за детска кухня "Ян Бибиян"

  • 35 786
  • 88
Здравейте !

Моля споделете мнения и директни впечатления за детска кухня "Ян БИбиян" - София.

Благодаря ви !
Виж целия пост
# 1
Това лято сина ми се храни от тази кухня. Доволна съм. Всички зеленчуци са добре сварени и достатъчно дребно нарязани. Десертите не са бъкани от захар. Менюто е разнообразно и има от всички видове месо, вкл. агнешко и заешко.
Виж целия пост
# 2
Аз я взимах една седмица, моят син нищо не хапна, дори и десертите. Огретените им миришат на скиснало, може би заради киселото мляко или не знам и само както ги помиришеше завърташе глава. Храната е много мазна, купичките едвам се измиваха.
Виж целия пост
# 3
Препоръчвам кухнята. Храната е много вкусна,  подчертавам вкусна, за разлика от други две частни кухни, които са доста безсолни и блудкави. Менюто е разнообразно, имат и доставка до дома. От скоро предлагат меню за деца от 3-7год., ние се възползваме. От една седмица сме на ЧДГ и там кухнята е кетъринг от Ян Бибиян.  Peace
Виж целия пост
# 4
И аз до онзи ден можех да я препоръчам с 2 ръце - много разнообразно меню, направо си мирише на манджите на баба ми! Детето ги хапва с кеф (само дето отскоро имаме проблем с концентрацията по време на ядене). Не мия купичките, те са за еднократна употреба.

Вече ги препоръчвам с една ръка, защото един път основното ядене беше шупнало, направо си шумеше от вкисване. На следващия ден с няколко майки се засякохме пред пункта, от който вземаме храната и с поглед се разбрахме, че имаме едини същи опит. Обадихме се, естествено, ни казаха, че досега никой никога не се е оплаквал. Компенсираха ме следващата седмица с цената на пълно меню за един ден. Не че не се случват такива неща никога и никъде, но понеже още ме държи това усещане, че някой не си е догледал нещата, ще се въздържам от прекомерна реклама на кухнята, както досега.

Продължавам да съм им клиент. Надявам се да има много хора като мен, които биха се обадили при нередност, а не биха пуснали случая покрай себе си - това е важно за нашите деца, а и хората трябва да имат обратна връзка с клиентите си, най-малко заради добрата си репутация.
Виж целия пост
# 5
От началото на седмицата ми носят от тази кухня. Много съм доволна - малката си изяжда всичко!!! Вкусно е, разнообразно... Имам опит с друга частна кухня (Мама Люси), но сравнение не може да има  Peace
Единственото, което мнооого ме изненада е, че храната ни я носят сутрин в 7,30  Shocked Направихме уговорка само понеделник да звънят на вратата, за да плащам. През останалите дни закачват торбичката с храната на бравата  Grinning
Виж целия пост
# 6
Единственото, което мнооого ме изненада е, че храната ни я носят сутрин в 7,30  Shocked

Лелеее, значи ви я носят почти вряла? При нас идва след 11 и е още топла.
Виж целия пост
# 7
Аз също от две седмици вземам от тази кухня и засега съм много доволна. Дано не я развалят. Менюто е разнообразно и храната е доста вкусна, моята кукла е много злояда, но откакто вземам от Ян Бибиян си изяжда всичко. Само един единствен път ми се стори основното малко по-мазно, но не беше болка за умиране. Вземала съм от Хер бебе и от Ози доста време, но не може да се сравняват, на Ози си бяха доста еднотипни манджите, недосварени и често абсолютно безвкусни. Да добавя и друго, което ми направи добро впечатление - жената, която ми носи храната е страшно любезна и усмихната всеки път, в сравнение със супер намусения и неадекватен куриер на Ози, за мен това определено е предимство!
Виж целия пост
# 8
Не съм очарована Naughty Донесоха ми пуешка супа в която плуваше огромна холестеролна кожа от пуйката( та май и пера имаше по нея). Веднага я изхвърлих. Детето ми е на 1 година и как според вас щеше да я изяде тая кожа която и аз не бих яла. Не съм им звъняла да се оплаквам защото не виждам смисъл .Веднъж им се оплаках заради една леща в която имаше клечки от някакво житно разстение( според мен) и детето щеше да се задави. Просто вече не поръчвам от там.
Виж целия пост
# 9
Препоръчвам кухнята. Храната е много вкусна,  подчертавам вкусна, за разлика от други две частни кухни, които са доста безсолни и блудкави. Менюто е разнообразно, имат и доставка до дома. От скоро предлагат меню за деца от 3-7год., ние се възползваме. От една седмица сме на ЧДГ и там кухнята е кетъринг от Ян Бибиян.  Peace
  Относно това че храната е безсолна искам да подчертая че тя трябва да бъде такава Peace
Виж целия пост
# 10
Единственото, което мнооого ме изненада е, че храната ни я носят сутрин в 7,30  Shocked
Лелеее, значи ви я носят почти вряла? При нас идва след 11 и е още топла.
Направо от тенджерите  Grinning Така или иначе като изстине, я слагам в хладилника, та файдата не е голяма  Wink Но наистина съм много доволна, най-вече от факта, че малката всичко си изяжда, а се води злояда.
Виж целия пост
# 11
Погледни и тук: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=378442.0
Виж целия пост
# 12


Вече ги препоръчвам с една ръка, защото един път основното ядене беше шупнало, направо си шумеше от вкисване. На следващия ден с няколко майки се засякохме пред пункта, от който вземаме храната и с поглед се разбрахме, че имаме едини същи опит. Обадихме се, естествено, ни казаха, че досега никой никога не се е оплаквал. Компенсираха ме следващата седмица с цената на пълно меню за един ден. Не че не се случват такива неща никога и никъде, но понеже още ме държи това усещане, че някой не си е догледал нещата, ще се въздържам от прекомерна реклама на кухнята, както досега.


Присъединявам се към мнението на Валентина. Освен шупналото основно ядене, имаше и развален десерт. От началото на септември всяка седмица получавам по нещо развалено или кисело. Една нощ след вечерното хранене, което беше само супа, детето ми започна да повръща обилно. След преглед от лекар се оказа, че има хранително натравяне. Обадихме се до кухнята, за да ги информираме за случилото се, но получихме стандартния отговор - че няма други оплаквания и ни предложиха да ни компенсират. Надявам се стреса, който изживяхме онази нощ, да не се случва с други деца и родители.
Виж целия пост
# 13
nells, по кое време получавате храната? При нас идва много рано и се надявам да нямаме подобни инциденти. Всъщност дано въобще не се случва подобно нещо на когото и да било  Peace
Виж целия пост
# 14
Това с получаването на храната не би трябвало да има някакво значение. През лятото в 40-градусови жеги такова нещо не е имало. При това шупнало основно ядене не беше въобще горещ денят. Оказа, че са имали лоша партида с домати и едната тенджера е дала такъв "ефект". Винаги съм давала супата на обяд, десерта следобед за закуска, а основното за вечеря, и винаги ги вземам по едно и също време и ги държа в хладилника. Така че нито съхранението, нито часът на доставка е виновен.

Не съм скептична към тях, продължавам да харесвам вкусното им и разнообразно меню, просто вярвам, че и за тях и за всички нас е полезно, ако когато има проблем, поведението ни не се изчерпва с хвърлянето на яденето в тоалетната, а и с обаждане за подаване на сигнал, защото ако имат немарлив служител, те трябва да имат шанса да се справят с него, за да си запазят клиентите, а ние да си получаваме храната винаги добра.

Ако ви се случи нещо такова, просто се обадете на някоя друга майка или на няколко, разберете дали при всичките е така, поне за да не ви мотат с това "вие сте единствените, които ни се оплакват, вие сте първите в историята ни". Правим го за доброто на децата си.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия