Гладене на детските дрешки

  • 3 582
  • 53
Мили мами,
до каква възраст гладите дрешките на вашите деца? Нямам предвид гладенето, когато дрехата си го изисква и не стои добре, ако не е изгладена, а онова, което се свързва с "дезинфекция" на ританки, камизолки, бодита....
Поздрави:))
Виж целия пост
# 1
Гладя всичко-и бебешки, и наши, долни, горни-всичко! Горна възраст за гладенето и дезинфекцията няма, поне според мен.
Виж целия пост
# 2
И аз съм като Туфи, но съм чула, че силното слънце и големия студ заменят дезинфекцията, ако не ти се глади.
Виж целия пост
# 3
Аз ги гладих до годинката.
Сега гладя само бельото.
Виж целия пост
# 4
Значи може вместо да ги гладя - бум във фризера! Laughing И всички микроби - dead!!!
Хехе, не се бях сещала!
И все пак - докога?
Виж целия пост
# 5
Аз гладех първите 6 месеца. После само за фасон. Не съм привърженик на стерилната среда на разтеж на децата.
Виж целия пост
# 6
Цитат на: cheta
Аз гладех първите 6 месеца. После само за фасон. Не съм привърженик на стерилната среда на разтеж на децата.
 Hands Clap   Hands Clap   Hands Clap

Моля ви се, братовчедка ми изваряваше щипките, с които простира дрешките на бебето Grinning  Grinning  Grinning
Виж целия пост
# 7
Цитат на: sunshine3
Мили мами,
до каква възраст гладите дрешките на вашите деца? Нямам предвид гладенето, когато дрехата си го изисква и не стои добре, ако не е изгладена, а онова, което се свързва с "дезинфекция" на ританки, камизолки, бодита....
Поздрави:))



До 6 месеца... сега си ходи неизгладена  Laughing  Laughing  Laughing
Виж целия пост
# 8
Аз май съм от "маниячките" по гладенето Embarassed
Гладя всичко наше и детско. Така, че при мене няма разлика Simple Smile
Виж целия пост
# 9
Цитат на: belinda
Моля ви се, братовчедка ми изваряваше щипките, с които простира дрешките на бебето Grinning  Grinning  Grinning

Ей тук са бити всички рекорди Laughing  Laughing
Виж целия пост
# 10
Преди 6те месеца спрях - не намирам смисъл в точно такъв тип стерилност, пък и като почнат да лазят и гладене и изваряване смисъл нямат Wink
Виж целия пост
# 11
Цитат на: Honda
Аз май съм от "маниячките" по гладенето Embarassed
Гладя всичко наше и детско.


Извинявай....Ама как ти стига времето?? :shock:
Виж целия пост
# 12
Цитат на: sunshine3


Извинявай....Ама как ти стига времето?? :shock:

Въпрос на мобилизация. Като знам, че няма кой и действам.
Е, много често ми виси камарата за гладене цяла седмица ама Embarassed
Основно вечер като натъркалям дечурлигата
Виж целия пост
# 13
Като казах, че няма кой и се сетих за мойта комшийки. Ей така да я докараш.
Пералнята й пере, мъжът й винаги простира, събира после прането, майка й идва всеки ден, взема й го, глади й го и го връща. Добре е дресирала околните Wink  Laughing
Виж целия пост
# 14
Цитат на: Honda
.
Е, много често ми виси камарата за гладене цяла седмица ама Embarassed



Аз обичам да глядя, ама и при мен се случва често да виси камарата и да я поглеждам с въздишка.....Права си, че е въпрос на организация и мобилизация:)
Пък и по-добре изглеждат гладените дрешки:))
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия