модата при бременните

  • 1 468
  • 16
Какво ще кажете за модерното кафяво и златисто тук по магазините всичко живо това продава и на мен ми се ще да си взема нещо модерно в тези цветове ама то за бременни кой ти мисли??? С какво да се обличам сега зимата когата вече ще едрея???
Виж целия пост
# 1
Да живеят дрехите на кг!Е,няма да сме по последна мода ,ама ще избутаме няколко месеца .Панталоните и дънките за бременни можеш да комбинираш както ти сърце иска(да си призная въобще ми го няма самочувствието след всеки кг в плюс) . Joy Joy
Виж целия пост
# 2
Аз пък досега не съм припарила в магазин за бременни. Всичките ми дрехи са ог обикновени магазини, но са от еластична материя. И са хубави. Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Можеш да носиш каквото искаш.
Аз си носих същите дрехи, каквито и небременна, плюс два панталона широки в талията.
В момента има доста широки дрехи в талията - туники и други подобни, има и зимни пуловери широки от гърдите надолу.

Ако държиш да си модерна и да се чустваш добре, не виждам защо да не носиш дрехи, които харесваш.
Виж целия пост
# 4
Можеш да носиш каквото искаш.
Аз си носих същите дрехи, каквито и небременна.....................
еееееееееех, де да можеха всички като теб Слънчице Rolling Eyes .....
всъщност и аз носих дрехи от обикновени магазини, но доста по-големки номерца и определено не се харесвах
Виж целия пост
# 5
Аз от XS размер преминах на M/L и не изневерявам нито на модата, нито на стила си. Пообиколих бременните магазини и щях да падна от примитивизма, който цари там, казах си, че и без това така закръглена нямам кой знае какво самочувствие, поне да си се обличам, така че да се чувствам с настроение. Но всичко зависи от структурата и от килограмите разбира се #Crazy
Виж целия пост
# 6
От майка ми знам един трик. Благодарение на него изкарах чак до началото на деветия месец с моите си дънки и панталони. Връзва се едно ластиче на илика на  копчето и става като халкичка. Тази халкичка се надява на копчето.  Grinning Само сменях ластичето с по-дълго, иначе ми беше удобно. Е, разбира се, има си рискове - ако се развърже ластичето... Party
Виж целия пост
# 7
Ластичето е ясно ,а дупето и краката как ги обуваш в старите дънки ? newsm78Дали само на мен ми стават до средата на крака даже и като клин няма как да ги нахлузя?Аз съм явно от тези жени които си трупат равномерно от-до не само на корем ех,а как само искам да съм слаба . Joy
Виж целия пост
# 8
Ластичето е ясно ,а дупето и краката как ги обуваш в старите дънки ? newsm78Дали само на мен ми стават до средата на крака даже и като клин няма как да ги нахлузя?Аз съм явно от тези жени които си трупат равномерно от-до не само на корем ех,а как само искам да съм слаба . Joy
Ради,
Simple Smile Дупето и краката в два номера по-големи дънки и слагаш ластичето Simple Smileама както вървя може и до 4 номера по-големи да стигна Wink
Виж целия пост
# 9
Ластичето е ясно ,а дупето и краката как ги обуваш в старите дънки ? newsm78Дали само на мен ми стават до средата на крака даже и като клин няма как да ги нахлузя?Аз съм явно от тези жени които си трупат равномерно от-до не само на корем ех,а как само искам да съм слаба . Joy

Хихихихи, ох големи образи сме. В стари панталони не съм се пробвала,ама и не искам ,че ще ми се развали настроението Joy По-голям размер и с по-плитка талия, това му е майката #Crazy
Виж целия пост
# 10
ох да ви кажа днес си харесах една кафява супер дива пола с пайетки и я пробвах но взех да пробвам по големия размер за да ми е под корема и много се харесах с коремче и с ниска талия , не си я купих ,защото се замислих, но утре ще си я купя какво пък поне ще съм си модерна бременна и със самочувствие нали?
Виж целия пост
# 11
ох да ви кажа днес си харесах една кафява супер дива пола с пайетки и я пробвах но взех да пробвам по големия размер за да ми е под корема и много се харесах с коремче и с ниска талия , не си я купих ,защото се замислих, но утре ще си я купя какво пък поне ще съм си модерна бременна и със самочувствие нали?
smile3501
Виж целия пост
# 12
ох да ви кажа днес си харесах една кафява супер дива пола с пайетки и я пробвах но взех да пробвам по големия размер за да ми е под корема и много се харесах с коремче и с ниска талия , не си я купих ,защото се замислих, но утре ще си я купя какво пък поне ще съм си модерна бременна и със самочувствие нали?
Ама как ,разбира се купувай я и си я носи със самочувствие .
Виж целия пост
# 13
само да ти е удобно , та ако ще и да не е модерно
робувай на тялото си , а не на модата Wink
Виж целия пост
# 14
само да ти е удобно , та ако ще и да не е модерно
робувай на тялото си , а не на модата Wink
Съгласна съм с теб. На първо място е удобството и комфорта на бъдещата мама. А да си бременна е много хубаво нещо и каквото и да облечеш трябва да имаш самочувствие.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия