Радиопредаване

  • 1 234
  • 1
Здравейте, мили майки...
Казвам се Александър Миланов и работя в радио НЕТ. Това е едно от първите, социални радиостанции в България. Намира се в София. Можете да ни видите на адрес www.radionetbg.com.
Пиша ви с една молба... Подготвяме едно едночасово предаване, което обикновено излъчваме в събота и го повтаряме в неделя...
Та това предаване решихме да го посветим на майките, които са загубили децата си по една или друга причина. Честно казано нямам никаква идея къде другаде да попитам и затова се обръщам към вас с молба да ми помогнете, ако искате и имате желание...
Тези, които са от София ще ми бъдат много от полза...
Правим това предаване не за да се ровим в драмата ви, а за да покажем на хората, че ви има. И че вие продължавате да живеете, макар и с празнота. Иска ни се да ни разкажете откровено и без да се притеснявате за всичко, което сте преживели. Искаме да научим слушателя си да съчувства, да е съпричастен, а това става, когато той се учи от преживяванията на другите. Разбира се, анонимността е на първо място. И още нещо - можете да споделите мненията си за лекарите, които са ви "помогнали"...
Очаквам вашите коментари.
За тези, които се притесняват да го направят тук, могат да ми пишат на мейла - alexander_milanov@abv.bg.
Благодаря ви предварително!
Виж целия пост
# 1
Хубаво е че някой се е сетил да направи подобно нащо докато не сам забравила да напиша във "Зачатие" има един "призив към здравните институции който е от баща загубили със съпругата си (не си спомням колко точно) бебчета може да се обърнеш и към него. Единственото което мога да кажа е от гледна точка на майка родила бебе с малформация че повечето случай на родени и починали бебета са в резултат на некадърност на лекари, да ме извиняват момичетата с аборти но не мога да говоря от тяхно име. В нашата скъпа държава няма нормални закони с които да се задължават лекарите занимаващи се с бременни да държат системно изпити с които да доказват че са пригодни за изпълнение на акушер-гинекологична практика. Защото нещата в световен мащаб са с хиляди години пред нашите , а не да се наблюдава бременност само със сантиметър и дървена слушалка и всеки закупил скъпа техника да не знае какво вижда с нея. Пиша това единствено във връзка с моя случай както и от 3 други които са на мои познати подобни на моя в резултат точно на невиждане на съществена малформащия несъмвестима със живота, а съответно износване на бременост. Съжалявам ако съм писала неясно, всъщност точно не разбрах какво точно очакваш от нас но ако те интересува нещо пиши на лични за да не обременяваме всички с нашите писания.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия