модели (ние имаме два)
Виж целия пост
# 4
Благодаря. Като сложа кафето и пуусна машината не тече кафе. Това е проблема
Виж целия пост
# 5
Може вътре по маркучите да се е наслоил варовик. Без цедка като пуснеш вода тече ли...............Ако не тече значи вътре е проблема.
Виж целия пост
# 6
Когато сложа цедката без кафе тече водата от машината.
Виж целия пост
# 7
накисни с обезмаслител
Виж целия пост
# 8
Киснала съм с мегльо.
Виж целия пост
# 9
    tedydeyan, аз си купувам от магазин за кафе един препарат точно за цедката на машината - ASCOR EXPRESS, действа безотказно и не е предназначен за определена марка машини  Wink Попитай в някой близък магазин, а ако не намериш ще ти кажа адреса на моя  Simple Smile
А и си мели кафето по-едро, явно е дребно смляно и се набива по дупките на цедката.
Виж целия пост
# 10
Хит, Фантастико, т.н всяка голяма верига има такива.
Виж целия пост
# 11
Аз цедката я разглабям и с игла почиствам всички отвори, и мисля че е достатъчно+ миенето.
И аз така я почиствам.
Виж целия пост
# 12
   
А и си мели кафето по-едро, явно е дребно смляно и се набива по дупките на цедката.


или ако е по-ситно, не го пресовай много

 Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия